Kapat

Lavman tamizliği sonrası sancı?

Dün akşam saatlerinde lavman temizliği yaptım normal ılık su ile, bu gece anal ilişki için ama sonra bir engel çıktı olmadı her neyse dünden beri bir sancı var bağırsaklarımda tuvaletim gelmiş gibi oluyor hemen geri gidiyor.
Gidiyorum tuvalete az biraz su damlıyor başka da bir şey yok.. Nasıl geçer bu sancı, su mu kaldı ondan mı oldu?

Yargılayacaklar yazmasın kimseyi ilğilendirmez arkadaşlar. (Bu uyarıyı yazmak zorundamıyım mk ya kimseyi ilğilendirmez ve normal olanı zaten yargılanmamasıdır aslında..)

1|1
5|33

En İyi Erkek Görüşü

• canım içine çok su girmiş, belki ondan ağrıyor olabilir, ama rektumu temizlemen yeterlidir anal için, parmağını sok yarısına kadar öyle temizle klozette

1|0
    0|0
    • Evet çok girdi su ondandır büyük ihtimal zaten

• yok yok, orada pislik kalmaz, yani tuvalete düzenli düzgün çıkıyorsan sıkıntı olmaz. Ki rektum 4-5 cm dir, 5-6 cm de içeri giriyor, daha fazlasını sokamaz zaten, ya da soksa da senin canın yanar. Sen dediğim gibi temizlik yap gerisini düşünme

• Teşekkür ederim ;-)

En İyi Kız Görüşü

• anal zevkli mi sizce

0|1
    0|0
    • Sadece anal değil tabiki, aynı anda kilitoral uyarılmayla zevkli olabiliyor

• Başta acır tabiki bekleseydi öylece çıkarmadan bence alışırdın çok yavaş ileri geri yapsaydı alışırdın :D
      Evet benim rahat ya başta yine zor oluyor ama bir iki hareketten sonra rahat oluyor :D

• çok tecrübelisin çok ama demekle olmuyor :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 32

• Türüvestiler bir yardımcı olsun arkadaşa.

3|0
    1|0
    • Seni kanalizasyona alalım laflarını boşaltta öyle gel genç..

• arkadaşım en doğrusunu yapıyorsun Hem temizlik açısından hem de karşılıklı ilişki de istediğin gibi davranmalısınız Bu kimseyi enterese etmez kimse yargılayamaz soruna gelince Muhtemelen içinde su kalmıştır ya da Bağırsakları tamamen boşaldı için birbirine yapışmış olabilir Eminim uzun süre devam etmeyecektir

1|1
    0|1
  • Belediyeye dilekçe yaz, vidanjör getirsinler..

1|1
    1|0
    • Bir dilekçe de lafı koydum kapak yapıp yolladım derneğine yolliyim de kaydını yapsınlar oraya ne dersin..

• Anal ilişki sağlıklı bir yol değil ileri de bağırsak sorunları olur ve feçes yani dışkı tutamama görülebilir ben sağlıkçıyım

2|1
    1|1
    • Bunu biliyorum çok sık yapan biri ideğilim 3 - 4 ayda bir kez sadece

• Saygı duyarım iyi gecler..

• İyi geceler

• Bilgim yokbu konuda geçmiş olsun makat hastalıkları zor olur sağlığın herşeyden önemlidir karşındakini Memun etsen ne olur sen memnun olmadıktan sonra geçmesse doktora git bence bağırsak zedelenmesi olabilir

1|0
    0|0
  • Muhtemelen giriş çıkış sırasında zedelendi. Tahriş oldu. Penis o bölge için uygun olmadığından bunların yaşanması doğaldır. Gülü seven dikenine, misali.

0|1
    0|1
  • Lavman yaparken zorlanmıştır. Geçer zamanla..

1|0
    0|0
  • sancıdan kastınız ağrıyor mu? yoksa durumunuza genel olarak mı sancı dediniz?

1|0
    1|0
    • Zonglama gibi gidip geliyor böyle

• Teşekkür ederim ondan olabilir sancı

• Rica ederim, geçmiş olsun.

• İcerde lavmanının ilaclı suyu kalmış sanırım. Zamanla geçer sanırım.

1|0
    1|0
  • mikrop da kapmış olabilir. devam ederse bir doktora görünmeniz lazım.

1|0
    1|1
  • aile büyüklerine sor en iyi akılı onlar verirler :)

0|0
    1|0
  • 1-2 lokma bişey ye su iç

0|0
    0|0
  • bağırsaklarını üşütmüşsün seni yargılamak için değil ama canın çok acımıyor mu?

0|0
    0|0
    • Çok fazla değil

• Yukarda bunu cevapladım hanği şartta zevk ve acı olduğunu bir çok anal yapan kadın da önünü uyarır zaten

• bilmiyorum sevdiğim kadına kıyamam bunu yapamazdım heralde. bir şekilde canı yanacak iz kalacak gibi

• olabilir.. kalmıştır bir şeyler tam atamamışsın...
    sık dişini sancı yok acı yok
    tadını çıkar...

0|0
    0|0
  • anal yapcağına neden vajinal yapmadınki amacın neydi

0|1
    0|2
  • Su basınçlı olmadığı sürece herhangi bir sorun yapmaz.. kanımca su kalın bağırsağı temizlediğinden his uyandırıyor olabilir sanki tuvaletin varmış gibi

0|0
    0|0
  • Biz yaşlılar için yapıyoruz ama bir yeriniz kasınmış , cezasını da kendin vermissin

1|0
    0|0
  • su kalmış, 10 dakka sağ yat 10 dakika sol yat bunu 3-4 kere tekrarla

0|0
    0|0
  • Lavamn tmeizliği nasıl yapılır? detay yazmak istemezsen mesaj da atabilirsin

0|0
    0|0
  • Bilmiyorumki doktora danıs bence

0|0
    0|0
  • İçinde su mu kaldı ki

0|0
    1|0
  • su kalmıştır zorla çıkar iltahap yapar

0|0
    0|0
  • Lavmanı fazla kullanmandan dolayı oluyor bu. Bol soğuk su içmelisin.

0|0
    0|0
  • Hayat senin hayran döt senin dötün bizi ilgilendirmez içinde su kalmis olabilir

0|0
    0|0
  • Biraz leblebi ye geçer.

0|0
    0|0
  • %100 Mikrop kaptı lavman yaptıktna sonra tuvalete çıktınmı

0|0
    0|1
    • Evet bir kaç kere hemde

• tamam işte ondan dolayı.

• Bende kız arkadaşımla anal ilişkiye giriyorum kız arkadaşım pek bir sorun yaşamadığını söylüyor zaten penisim fazla büyük değil 15 cm haftada bir görüşüyoruz ama lavman temizliği diye birşey duymadık bizi aydınlatırmısın ayrıca seninde dediğin gibi klitoris uyarılınca anal ilişkide çok zevk alıyor boşalıyor arkadaşım

0|0
    0|1
    • Yaz google orda internette yazıyor detaylıca

• Çok teşekkür ederim

• kalın bağırsak florasıı çok kötü etkiler, sakın tanzikli su vs tutmayım, anal ilişki yaşamaya devam ederseniz kaslarınız yıpranır ve belli süre sonra kokuları gidermeye parfüm bile yetmeyebilir

0|1
    0|0
  • Duş ucuyla hafif hafif ılık su al içine iyice dolsun. Sonra boşalt. Muhtemelen tam çıkartamadın ondan oldu. Böyle 2kere yap geçer. Hem rahatlatır.

1|0
    1|0
    • Tuvaletini öncesinde tam yapmadıysan içindeki pslk dibe gidip hafif bir tıkanıklık yaptığı için oluyor. Ayrıntı girmek istemedim ama açıklamak gerek.

• Evet sıkıntılıydiım biraz gece geç yattım erken kalktım bu gece uyurum artık sağol ;)

• Bende uyumadım pek yurt kahvaltısına yetişebilmek için :) 4.5 saat felan. Ailenle kalıyorsan lavman yaparken çıkan sesleri düşünemiyorum hahah :D kızımız napıyor acaba :D idrarını yapar gibi çıkmıştır ama içinde hava kaldıysa baya zor olmuştur senin için :D

• lavman yan etki yapmış

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilmiyorum bben valla knk olabilir

0|0
    0|0
  • çok merak ettim bende bakacam hatta deneyecem acaba yapabilir miyim nasıl oluyor acaba ilk defa duyuyorum bunu

0|0
    0|0
  • Tahriş etmiş olmalısın

0|0
    0|0
    • Su mu tahriş etmiş yani

• Olabilir

• Su nasıl tahriş edicek hala anlamış değilim inan ki..

• bu kdr yargılamayın dıonda be guzelım hangı erkek deger popona ılerde follos olcak kakanı bıle tutamıcan

3|6
    1|5
Yükleniyor...