Diyelim kiiiiii?

Diyelim ki bir hastanede burundan ameliyat oldum/olacagım hasta dosyasi olur kisiye ait bilgileri vardir bu dosyanin icinde bekaret testi varmidir yani kiz oglan kız oldugumuzu belirten bir bölüm varmidir o bilgilerin arasinda?

Güncellemeler:
İnsanca bir şey sorduk şurda kimisi kafa bulmanin derdinde kimisi dur şuraya öyle bir şey yazayim ki trollesinler derdinde kimsenin basindan neler gectigini kimse tahmin edemez yahut yargilayamaz siz erkekler kiminiz yırtık rahibe gibi iğrenc lügatlar pesinde sorsak sucsuz temiz prenssiniz ama yeri geldiginde size ayak uyduracak bir dişi istersiniz söz ana baci oldugunda ise gokleri yerleri bir edersiniz.. Basima gelenleri bilmiyorsunuz asıp kesmenin anlami yok dalga alanlar yazmasin o kadar
Ve sanirim cümlenin basinda dedigim "diyelim ki " kelimesini görmeyenler oldu burun ameliyati bir varsayimdi

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• Hicbirsekilde boyle bir bilgi verilmez verilemez.. belki istisnasi kadin dogumla ilgili bir rahatsizliksa.. oda bakiredir dikkat anlaminda fizyolojik tedavi icin falan engellemek adina.. oda belki..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Burun amaliyatıyla bekaret ne alaka. Narkozu yedikten sonra dur kızmı karı mı bakıp not alalım diyen yok merak etme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• bence sen uyumalısın..
    sanırım uykusuzluk psikolojik sorunlar yaratmış

0|0
    1|0
  • sen bunu ciddi ciddi düşünüyor musun?

0|0
    1|0
  • bir yırtık rahibe daha :D

0|1
    2|0
    • Seni disarida gören adam sanar ama zerre adamliktan sıfatın yok gelmiş burada komik bir meziyet varmiş gibi aptalca yorumlar yapiyorsun önce ailene duydugun gibi cevrenede saygı duymayı ögren varsa sıkıntı gör rahibeyi de papazi da adamlığını diksinler

• bence sen soru sormasını öğren önce o büyük türkçenle anlatamayacağın sorular sorarsan almak istemeyeceğin cevapları aldığında da ağlamayacaksın birincisi seni sorguluyor olduğum hissini ne verdi bilmiyorum ama hislerinde yanılmışsın dolayısıyla allahlık bir durumumuz yok o yönden rahatım :D ikincisi ise uluorta herkesin cevap verme hakkının olduğu bir soruya sırf istediğin cevabı duyamadığın için bana atlama demiş olman sencede büyük ironi değilmi? üçüncüsü evet bir bayanla konuştuğumun farkındayım sana karşı kişisel bir argo kelime de kullanmadığımı açık ve net görebilior olman gerek kabalık ettiysem de affola neyse uzatasım yok belki kendince haklısın ama soru sorma şeklin konusunda yanlışların var böyle devam edersen de bu tip cevapları almaya devam edeceksin :D neyse aşağılamalarını görmezden geliyorum iyi geceler sana :D

• Dediklerim az kalmış o halde.. Ulu orta bir yerde elestiriye acik oldugum icin yazdim bu güzel türkcemle ne kadar anlatabildeysem artik sorularima yanit aradim senin haricinde bir cok insanlarin olumsuz yorumlarini okudum ama hic birisi senin gibi şuursuzca yazmamis bu bir " sana kisisel bir argo kullanmadim "demissin ya yaptigin yorumlarin farkinda degilsin ya da haddini aştığının farkında değilsin bu iki kınama kınadığın şey başına gelmeden ölmezsin eserine bakmak istiyorsan ayna karşısına gecmelisin ya da dilini tutmayi bilmelisin buda üç Allah kişiliğine zeval vermesin benden uzak Allaha yakın

• Çıkın artık şu mağaralardan insan içine...

2|0
    0|0
  • Yoktur ve se alakası hiç yoktur

1|0
    0|0
    • Aklına nerden geldi byn diyelim ki

• Anladim teşekkürler yadırgamadığın ve yardimci oldugun icin

• Rica ederim dostum aaa 😊

• yok öyle bişey ben hastanede çalışıyorum

1|0
    0|0
    • böyle yazdığını nereden duydun?

• Belki iç çamaşırında kan vardı ondan yazdılar rapora

• Olabilir önceden beyin ameliyati gecirmisti yanlis hatirlamiyorsam sag bacagindan damar alip beynine nakletmislerdi belkide bu yuzden tepeden tirnaga kontrol amacli yapilmistir

• Yazikkk bukadar korkuyonda niye yaptin :)

0|0
    1|0
  • Hicbirsekilde boyle bir bilgi verilmez verilemez.

0|0
    0|0
  • Bekaretle alakası yok bu durumun cinsel ilişkiye girdiniz mi diye yazar o da kan falan verirken HPV falan olabilir diye dikkat amaçlı

0|1
    0|0
  • Cinsellikle alakalı bişey olmaz sadece kan falan verirken bize soruyorlar ilaç aldınmı yakın zamanda cinsel ilişki yaşadım mı vs vs diye

0|0
    0|0
  • Burunla bekaretin ne alakası var, saf mısın?

Bakire değilsen niye bunu takıntı haline getiriyosun

0|0
    0|0
  • Hymen burnunda değilse yoktur..

0|0
    0|0
  • hayır derın bılgıler mevcut degıl rahat ol

0|0
    0|0
  • Sen burundan ameliyat olacaksın veya oldun bunun bekaret testi ile ne alakası var.

0|0
    0|0
  • Yoktur...

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • ne alaka ya burun ile bekaretin.

0|0
    0|0
  • lutfen ucma:)

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • hayır kızlığınızla kım nedne ılgılensın vajinal bir ameliyatsa zaten bildirilir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yoktur

0|0
    0|0
  • o kadar da abartmayın. Burun ameliyatına o bölgeden başlamıyorlar yani.

0|0
    0|0
  • yok daha neler.. Nerenizden çıkarıyonuz kızım böyle soruları. anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Sacmalama ya

0|0
    0|0
  • niye amaliyatta tecavüzü edicekler
    saçma sapan sorular ya

0|0
    1|0
  • Burun ameliyati ile ne alaka bu durum

0|0
    0|0
  • vay bak bu soru harbi iyiydi. araştıran senin bakire olmadığın her türlü bulur milleti kandırma boşuna :D inş ta vardır

0|0
    1|0
  • Kızlığından mı şüphe ediyorsun?

0|0
    1|0
  • beynini ne zaman aldırdın cnm?

0|0
    1|0
  • Oha mk ya yiyonuz bir b*k bu kadar korkmayın.. Kızım senin şeyini test etmeden nasıl bakire misin değil misin anlıcaklar saçma saçma soru sormaın ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• anal ilişkiye girdin/girmedin bu bile belgeleniyor, manyak misin?
    beynimi zikeyim ne işim var burada mk.

2|5
    1|0
  • Burnuna bakmak icin asagidan sokuyorlar kamerayi. Yazar tabi... asdfga

0|2
    1|0
  • Hayır beyin ameliyatı olsaydın muhakkak olurdu ama burun ameliyatında yok

0|2
    1|0
  • Yok daha neler

0|1
    1|0
  • Bu soruyu da gordugume gore hesabimi kapatip gidebilirim artik. Hoscakalin.

0|3
    1|0
Yükleniyor...