Eşim neden böyle davranıyor olabilir?

Sorum arkadaşlar başlığımda olduğu gibi, düşündüm sorsam mı, çok mahreme girmeden bunu nasıl başarabilirim diye, çok detaya girmeden sormaya çalışayım. Belki komik gelebilir sizlerede, ben ilk gördüğümde çok tuhaf olmuş dakikalarca gülmüştüm.Sizlerinde fikirleirni almak istedim. Evliyim, eşimle beraber olurken iç çamaşırımı ya kendi boynuna yada benim boynuma geçiriyor bunu ani bir refleksle yapıyor. Sakın ''gay'' veya eğilimi var demeyin, öyle biri değil, hatta onlardan midesi bulanan biri. Bu hareketine anlam veremiyorum. Sizler erkek olarak ne düşünüyorsunuz? Birde ilişki sonrası 10-15 dakika sakin ve yalnız kalmak istiyor. Sorduğumda, ''Seni sevmediğimi sakın düşünme, benim karekterim bu biraz yalnız kalmak istiyorum'' diyor. Normalde olur olmaz sarılan biri, mutfakta yemek yaptığımda dahi, bu süreçde neden öyle davranıyor olabilir?

Teşekkürler.

0|2
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• İncelenmesi lazım. Elbette her eylemin altında yatan bir veya daha fazla çekirdek neden var. Rahatsız olmuyorsan sorun yok. Rahatsız oluyorsan bunu dile getir, anlamayacak biri ise başka bir şey için bir uzmana götür. Uzmanı tanırsan daha iyi olur. Ona bu konuyu aç, rahatsız olduğunu ve temelinde nelerin olduğunu anlamak istediğini söyle. Bu uzman kişi eğer seni rahatsız eden bu eylemlerin açığa çıkma sebebi olan çekirdeklerin başka konuları da önemli biçimde etkilediğini tespit ederse üstüne gidecektir. Böyle bir durumda da danışanın rızası olmadan seninle bu çekirdek nedenleri danışan mahremiyeti adına paylaşmaz (yasaktır zaten). Daha neler neler var insanlarda bir bilsen..

0|0
    0|0
    • Ayrıca bu bir psikolojik rahatsızlık veya sorun olduğunu göstermez. O kadar basit ve garip nedenler olabiliyor ki, bu işle uğraşan kişi ne kadar profesyonel olursa olsun her seferinde yeniden şaşırıp 'vay bee'' bile diyebiliyor kendi kendine. İnsan oğlu bu kadar karmaşık ve tahmin edilemezdir ve dış uyaranlara, etkilere karşı aşırı açıktır belli bir dönemde. Bu etki ve uyaranların da nasıl ve ne zaman etki edeceği ise asla kesin değildir. Bu yüzden şaşırma bitmez..

Erkekler Ne Diyor 16

• İç çamaşırı fetişisti olabilir. Seviştikten sonra yalnız kalmak istemesine anlam veremedim. Ya çok yoruluyor biraz uyumak dinlenmek istiyor. Yada başka psikolojik sorunlar da olabilir diye düşünüyorum. Aslında insanlar seviştikten sonra birbirine sarılarak veya dokunarak yatıp dinlenmeleri normaldir. Yalnız kalarak değil.

0|0
    0|0
  • Farklı bir kişilik,insanın zevki zevk sonrası düşünceleri ve mukayesesi vardır,kimse burada bu konuları açıkça yazmaz,

0|0
    0|0
  • acayıp bi tip anlat anlat heyecanlı oluyo baska ruh halleride varmı ben ilişki sonrssı sarılmayı daha cok seviyorum ne ole işimi.gördüm hadi.git.basımdan der gibi

2|0
    0|0
    • Heyecanlı olsun diye sormadım ve anlatmadım. Anlam veremdiğim için sordum. Heyecan yaratsın diye değil.

• Normalde ilgisiz biri olsa anlarım aam öyle biri değil, sonrasında 15 dakika kadar yalnız kalmak istiyor.Geri kalan zamanlar da fazlasıyla ilgili. O an neden öyle bilemiyorum.

• dedimya bazı erkekler bosaldıgında isteksizleşir hersey bitmiş.gibi olur

• Fantezi dünyası genişmiş.

0|0
    0|0
  • tuhaf hemde cok

1|0
    0|0
  • sorun yok bence.

çamaşır olayı fantezi.

yalnız kalma isteği bende de var mesela.yalnız başıma sigara içmek muhteşem geliyor.

0|0
    0|0
  • bence dünyadaki en normal kişiyle evlisin. adam sevişiyor neticede, yeni inşa edip satacağı konut sitesinin fizibilite raporlarını çıkartmıyo, bırak da biraz rahat davransın

0|0
    0|1
    • Kıyafetlerimizidenormal çıkarmaz, fırlatır. Ya çok normal yada ben garip karşılıyorum.

• sosyal çevre etkilemiştir derken seni kastettim yani biraz kapalı düşünmeni..

• Fantaziye kapalı biri değilim. Garip geldiğinden sordum.

• DC - ortalama ile geçer veya kalır

0|1
    0|0
  • psikolog desteği alması lazım :S kişisel sorunları olabılır

1|0
    0|0
  • cd eğilimi var kesin

0|0
    0|0
    • cd?

• arat bul erkeğin kadın iç çamaşırı giyme isteği

• Hayır öyle bir eğilimi yok normalde. Hatta ciddi biri bu tarz sapkınlıklarda bulunanlara da şaşırır. Ama yatakda böyle yapıyor. Özellikle kendisine değil çoğunlukla bana takıyor çamaşırı.

• adam fantazi seviyor işte ne güzel

0|0
    0|0
  • karakterıslık bı mesele zor kımse veremez

0|0
    0|0
  • aranız iyi boşver takılma çamaşırlarınlada oynuyor işte eşinde i*nelik felanda yok merak etme :)

0|0
    0|0
    • Birde güzelce çıkarıp düzgünce koymamı istemiyor kıyafetlerimizi, alıp fırlatıyor. Buda garip mi. banamı garip geliyor.

• İç çamaşırını boynuna, yada benim boynuma geçirince garibime gitti.

• hahah ne deyim adam haylaz :D

• ruh hali bozuk bence adamın

2|0
    0|0
  • Var bir dengesizlik ama tam çözemedim

3|1
    0|0
  • değişik kafalardaymış. acil şifalar dilerim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eşinin ne düşündüğünü anlamak güç ama küçük objelerden zevk alıyorsa takılmamak gerek örneğin bendeki bir düşünce kendi iç çamaşırlarımı eşime giydirmek gibi ince detaylar bazen haz veren odak noktası oluyor

0|1
    0|0
  • iyi geceler. düsünme.

0|2
    0|0
  • Soyle soyleyeyim ic camasiri fetisi olabilir. Kokudan tahrik oluyordur. İstemsiz yapabilir.

Digeri ise gayet olagan bir sey. Kendine gelmek istiyor. Ben de bir sure dokundurmam kendime. Yalniz kalmak isterim. Sarilmazsin isterim. Sevgiyle alakasi yok. Dogru soyluyor :-). Bircok erkek boyledir.

1|0
    0|0
  • ''Sakın ''gay'' veya eğilimi var demeyin, öyle biri değil, hatta onlardan midesi bulanan biri.''

Ne güzel aferin ona.

1|0
    0|0
  • niye bu kadar düşündün beyin biraz fantazi seviyor hepsi bu.

0|0
    0|0
    • Fantaziye açığımda buda fantaziye girer miki? Kıyafetlerimizi hiç çıkarıp güzelce koymamı istemez alır fırlatır neresi denk gelirse. Belki buda normaldir ama bana garip geliyor.

Yükleniyor...