Eskiden Erken Boşalırdım, Artık Çok geç Boşalıyorum, Geç Boşalmam Sevgilimle Sorunlara Sebep Oluyor?

Arkadaşlar Sorunum Bu, Bir Kaç Sene Önce Çok Erken Boşalıyordum, Bunu Önlemek İçin kendi Kendime Psikolojik Olarak Terapi Yapmıştım Bir Süre, Zamanla Boşalma Sürem Uzadı ancak Son Bir Senedir Çok geç Boşalıyorum Bazen 45dk-1saat i Buluyor, Bu durum İlişkimi Olumsuz Etkilemeye Başladı, Kız Arkadaşım Artık Yeter Demeye Başladı, İç Organlarım Ağrıyor Demeye Başladı, Artık İlişkilerimiz Boşalma Olmadan Sonlanmaya Başladı.
Kız Arkadaşım da Ben Boşalmadığım İçin Psikolojik Olarak Tatmin Olmuyor..

Neden Böyle Olmaya Başladı, Bu Durumu Nasıl Düzeltebilirim..

Dip Not: 3 Sene Kadar Önce Sigaraya Başladım Acaba Sigara Yüzünden Mi Böyle Olmaya Başladı?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende cok uzun surede bosaliyorum 40dk yi buluyor genelde cok zorlasam en asagi yarim saat suruyor. Ara vere vere sevisin. 5 dakka dinlenin falan. Farkli pozisyonlar ve fantezilerde onun sikilmamasina yardim eder.

0|0
    0|0
    • Kız Arkadaşımla Zaten Sorunlarımız Vardı Cinsel Tatminsizlik le de Birleşince Artık İlişkimiz Yürümüyor, Erkekliğime Bile Laf Söyleme Başladı..
      19 Yaşımda Olduğu Gibi 5 dk da Boşalıp Arka Arkaya 3-4 sefer Yapmak istiyorum tekrar..

• sigara ile geç boşalma alakalı değil
    geç boşalmaya kendini nasıl terapi ettiysen orta yolu bulmak için de kendini terapi et istersen

0|0
    0|0
    • hiç bir işim tam ayarında olmaz zaten, fazla terapi etmişim kendimi demek ki

Yükleniyor...