Lavman tamizliği sonrası sancı?

Dün akşam saatlerinde lavman temizliği yaptım normal ılık su ile, bu gece anal ilişki için ama sonra bir engel çıktı olmadı her neyse dünden beri bir sancı var bağırsaklarımda tuvaletim gelmiş gibi oluyor hemen geri gidiyor.
Gidiyorum tuvalete az biraz su damlıyor başka da bir şey yok.. Nasıl geçer bu sancı, su mu kaldı ondan mı oldu?

Yargılayacaklar yazmasın kimseyi ilğilendirmez arkadaşlar. (Bu uyarıyı yazmak zorundamıyım mk ya kimseyi ilğilendirmez ve normal olanı zaten yargılanmamasıdır aslında..)

1|1
533

En İyi Erkek Görüşü

• canım içine çok su girmiş, belki ondan ağrıyor olabilir, ama rektumu temizlemen yeterlidir anal için, parmağını sok yarısına kadar öyle temizle klozette

1|0
    0|0
    • Evet çok girdi su ondandır büyük ihtimal zaten

• yok yok, orada pislik kalmaz, yani tuvalete düzenli düzgün çıkıyorsan sıkıntı olmaz. Ki rektum 4-5 cm dir, 5-6 cm de içeri giriyor, daha fazlasını sokamaz zaten, ya da soksa da senin canın yanar. Sen dediğim gibi temizlik yap gerisini düşünme

• Teşekkür ederim ;-)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• arkadaşım en doğrusunu yapıyorsun Hem temizlik açısından hem de karşılıklı ilişki de istediğin gibi davranmalısınız Bu kimseyi enterese etmez kimse yargılayamaz soruna gelince Muhtemelen içinde su kalmıştır ya da Bağırsakları tamamen boşaldı için birbirine yapışmış olabilir Eminim uzun süre devam etmeyecektir

1|1
    0|1
  • 1-2 lokma bişey ye su iç

0|0
    0|0
  • %100 Mikrop kaptı lavman yaptıktna sonra tuvalete çıktınmı

0|0
    0|1
    • Evet bir kaç kere hemde

• tamam işte ondan dolayı.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...