Ereksiyon problemim var yardım lütfen?

ikide bir hayalarımda bir acı hissediyorum böyle boşalmadıgın zaman olur ya o tarzda dalga kalkıp duruyor bir süre sonra karnıma agrılar giriyor gezemiyorum mast saçmalıgına düştüm bu yüzden yemekten kesiyorum genede kar etmiyor askerde şaplı yemeklerden sonra bile uykumda geziyordum uyur gezerlik başlamıştı bende her ranzada çıplak bir kız yatıyor görüyordum rüyamda arkadaş uyandırdı bir keresinde de arkadaşın birinin kıçını ellemişim kazayla uykumda gezerken sizce ne yapsam yakınlarım arasında eylence konusu oldum bu yüzden beni tek koguşta yatıyordu komutan yanlız başıma tırsarak yatmak zorunda kalmıştım uzun dönemlerde kısa dönemlerde beni koguşlarına kabul etmek istemedikleri zaman ama sivilde de rahatsız ediyor evlenmede evlenemiyorum çünkü ülkenin hali para yok: ( sizce ne yapsam ya

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce psikolog a görün bence

0|0
    0|0
    • gittim uyku bozuklugu var dedi uyurgezermişim yani hava degişimi verdiler 3 ay askerde bir olaya sebep olmuyum diye zaten 5 aydı askerligim onu da yapamadım komutan yardımcı olmak için karıya götürün falan dedi askerlere çarşı izninde ama o da fayda vermedi bir kaç gün düzgün sonra gene aynı

• Senin olay psikolojik bence doktora gitmelisin

• bülent ersoya mektup yaz o keser seni ancak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...