Hayat kadınıyla yattım aids olurum diye korkuyorum :( ?

Bunun önlemi nedir yabi bu asamada yapmam gereken nevar acaba lutfen yardımcı olunuz :( kendimi cok kötü hissediyorum. :(

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Test yaptır başka türlü çözümü yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• cinsel yolla bulaşan hastalıklar test yapıracan

cinsel yolla bulaşan hastalıklar yaptırcak testler
    aids hiv testi yaptıracan
    1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
    2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
    3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
    en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin
    elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

hepatit b için 3ay 6ay elisa testi
    HBsAg
    Anti-HBc IgM
    Anti-HBc IgG
    Anti-HBs

hepatit c için 3ay 6ay elisa testi
    Anti HCV

firengi silfiz için 1ay 3ay
    VDRL TPHA testileri

bel soğukluğu için idrar tahlili kültürü bakılır

tesleri devlet hastanleri özel hastanler özle sağlık labatuvar yapıra bilsin

0|0
    0|0
    • devlet hastanesi intaniye enfeksiyon hastalıkları uzmanı git cybh testleri yaptır

• hiv başta belirti vermez aids 5 yıl 8yıl 10 yıl sonra çıkara

Kızlar Ne Diyor 4

• Umarım olursun.

0|0
    0|1
  • Bunu yatmadan önce düşünmen gerekmiyor muydu, olduktan sonra neden aklına geldi ki?

0|0
    0|1
  • Kadın aids miydi

0|0
    0|0
  • Abicim sağlığınızı sokakta mı buldunuz siz? Madem öyle korunsanıza.

0|0
    0|0
    • Zevk almiyorum prezervatifle ondan çıkardım

• İyi allah korusun aids olursan gör bak nasıl zevk alacaksın tövbe tövbe. Kendi sağlığın için korun ince yapılı prezervatifler var yani bul bir çaresini ilerde çok pişman olursun tedavisi yok mazallah ben temizim der hasta çıkar tedbirli ol.

• Haklısın ahh bir harin bulsam evlenirim zaten

Erkekler Ne Diyor 7

• turkiyede resmi kayitlarda 10 bin aidsli var hadi kayitlarda olmayan bir 20 bin ciksa 30 bin 10 bini erkek olsa 20 bin turkiyede 20 bin ve tek seferle bulasan bir hastalik degil eger cok korkuyorsan 5 ay sonra elisa testi yaptir zaten 10 15 yil ( bunyeye gore degiskenlik gosterir) kulucka donemi var 15 yila kim olu kim sag rahat ol

0|0
    0|0
    • Tek seferde bulaşmaz mi yani

• Eğer genelevinde yattıysan sorun olmaz onlar her ay düzenli kontrole gidiyorlar

0|0
    0|0
    • Genel ev değil ama kadin bende sorun yok dedi bir arkadaş sürekli yapiyor ona bir halt olmuş degil ama ben yinede endiseliyim :(

• İnşallah:( bunun tedbiri falan var mi ki :(

• Pek bilgim yok hastalığı kaparsan hapı yutarsın onu biliyorumm

• Korunmasız seks üstelik hayat kadınıyla. Birde şöyle düşün hayat kadını buna rıza gösteriyorsa vay haline...

0|0
    0|0
  • doğru doktora git kardeş

0|0
    0|0
  • prezervatif kullanmanı istemeyen hayat kadınlarından korkacaksın ve onlardan uzak dursan iyi olur

0|0
    0|0
  • Tam Kan testi yaptir hersey ı öğrenirsin sıkıntılı bir durum varsa soylerler

0|0
    0|0
  • Ölmekten zevk alıyorsan durma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...