Neden böyle, bir sorun mu var, normal mi?

Arkadaşlar ben bakireyim ama sürtnme ve oral yaptım yani ruhen bakire değilim tabi ama zarım falan yerinde herneyse sorum şu sevgilim ne zaman biraz içe zorlasa daha girmeden hatta üstüne biraz bastırsın acı hissediyorum yanıyo gibi sanki içeri girmesi mümkün değilmiş gibi içten içe onu çokta istiyorum ama o su an birleşmek istemiyor tabi haklı olarak neyse böyle hissetmem normal mi aynadan falan açıp baktığımda içerde et parçası görüyorm nohut gibi böyle gevşeyince ikininca falan ortası açılıyor delik oluşuyor?

Güncellemeler:
Sorum su cinsel anlamda bi sorunum mu var yoksa bakire oldugum icin mi aci hissediyorum boyle olmasi normal mi yanii

0|1
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• dikkatlı ol birden yenilisiniz kendinize gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yere uzan sırt üstü. eline ayna al. bacaklarını karnına doğru çek ve bacakları ayır. dudaklarıda iki parmağınla yana ayır zarı görürsün. beyazımsı yada pembemsi yani iç labialardan daha açık renk zarı görürsün. iç labiadan sonra 1-2 cm içeride. zar tipin nasıl bilemem ama ortası delik olabilir yarım ay şeklinde olabilir, üzeri elek gibi bir çok delik olabilir.

yanlız sınırları zorluyorsun dikat et

1|0
    0|1
  • Ne bekliyordun kapı kapalı ve sen kapalı kapıyı zorlatıyorsun.

0|0
    0|0
  • ne yapmaya calısıyorsun anlamıs degılım eskıden kızlar kendını skınırdı sımdı erkekler sakınmaya basladı

0|1
    0|0
  • normal bişi sadece iyice kayganlaştır

0|0
    0|0
  • Bir sorunun yok,gayet normal.Çünkü bakire oldugun için zara baskı yapılması canını acıtır hepsi bu

0|1
    0|0
  • uff soruyu okuduguma pişman ettin beni nasıl bişey çıktın sen öyle ya

0|1
    1|0
  • kaç sevgilin oldu kaçıyla yaptın bunları ... pişmanmısın

0|0
    0|0
    • 5 sevgilim oldu sadece biriyle yaptm hala onunla brlkteym pişman değilim.

• hiç ilişki yaşamadığın için.o kadar.

0|0
    0|0
  • bakiresin normal

0|0
    0|0
  • acı hemen her kızda olabılır zamanla alışırsın acı kalmazmış

0|0
    0|0
  • sen yat uyu bence herkes için en hayırlısı.

0|0
    0|0
  • cunku cok darsın

0|0
    0|0
  • soru ne burada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Normalsin sadece yeterince ıslanman ve rahatlaman gerekli vajinusmus bir ihtimal

0|0
    0|0
Yükleniyor...