Genital bölgesindeki tüyleri kuaförde aldırmaya utanıyorum?

Daha önce hiç kuaförde aldırmadım. Cidden çok utanıyorum gidip ne diyeceğimi bile bilmiyorum. Kendim de alamıyorum hep yarım yamalak oluyor. Lazer diyeceksiniz şu an öğrenciyim param yok. Eee nasıl olacak bu işler :/

0|0
7|27

En İyi Kız Görüşü

• neden utanyorsun ki o kadına günde kaç tane geliyor ayrıca. utanmna gerek yok.
    ben bikini bölgesine ağda için gelmiştim de oldu bitti.

1|1
    1|0
    • haklısın öyle yapıcam artık, teşekkür ederim.

• eig için teşekkür ederim.
      dediğim gibi çekinecek bir şey yok, onlar alışık zaten.

Erkekler Ne Diyor 27

• utanmakta haklısın o bölge mahrem özel bölge

1|0
    0|0
  • Lazer genitalde çok tutmaz. Ağda yapma zaten.

0|0
    0|0
  • Bir erkeğe açıp da şu tüyleri alsana diyemezdim herhalde. Senin de utanman normal.

1|0
    0|0
  • Yerinde olsam ben de utanırdım. :/

2|0
    0|0
    • neden böyle dedin şimdi

• Kendimi senin yerine koydum. Eğer bir kadın olsaydım herhalde ben de zor giderdim kuaföre bunun için. Kötü bir niyetle demedim yani.

• Kendin al iste. Erkekler sanki berbere gidip aldiriyor. Ayrica bizim killari almak tahmin edebilecegin uzere cok daha zor size gore. Oldugu kadar idare et.

1|0
    0|0
  • Bu olayı bir erkek gözünden bakarsam. Düşünsenize hergün traş olmaya gittiğin berberine malı açıp bunun etrafını da traş la demek nedir yahu insan bacak arasından utanmayacak daha neresinden utansın. Sonuna kadar haklısın gidip onu buna bacak aralarını gösterme bence.

1|0
    0|0
  • sanki lazerde görmeyecekler mi ? antalyada öğrenciysen tanıdık bir yer var lazer konusunda yardımcı olurum ağdacı da var merak etme her gün kaç tane hatununkini görüyorlar bir tek sende yok ondan :D

0|0
    0|0
    • eminim lazere de utanırdım. Neyse dediğin gibi doğru onlar zaten alışmmıştır da ben alışkın olmadığımdan dolayı çekindim.

• zaten o şekilde gidip bir erkekle beraber olmaya kalkacak kadar mal değilm

• bravo sana da bana denk geldi bir kaç kere neredeyse kadınlardan soğuyacaktım :(

• Git aldır te allam ya her gün kaç tane Genital bölge görüyor aklına dahi gelmiyor sizde arkadaşım ya şaka gibisiniz 😄

1|0
    0|0
    • Öyle ama ben hergün oramı millete açıp göstermiyorum o nedenle utanıyorum

• Umarım kısa zamanda halledersin kendine gelirsin yani böle mikrop işler ıyy

• hiçte mikrop değilim

• annenle konuşsana canım benim :)

0|0
    1|0
  • Utanılcak bir durum yok sonuçta bayan kuafördeki bir bayan yapıcak olmadı yaptıramam diyorsan cok samimi guvendiğin bir dosttundan yardım alırsın olmadı

0|0
    0|0
  • bunda utanacak hiç bir şey yok. o onun işi zaten. rahat ol ki işini yapsın. bende masaj salonuna giderken utanıyordum. çalışan kız rahat ol dedi senin gibi erkekler hergün burada. tadını çıkar dedi. baktım sonra süper şeymişya. hem utanılacak gibide değilmiş

0|0
    0|0
  • kendın neden almıyorsun

1|0
    0|0
  • Evde ayna yok mu

1|0
    0|0
  • Bu nasıl iştir ayıp günah ve başkasına seyinizi gosteriyonuz traş bıçağı ile alın bişey olmaz sonra kararıyor diceksiniz biliyom :D

1|0
    0|0
  • Oha l*n boyle bir sey mi yapiyorlarmis =/

0|0
    0|0
  • Utanacak bir şey yok, yiğidin malı ortadadır

0|0
    0|0
  • ben agdaya gelmistim dersin onlar da neresi icin derler bikini bolgesi dersin olur biter :)

0|0
    0|0
  • Ulan kadınlar ne şanslı gidip kuaförde aldırıyor. Erkek ne yapsın. :D

0|0
    0|0
  • Kuafor degilde evlerde yapanlar falan var o isleri bir arastir ama guvenilir biryer olsun

0|0
    0|0
  • utanıyosan kendin alacaksın

0|0
    0|0
  • Ankarada isen hel bizim lazere sokayim. seni

0|0
    0|0
  • Gel ben alırım ;) Beleş ;)

0|0
    0|0
  • tüpcü fikrete git pürmüzle aldır madem. üşenmeyeceksin kendin alacaksın o zaman

0|0
    0|0
    • üşenmek değil de kendim yaparken kanatıyorum beceremiyorum

• Genital bölgedeki deri incedir bu yüzden kanama ihtimali yüksek sana tavsiyem alexsandrite yaptır lazer ile 6 seans sonrasında birdaha kıl çıkmıyor biraz maliyetli ama kesin çözüm birdaha kıl tüy derdin olmaz ama alexsandrite olmalı ipl , diot falan yaptırma boşa para harcarsın

• tüy azaltıcı kremler var onlardan birini kullan

0|0
    0|0
  • Terzide aldır diycem çok mu abuk olur :D

0|0
    0|0
  • Eğer müslümansan günah, bilgin olsun. Bir zaruret olmadıkça kadına diz kapağıyla göbek arası gösterilmez

1|0
    0|0
  • Biraz insanlıktan nasibini almış olan utanır elbette şimdikilerde ne ar kaldı ne namus utanmakta yok en mahrem yerini eşinden başkasına göstermen çok yanlış

2|0
    0|0
    • kadın alacak sonuçta

• Kadında alsa doğru değil bizim meşrebimizde ne kadın kadına mahrem yerini gösterebilir nede erkek erkeğe bu insanda sapkınlığa yol açan bir yoldur.. sadece doktor görebilir birde eşin

Kızlar Ne Diyor 6

• Ağda yaptırmak istiyorum paket olacak demen gerekiyor.

1|1
    0|1
  • Bende utanıyodum ama çok kolay oluyı 5 dakkada bitiyo

1|1
    0|0
  • canım hiç utanmana gerek yok artık onlar günde kaçtane goruyorlar hiç utanma

0|0
    0|0
  • Utanma ya.

0|0
    0|0
  • çok zahmet olacak ama bir zahmet utan ayıp ayıp ya dünyanın civisi cikmis.. lazerdede acmiyor musun sonuçta paran olsa gidecektin.. günah olduğunu da hatırlatmakta fayda var şurada kızların yazdığına bakıyorum hayr o kadar normal karşılıyor ki herkes ve böyle bir durumu.. tabi çok açtıkları için normaldir eminim. şu an inanıyorum ki insanların yüzündeki edep perdesi yirtilinca hiç bir şey kalmiyor geride.. kolay gelsin sizede

0|0
    0|0
  • Gortermediginiz insan kalmadi zaten.

1|0
    0|0
Yükleniyor...