Sevgilim penisimi beğenmiyor anlamıyorum?

esmer tenli biriyim fit kaslı bir yapıdayım beni çok seviyor kız arkadaşım bensiz yapamaz ben dip dipeyiz ben cinseliği ona bırakmıştım sevgi olduğumuzdan 1 aya kadar öpüşmekten ileri gitmemi istememişti hazır değilim diyordu üstüne gitmedim 1 ay sonra sevişmek için hazırdı penisimin koyu olmasını beğenmedi herşey iyi güzel çok mutlu olduğunu zevk aldığını söylüyor ama rengi niye böyle deyip duruyor benim bir parçam diyorum allah yaratmış böyle diyorum istemiyorsan ayrılırız diyorum ağlıyor beni bırakma özür üstüne özür diliyor şimdi bazı manyaklar dicek ki boyu kısa filan boyu gayet iyi 17cm sadece renginin açık olmasını istiyor hanımefendi

Güncellemeler:
Güncel

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Kremşanti sür.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar basit birşey için senin üzen biriyle sakın evlenip hayatını zehir etme!

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen de doğal yöntemlerle ya da ilacla beyazlat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne kadar saçma bir sebep

0|0
    0|0
  • Umduğu olmamış demek cahilliğe ver dicem ama erkeğinde gururuyla oynuyor. boş ver kardeşim oluyor böyle en azından içinde saklamış buda önemli aslında öğrenmiş oldun.

0|0
    0|0
  • Kadın milletinin standart yani salak olanlarından birisiylesin, yapacak bişey yok, kafan atarsa, herkes yoluna..

0|1
    1|0
  • Allahtan kumralım 😂 bak ten açan kremler var öneriyım istersen sür açar rengini 😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...