Adet olmuyorum sizce neden?

Bakireyim. hamile olma olasılığım dahi yok ama 15 gün gecikti ve karnım davul gibi sivilcelerim çıkıyor her yerim şiş öfff bir çözüm litfen :(

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 15 gün gecikmesi normal değil. Bir doktora gitmelisin. Ayrıca yeni yeni regl olmaya başladıysan başlarda düzensiz olması normal.

Bu arada merak etme doktor alttan bakmaz. Sadece ultrasonla bakıp hormon tahlili (kandan bakılıyor) ister.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Pko olabilir.

0|0
    0|0
  • Kist vardir

0|0
    0|0
  • Yalancı gebelik olabilir , ödem oluşmuş olabilir ne bekliyorsun jinekoloğa gitmek için

0|0
    0|0
  • doktor çağıralım

0|0
    0|0
  • olabilir böyle zamn zaman bol bol sıcak su iç sadece sıcak su araştır hangi bitkilr iyi gelirse tüket

0|0
    0|0
  • Psikolojik ve dıs etkenler olabilir yulda 1-2 defa olması normal yibe doktora danıs

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı tıkanmış olabilir. ya da kanın dışarı çıkmasına engel olan bir darlık vardır biyerde

0|0
    0|0
  • Zaman zaman olur öyle durumlar

0|0
    0|0
  • Doktora gittt

0|0
    0|0
  • Maydanozu kaynat sabah akşam suyunu iç kesinlikle faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • masturbasyon yapmayı dene tetikler belkı oval ovulasyon

0|0
    0|0
  • gecıkme olabılır canım

0|0
    0|0
  • oha hamilelik belirtileri :) geçmiş olsun partenrine bu haberi vermelisin hemen hazırlıklara basla ailesi istesin ya da çocuga kaç nasıl senaryo ama :D

0|0
    0|0
  • Hava değişikliği. Stres vb şeyler etkili olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• canım strestendir.
    ada çayı iç. adet söktürücü etkisi var

0|0
    0|0
  • Bu aralar antibiyotik agri kesici falan hap aldinmi?
    Onlarda gecikmeye sbp oluyorda

0|0
    0|0
  • Strestendir.. Artık söktürücüde satılmıyor eczanelerde. Sen en iyisi bitki çayı iç rahatlatır, şişikliği alır ve regli olmana yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • bol papatya suyu

0|0
    0|0
  • Hareket et kos zipla sicacik giyin ama hep pluyprsa doktora git mutlaka canim

0|0
    0|0
  • Olur bizim yaslarimizda bu tarz dengesizlikler maydonozu hasla suyunu ic hemen sokturuyor ben de yasamistim ama surekli devam ederse bu duzensizlik hemen doktora gorun gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Kist olabilir mi acaba bir doktora gorun

0|0
    0|0
Yükleniyor...