Beyler partneriniz sizden önce boşalıp ilişki sırasında arkasını dönüp yatsa naparsınız :D?

Soru yukarıda naparsınız haa? ;)
Kızlar siz böyle bir şey yaparmıydınız? :D

0|0
658

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ilişkide en önemli kavram sevişmek tir bunun süresi 45 dakikayı bulur sonra birleşmeye geçilir ve normal piskolojideki insanın boşalma süresi de 1 saat 15 dakikadır erkek herşeyden önce kadını haza ulastirip onu zevkin doruguna ulastirmasi gerek erkek kendini dusunmicek

0|0
    0|0
    • Orası doğru tamam da ya partnerin böyle bir şey yaparsa?

• zaten normalinde olması gerekende erkeğin ilk önce kadını olabildiğince haza ulaştırması zevke getirmesi akabinde boşaltıp rahatlatması gerek bu olmadığı sürece erkek elli kerede boşalsa kadın için hiç bişey ifade etmez aslında bu konular uzunca tartışılacak şeyler

• Teşekkürler cevap icin

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• Karakterim gereği önce onun rahatlaması gerek bana göre. Erkeğin boşalıp sırtını dönmesi , yanında birisi varken mastürbasyon yapması gibidir.

0|0
    0|0
  • Anasıyla zoru yoksa yatmaz heralde :D

0|0
    0|0
  • Bunun olabiliritesi yok:)
    sofraya iki kisi otursun biri ac kalsin ne anladik o yemekten

0|0
    0|1
    • Farzetki oldu napcan :D

• rahat ol sen:)

• Gayet rahatım merak etme ;)

• elimle bosalır ben de yatarım

0|0
    0|0
  • avukatımı ararım gece yarısı

1|0
    0|0
  • döverim

0|0
    0|0
  • kadın sırtını dönsede birşey farketmez erkek için :D

0|0
    0|0
  • Ertesi gün katarım içeceğine azdırıcıyı iyice azdırırım biraz ön sevişme yaparım sonra penisimi vajinasına dayarım sürtelerim ucunu vajinaya falan içine girmemi isterken giyin ben vazgeçtim derim giyinip arkamı döner uyurum o da öyle kalır...

0|0
    0|0
    • Vay vizdansız :D

• neden vicdansızmışım ders veriyorum sadece ders öyle verilir yaptığının yanlış olduğunu tecrübe kazanarak öğrensin işte :D

• Bayanlar boşaldıktan sonra tekrar sekse devam edebilir çünkü üst üste orgazm yaşayabilir sorun değil onlar için :) O yüzden öyle bir şey pek mümkün gözükmüyor ama öyle bir durumda olursa tekrar eskisi gibi arzulamam mümkün olmaz :)

0|0
    0|0
  • Çıkar giderim.

0|0
    0|0
  • karşılıklı orgazm olmak varken tek taraflı olmak hoş değil.
    dönüp yatsa da pompaya devam :D

0|0
    0|0
    • Istemiyorsa. ben aldım alacağımı diyosa :D

• Alacak verecek tam olmalı ki.. alış veriş tamamlansın.. tek taraflı aldım verdim olmamalı..

• Git çay koy bari:/

0|0
    0|0
  • Öylr bişey olmaz

0|0
    0|0
  • ben ona partner demem adı ustunde ılıskı hersey karsılıklı olmalı bayda bayanda tatmın olmalıkı adı ılıskı olsun...

0|0
    0|0
  • zorla yaparım ben

0|0
    0|0
  • wah garibim erken boşalan bir partneri var yazık sana :) merak ettiğin bişey varsa özelden sorabilirsin bir ara bendede vardı ama işimiz bitince dönmüyorduk kıçımızı :)

0|0
    0|0
  • üstüne boşalırım bir daha yapmaması gerektiğini anlar

0|0
    0|0
  • Karşı taraf rahatlamadan , is bitirmek yok benim uygulamamda😊karşı cinse gelirsek , bayan zaten arkasını dönüp yatmz o durumda :)

0|0
    0|0
  • bır daha yapmam

0|0
    0|0
  • 1 kere de o öyle yapsın.)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 5

• O kişinin ilişki anlayışı yoktur net ;-)
    seks sadece organların birleşmesi değil duygu ve bir bütün olarak birleşmektir. Onun bir bk bildiği yok ben olsam yüzüne şak diye vurup onu batırırdım komplexe girsin şerefsiz :D

0|1
    0|0
  • Böyle mal varmıdır

0|0
    0|0
  • Bir daha yapmazdım her halde sjsj :D

0|0
    0|0
  • Benim nisanlim öyle yapıyor ve zoruma gidiyor

0|0
    0|0
  • Elimle devam ederim ve 1 hafta ilişkiye girmem sdsfd