Beyler partneriniz sizden önce boşalıp ilişki sırasında arkasını dönüp yatsa naparsınız :D?

Soru yukarıda naparsınız haa? ;)
Kızlar siz böyle bir şey yaparmıydınız? :D

0|0
6|58

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ilişkide en önemli kavram sevişmek tir bunun süresi 45 dakikayı bulur sonra birleşmeye geçilir ve normal piskolojideki insanın boşalma süresi de 1 saat 15 dakikadır erkek herşeyden önce kadını haza ulastirip onu zevkin doruguna ulastirmasi gerek erkek kendini dusunmicek

0|0
    0|0
    • Orası doğru tamam da ya partnerin böyle bir şey yaparsa?

• zaten normalinde olması gerekende erkeğin ilk önce kadını olabildiğince haza ulaştırması zevke getirmesi akabinde boşaltıp rahatlatması gerek bu olmadığı sürece erkek elli kerede boşalsa kadın için hiç bişey ifade etmez aslında bu konular uzunca tartışılacak şeyler

• Teşekkürler cevap icin

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 57

• Karakterim gereği önce onun rahatlaması gerek bana göre. Erkeğin boşalıp sırtını dönmesi , yanında birisi varken mastürbasyon yapması gibidir.

0|0
    0|0
  • Bunun olabiliritesi yok:)
    sofraya iki kisi otursun biri ac kalsin ne anladik o yemekten

0|0
    0|1
    • Farzetki oldu napcan :D

• rahat ol sen:)

• Gayet rahatım merak etme ;)

• elimle bosalır ben de yatarım

0|0
    0|0
  • avukatımı ararım gece yarısı

1|0
    0|0
  • Anasıyla zoru yoksa yatmaz heralde :D

0|0
    0|0
  • kadın sırtını dönsede birşey farketmez erkek için :D

0|0
    0|0
  • Bayanlar boşaldıktan sonra tekrar sekse devam edebilir çünkü üst üste orgazm yaşayabilir sorun değil onlar için :) O yüzden öyle bir şey pek mümkün gözükmüyor ama öyle bir durumda olursa tekrar eskisi gibi arzulamam mümkün olmaz :)

0|0
    0|0
  • Çıkar giderim.

0|0
    0|0
  • Git çay koy bari:/

0|0
    0|0
  • Öylr bişey olmaz

0|0
    0|0
  • zorla yaparım ben

0|0
    0|0
  • döverim

0|0
    0|0
  • Ertesi gün katarım içeceğine azdırıcıyı iyice azdırırım biraz ön sevişme yaparım sonra penisimi vajinasına dayarım sürtelerim ucunu vajinaya falan içine girmemi isterken giyin ben vazgeçtim derim giyinip arkamı döner uyurum o da öyle kalır...

0|0
    0|0
    • Vay vizdansız :D

• neden vicdansızmışım ders veriyorum sadece ders öyle verilir yaptığının yanlış olduğunu tecrübe kazanarak öğrensin işte :D

• karşılıklı orgazm olmak varken tek taraflı olmak hoş değil.
    dönüp yatsa da pompaya devam :D

0|0
    0|0
    • Istemiyorsa. ben aldım alacağımı diyosa :D

• Alacak verecek tam olmalı ki.. alış veriş tamamlansın.. tek taraflı aldım verdim olmamalı..

• ben ona partner demem adı ustunde ılıskı hersey karsılıklı olmalı bayda bayanda tatmın olmalıkı adı ılıskı olsun...

0|0
    0|0
  • wah garibim erken boşalan bir partneri var yazık sana :) merak ettiğin bişey varsa özelden sorabilirsin bir ara bendede vardı ama işimiz bitince dönmüyorduk kıçımızı :)

0|0
    0|0
  • bır daha yapmam

0|0
    0|0
  • 1 kere de o öyle yapsın.)

0|0
    0|0
  • Biz belki boşaldıktan sonra devam edemeyiz ama kadınlar edebiliyor.
    Yani yok öyle bir şansı.

0|0
    0|0
  • üstüne boşalırım bir daha yapmaması gerektiğini anlar

0|0
    0|0
  • Zorlq yaparim valla

0|0
    0|0
  • Karşı taraf rahatlamadan , is bitirmek yok benim uygulamamda😊karşı cinse gelirsek , bayan zaten arkasını dönüp yatmz o durumda :)

0|0
    0|0
  • manda yuva yapmıs okuz dalına dıyoruz
    okuzle evlı olmak nasıl bır duygu?
    bende ta m tersı partnerım artık yeter dıyor hep

0|0
    0|0
  • Erkek yapabilir. Çünkü boşalmanın hemen sonrasında refrakter periyot denilen uzun süreli olmayan mutlak isteksizlik dönemi vardır. Bu nedenle olabilir. burada erkek kendini kadına sarilmaya zorlaşan kazanır. Kadın farklıdır

0|0
    0|0
    • Erkek değil kadın yaparsa aynını?

• Elbette içinde daha çok dursun ister ama bazen intikam da iyi gider :D

• onu bayan yapamaz işte

0|0
    0|0
  • Kullanıldığımı hissederim :D

0|0
    0|0
  • sarılır uyurdum napim dövimmi kızı :D

1|0
    0|0
  • çünkü boşalana kadar angelina jolie , boşaldıktan sonra aysel gürel..
    ne tipi çekilor ne tavrı..

0|0
    0|0
  • boynuzlarını parlatırdım :)

0|0
    1|0
    • Kendinin mi :D

• çok komıksın partnerim benden önce boşalım benı yarı yolda bırakamaz bu bencillik olur. aşk ve cinsellik karsılıklı oldumu guzeldir aksı taktırde bunun adı mast... olur. tabı benım kendı partnerlerimin benden once boşalmaları normaldır cunkı bende erken boşalma yok ve en az 30dk sürer ( affınıza sıgınarak ve yorumunuza istinaden söyleme gereği duydum. ) partnerim benımle aşık atamıyorsa aldatılmaya mahkumdur benım bencıl ınsanlarla işim olmaz. saygılar iyi geceler

• Genwlde kadinlar sikayetcidir bu konuda ama bilmem döt gibi kalırdim ortada

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 5

• O kişinin ilişki anlayışı yoktur net ;-)
    seks sadece organların birleşmesi değil duygu ve bir bütün olarak birleşmektir. Onun bir bk bildiği yok ben olsam yüzüne şak diye vurup onu batırırdım komplexe girsin şerefsiz :D

0|1
    0|0
  • Bir daha yapmazdım her halde sjsj :D

0|0
    0|0
  • Benim nisanlim öyle yapıyor ve zoruma gidiyor

0|0
    0|0
  • Böyle mal varmıdır

0|0
    0|0
  • Elimle devam ederim ve 1 hafta ilişkiye girmem sdsfd