Şartlar eşit mi başlamalı?

Evet soruyu anladınız. bakir olmayan bi erkek neden bakire kız arar? evlenene kadar grup sekse varana kadar her türlü pisliğe bulaşan erkekler temiz kızlarla evlenmek istiyor neden ? hadi evlendi diyelim bu seferde o kızı aldatıyor neden ?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Direk sahtekarlık başka bişi değil, Kadınlar ile erkeklerin eşit olduğu batı ülkelerinde böyle bir şey istesinlerde görelim, ayrıca evleneceğim kişi biraz tecrubeli olmalı, gözü dışarda olmamalı, eğer evlenmeden önce hayatını yaşamadıysa büyük ihtimalle beni aldatacaktır, bakire kız tehlikeli bence

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Çünkü erkek doğası gereği böyle. Bayanların hepsi de aşağı yukarı aynı şeyi düşünüyor. Niçin erkekleri değiştirmeye çalışıyorsunuz. Adam değişmez ki zaten. Ancak size öyle söyleyebilir. Bu değiştiğini göstermez. Bir de anatomik yapı ve erkek psikolojisi var yaradılıştan kaynaklanan. Bunları değiştirmek olanaksız. Bence bayanlar erkeğin üzerinden ilgisini eksiz etmez ve kendini her zaman bakımlı tutar bakarsa öyle sorunların olmayacağını/daha az olacağını olsa bile bayanın haberi olmayacağını düşünüyorum. Tek bayan bugün olmasa bile ileride monotonluk yaratacaktır. Ancak monotonluk yarattı diye boşanılacak değil tabiki. Erkekleri fazla sıkmaz biraz özgür bırakırsanız. Dünyanın en mutlu bayanı olacağınızdan emin olabilirsiniz diye düşünüyorum. Biraz realistçe oldu sanırım. Erkekleri savunduğumdan böyle yazmadım. Bunlar hayat tecrübeleridir öyle düşünürseniz partneriniz hakkında daha iyi tahlillerde bulunabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Zaten öyle olur hep. Denynonun biri bunların hepsini yapar. sonra saf bir kız cıkar karşısına o saf kıza da ylaan mı atar napar eder onunla evlenir.

Yazık kıza :(

bu saydıklarını bir erkegin yapması ciddeen alcaltıcı

0|0
    0|0
  • böyle bır derdım yok benımleyken bana layık sadık olsun dürüst yalansız olsun

ben ona kurban olurum

aldatan erkek her turlu aldatılmayı da hak eder

not= namus bacak arasıyla değil ınsanın genel yaşanmıyla ölçülür

1|1
    0|0
  • saçma bir erkek mantığı bence

1|0
    0|0
  • kim la onlar?

hepsi yalan

0|0
    0|0
  • ego karaktersizlik vs düşünceler

sadece erkekler değil kızlardada nadirde olsa görünen bir sorun

burada yazılan çizilenlere göre konuşuyorsan burası gerçekçi olmayan bir platform

ama genel olarka haklısın

erkekliğimden utanıyorum bazıları yüzünden

sorsan aptalca savunmaya geçerler birde

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar affetmem ama evlendikten sonra dısarıyla ilişkimi tamamen keserim.Bakire kız arar diyosunya o konuda söyle ilişki yasadıgım kızlarla evlenmeyi düşünmem çünkü ileride evliliği yürütebilcek bi kabiliyetleri yok istisnalar tabi var ama benim düşüncem böyle

0|0
    0|0
  • peki bakir çok fazla sevgilisi olmayan erkeklerle ilgilenen kaç tane kız var ? sorun bence tam olarak kızlarda bu konuda

0|0
    1|0
  • Genelleme yapma. Her erkek boyle kendi icinde celismez.

0|0
    0|0
  • entresan bi durum ama sonuçta kadının kendisini koruması gerekir ama erkeğe bişey olmaz

0|0
    2|0
  • hayatta istediğin her şeyi yapamazsın...bu da senin değiştiremeyeceğin şeylerden biri...

0|0
    0|0
  • erkek olarak benimde uyuz olduğum durumdur, deneyimli kadın her zaman daha iyidir.

0|0
    0|0
  • kimsenin gücüne gitmesin ama temiz kızlarda az uyanık olsun hemen kanmasın öyle adamlara

0|0
    0|0
  • kartlar açık oynansın gerisi sıkıntı değil

0|0
    0|0
  • Üstüme alınmıyorum.

0|0
    0|0
  • o bataklığı görunce temiz kız istiyor

0|0
    0|0
  • kaç tane grup sex yapıp da bakire istiyorum diyen bir tanıdığın oldu ?

0|0
    0|0
  • erkeğin yapısında bu vardır,başkasıyla olduğunu kabullenmek istemeyiz anladınmı..aldatmak herkes için geçerli değil erkek aldatırsa kadında aldatsın diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendimi kosla vanish'e islayacagim aksamdan.

1|1
    0|0
    • Aninda dokmezsen ise yaramiyor diyorlar. Ustunden baya zaman gectiginden leke cikmaz.

Ya sonra erkeklere kiziyoruz. Bu erkekleri yetistiren de bu kadinkar iste. Toplumun durumuna bak. Vajinasinin girisindeki et gidince her turlu sucu isleyecekler sanki.

• Kendimi camasir suyuna yatiracagim.

1|0
    0|0
  • bok evlenirler onlar temiz kızlarla*koyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...