Evlilikten önce her türlü haltı yemiş kız !!!

ya bazen düşünüyorum da bu konuda çok bunalıyorum !

şimdi devir çok bozuldu 10 tane kızdan 9'unun yatmadığı yemediği nane yok (tabi istisnalar hariç düzdün kızlar mutlaka var tabiki o hep aklımda ) yani korkum şu yarın bi kızla evleniceğimiz zaman geçmişinin temiz olduğunu nerden bilicez cinsellik yaşamasa bile elini tutup gözlerinin içine bakması ble yeter bir erkeğin düşünün sizin elininz ki eline değmemiş onun elini başka bi erkek tutmuş saçını koklamış bunu düşündükçe çok sıknitiya düşüyorum bana öyle bi cevap verinki lütfen rahatlayım düzgün halde düşunim

benim şimdiye kadar da hiç bi kızla münasebetim olmadı yani fırsat oldu ama yapmadım erkeğiz cinsellikte illaki bastırıyo ama zina diye de uzak duruyorum ama sabır sabır nereye kadar bu açlıggi bastırmak için illa biriylemi yatmak lazım arkdaş yeter artık ya yani ne yapmalıyım yardımcı olun arkdaşlar var şunla şunu yaptım bunu yaptım marifetmiş gibi gelir anltir o ayrı bi canımı sıkar mesela tanıdığım arkadaşlar var evlilik aşamsında arakdaş yatmadığı kız kalmamış kıza bakiyosun çok tertemiz namuslu birisi bu haksızlık eğilmi ya yazık o kıza Kuran da da ayrcica zina yapan zina yapanı bulur yani kimin geçmişi kirliyse kendi gibi kirli bierini bulur derler ama bu nasıl iş ya ayrıca bazı kızlara bakiyosun tertemiz yüzlü namuslu diyosun yemediği halt kalmamış birbirlerini kameraya çekip her türlü haltı yiyenler !

bu cinsellik açlığı nasıl bastırılcak arkadaş hayır illa zinayamı düşcez bilmiyorumki evlilik desen uzun ış daha çok evre katetmek gereken yol var sıkıntı ortamın hali belli nereye göz atsan zinaya teşvik nolcak bu halimiz !

Güncellemeler:
yanlıs anlasılmasın kız olarak baz almadım kirli erkeklerde söz konusu tabiki ..
arkadaslar cevremde yasadıklarım sahıt olduklarım benı korkuyo tek sorun bu işte ..
ya bakın el ele değmesi dediğiniz gibi artık kacınılmaz olmus benım de oldu illaki cıktığım kız ama öyle mesafeli oldum cinsellik yasamadım yanaktan bile öpmedım sadece el tutum korkum ortam bozuk benı korkuya düşüren bu

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım peki sen bakir misin ? kimseyle yatmadın dokunmadın mı ? eğer öyle bi şey olduysa bu bakire kız arayışı neden ? şartlar eşit başlamalı. sen değilsen kızı da "halt yemiş" olarak göremezsin. ama eğer ki sen temiz bakir bir erkeksen senin de kendin gibi bi kız araman hakkın tabi. ne keder olduğunu sanmasam da.

4|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 13

• ailen bulsun diyenlere sesleniyorum; çocuğun ailesi, elin kızının donunu mu bekliyor? bırakın bu zırvalıkları.

2|3
    1|0
  • Takdir ettim.Annein onayladığı bir kız bul.İlla ev den dışarı çıkmamış hoppa olmayanlarda var.İnş istediğin gibisi gelir.

0|2
    3|1
    • ya şimdi benım elim kız eline değmediğse evlenıceğim kızında oyle olmasını istiyorum ama ortam o kadar kirlenmıskı o kadar pisliğe sahit oldumki düzgün kız bulamıcam diye korkuyorum ama Kuranda Allah nasıl yasarsanız oyle birini bulursunuz der ya o biraz rahatlayıo işte beni teşekkür ederim cevabınız için ..

• He ondan .

2|1
    0|3
  • Sen hiç bir bakire kızla yatmadıysan eğer cinsel içerikli bir şey yaşamadıysan sen bakire kızı hak ediyorsun. ama birileriyle yatıp kalktıysan or...bular hariçinde. sen bakire bir kız arama.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim saolsun hayır yatmadım

• öyle kizlar cok bizim ailede hic namusuz kiz yok hatta kadin olup evlenende yok

sende sizin cevrede birine bak tanimadiginla kültüründe uyusmaz

yada seversen birkizi anlarsainya davranisinda halinde hareketinde

0|2
    1|1
  • Sen ne anlattin abi bu kadar :/

0|1
    1|1
    • bende bilmiyorum ki ne dediğimi öyle saçmaladım bişeyler işte ..

• Kendimi camasir suyuna yatirasim geliyor siz kirli dedikce :D.

Saka bir yana. Gercekten hic sevgilisi olmamis, erkeklerle munasebeti olmayan bir kiz taniyorum. O da yani cocuklugunda tacize ugradigi icin aseksuel gibi bir sey.

1|1
    1|1
    • tuhaf gerçekten bence kendini çamaşır suyuna yatırma için dışın bir bu çok güzel bir özellik

• Agzina biber surerim senin. Cevremden ornek verdim :-). Nesi rahatsiz ettiyse artik. Hih.

• Ailenizin tanıdıgı onayladıgı bırını seçın.

0|1
    3|1
    • iyi de bilemezsinki ne kızlar gordum ben.

• Bı yerde renk verırler muhakkak

• bilmiyorum valla ya

• sen kıskanç mısın?

0|1
    2|1
    • olması gerek kadar neden sordunuz ?

• yanı bızdemı düsüp kalkcaz illa

• hayır gerektirmez

• GUNCELLEYİP DURMA BE

2|1
    0|0
  • valla eğer söyledigin gibi sen kimseyle bişey yaşamadıysan bunu karşı taraftan beklemen çoknormal. ama eğer yaşadıysan ağzına kürekle vurururm

1|1
    1|3
    • ya gerçekten inan hiç bi cinsellik en ufak bi şekılde bi kızla düşüp kalkmam olmadı ama arkdaslar var anlatsalar ne pislikleri var şimdi bende istesem yapardım ama zinay büyük nah diye uzak durdum hep ama dısarıya adımını her yer zinaya tesvik kızların giyimi kusamı dayan dayan nereye kadar illa bızdemı bırıleriyle dusup kalkalım kıza gelince yanı o kadar pisliğe sahit oldumkı artık saplantı oldu korkuyorum düzgün kız bulamıcam diye :(

• inş gönlüne göre bulabilirsin sen bu yolda devam et zina etme :))))

• etmemye dikkat ediyorum bakalım :)

• İlkleri yaşatacgın kızı bulmak senin elinde

0|1
    1|1
    • nasıl benım elımde ?

• yani o kızı bulacak olan sensin

• hep kizlara diyosunuzda siz önce kendinize bi bakin. bi tek kizlar bunu yapmiyor

2|2
    1|3
    • tabiki erkeklerde var haklısınız

Erkekler Ne Diyor 14

• kimin ne amaçla bakire aradığını bilemiyorum. beni şaşırtan burada yorum yapan bayanların kısasa kısas anlayışları

ben kendi adıma düşüncem kadınlar hakkında şu. kadın nadidedir, çok değerllidir, kadın ulaşılmaz olmalı. kadın herkesin eline düşmüş olmamalı, kadın basit ilişkilerin ve cinsel heveslerin oyuncağı olamaz çok değerlidir. kadının bakireliğini gözünü kırpmadan bozulmasına müsade etmesi, onun çok değerli allahın yarattığı özel bir insan oluşuna yakıştıramıyorum. kadın basit ilişkilere düşerek kendi değerini düşürüyor kendine hakaret ediyor.

şimdi burada kısasa kısas düşünen, erkek yaparsa kadında yapar diyen kadınlara anlam veremiyorum. ben kadınları çok değerli görürken bir kadın kendisini nasıl basite alır nasıl aşağılar.

1|0
    0|0
  • ALLAH tan hayırlısını iste. kimin ne olduğunu en iyi O biliyor

1|2
    1|0
  • haklısın düşüncelerinde, ben de farklı sayılmam senden, üstelik benim halim daha zor, çünkü bak sen daha çok gençsin bense 35ime geldim, ya benim gibi olsaydın, o zaman hiç güvenin kalmayacaktı, beklenti ise en alt sınırda, ben yine de olsun diyorum yeterki karşındaki kişi iyi niyetli olsun, çok aşırıya kaçmaması şartıyla ufak şeyleri varsa onlardan da tövbe ettiyse yine de olur, sonuçta insanız ve hatalar yaparız, allah affediyorsa bize ne oluyor ki affetmeyelim!

0|1
    0|0
    • abi senın yasta cok gecmıs ya cıkmadımı bırısı ?

• 30uma kadar istemiyordum önce kariyer diyordum, 30dan sonra ise çok fazla seçici oluyor insan:(

• geçmişi bilmek imkansız. yakın çevrenden biri ise ve araştırma şansın varsa araştır. en masumu yine öpüşüp koklaşmıştır. geçmişi fazla kurcalamak sadece seni huzursuz eder. kıza sorup sözüne güveneceksin. vicdanıyla o savaşacak. günahı varsa öteki tarafta o çekecek. sen güvenmelisin. çare yok. hep kuşku olmaz. kuşku insanı kurt gibi kemirir huzur bırakmaz. bu sefer hiç yoktan yere kızın hiç günahı yoksa bile huzurunuz kaçar. en iyisi fazla kurcalama

0|0
    0|0
  • düzgün kız tanımın düzgün olmamış.kafan rahat olacaksa cemaate gir onlar sana rast gele seçerler bitane.

0|0
    0|0
  • hacı köylere gidicen yada güneydoguya git. benm kuzen şanlıurfaya gitmiş bi evde ayran ıkram ediyrmş kızın teki kız hep yere bakıyormş gözü kapalı ayran dagıtıyr:D

0|1
    0|0
  • kardeş sen gene bişi yaşamamışsın yaşamamış bi kız istiyosun bende çok kafama takıyorum ben yaşadım çok şey ama yaşamış bi kızla asla evlenmem ama sevgililiğe gelince en kaşar kızları arıyorum bardan falan düşürmeye çalışıyorum ama evlilik konu olunca tabiki aile kızı olcak güvenilen bişi bu erkek hormonlarında var yapcağımız bişi yok sen genede zinaya bulaşma dindarsın galba hayat boyu pişman olursun

0|0
    3|1
    • kaşar kızlar falan hep barlarda kluptemı olur hep zaten ortam kızları dimi bunlar ?

• hayır alakası yok ne ev kızları var kapalı giyiniyo ama sevgilisiyle baş başayken kapalı hiç bi yeri kalmıyo için çıplak dışı giyinik olsada ne fayda ki yapmacık olmaları sahte olmaları hepten kötü

• insnaların geçmişiyle mi geleceğine ayna tutacaksın ?

bunları düşündükçe hiç mutlu olamazsın!

2|1
    1|0
    • bak dostum geçmiş temiz olacakki gelecekte temiz olsun bütün düşüncem bu

• Bakire kalıpda evlenenler kocasının aldatmıyormu sanıyorsun ? ilerde de temiz olucağı anlamına gelmiyıor bu :)

• bak elmaşekeri durumu iyi izah etmiş

• bıralarda bulursun gizli yapma temiz bişey yaşamamış bayanlardan çok ne var açıkça ciddiyetini belirtirsin evlenicek güveni verirsen tanışırsın..

0|1
    0|0
    • yok be hacı burdan öyle niyetmı olur ya hiç işim olmaz

• neden olmasın burada binlerce bayan var kafana göre çıkar biri belki

• bence sen çok güzel bir konuya değinmissin galiba bakiresin utanmaya çekinmeye gerek yok bende öyleyim rahat olabilirsin dediğin kızdan bulursam bende evleneceğim zaten :)

0|0
    0|0
  • yaşasınlar evlenmeden önce yapsınlar yeterki

0|0
    1|0
  • soka...m güncellemene yeter mk

0|0
    0|0
  • hayatının 2 senesini bekaretini kaybetmiş bir kıza aşık olarak geçir. evlenme hayalleri kur hergün evlilik hayatı gibi yaşa yapama midene sancılar girsin alkol komalarına gir bu yuzden sonra tak etsin ayrıl 2 ay sonra başkasıyla nısanlansın sonra gel burda baskasının gozunun ıcıne baktı diye evlenemeyeceğinden bahsette göreyim seni.

0|1
    0|0
  • seninle aynı düşüncedeyim 25 yaşımdayım bu zamana kadar hayatımda kimse olmadı umarım tesadüf geleceğim kiişide öyle olur

0|1
    0|1
    • niçin olmadı asosyalmısın yanlıs anlama nbelkı ıcıne kapanıksındır ondan sordum benım olmamasının sebebi secıcı olmam takıntılı olmam

• Asosyal olmam diyebilirz başka bir eksiğim yok

Yükleniyor...