Geri çekme yöntemi ile ilişki bir süre sonra gebelik konusunda sorun oluyormuş bilgisi olan?

yani mesela 4 5 yıl geri çekme yöntemi ile ilişkiye giren çiftler sonra çocuk sahibi olma ihtimalleri % 50 gibi bir yüzdeye düşüyormuş bu ne kadar doğru bilgisi olan var mı?

Güncellemeler:
heeeeeey yok mu bilir kişi
...

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• yanlış neden öyle olsun ki bir düşün bakalım:D

0|1
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama bir arkadaşıma doktor böyle söylemiş.

• ya arkadaşım tıp okuyorum ya arkadaşın yanlış anladı ya da doktor yalan söyledi :D yok böyle bişey

• sen demi burada da mı buldunuz beni :D siz doktorlar benim ömrümü bitirdiniz :) gerçi sen adaysın şimdilik.

En İyi Erkek Görüşü

• Yok bro speem girmeyen yerde gebe kalmaz ben hep bu yöntwmle yapıyorum

0|1
    0|0
    • bak anlamadın çocuk sahibi olmak istediğinde çocuğunun olmama ihtimali varmış bu yöntemi uzn süre uyguladığında.

• onu deme ağrıdan yürüyemiyorum o durumdayken çok illet bir durum.

• Aynen kardeşim kızı öpüyorum tam diyorum dalarım birden yok diyor işte o an o ağrı spermi bozıyotmuş git banyoya mastürbasyon la boşalt

Kızlar Ne Diyor 1

• ne alakası var ben onu anlamadım. dışarı boşalıyor sadece erkek. bir sorun olacağını sanmıyorum.

0|2
    0|0
    • e oluyormuş ama öyle demiş doktor bence de çok saçma yani.

Erkekler Ne Diyor 6

• Geri çekilme bir doğum kontrol yöntemi değildir. Vajinaya boşalma eylemi gerçekleşmese bile ilişki sırasında çok az miktarda da olsa vajinaya sperm geçisi gerçekleşir. 10 kez olmaz 1 kez olur, ihtimali belli olmaz ama 5 yıl uzun bir süre.

0|1
    0|0
    • sen soruyu anlamamışsın bu yöntemi kullanarak ilişkiye giren çiftler daha sonra çocuk sahibi olmak istediklerinde çocuklarının olmama olasılığı varmış bu ne kadar doğru?

• Evet yanlış anlamışım ama bahsettiğin şekilde bir şeyin olması mümkün değil.

• Saçmalık. Atalarımızın yöntemidir bu

0|1
    1|0
  • ne saçma

0|1
    0|0
  • Onun nedeni piskolojil olabilir tam iceri bosalicakken yillarca geri cekildigi icin birden refleks olarak geri kacmasina baglamis olabilir doktor

0|0
    0|0
  • sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Yapıyı bozuyorsun. Şöyle örnek vereyim. Bisikletle hızlı gidiyorsun. Normali nedir, frene fazla yüklenmemek. Yüklenirsen ne olur. Zinciri ve tekerlek frenlerini bozarsın. Bücutta öyle devamlı frenlersen mekanizmayı bozarsın. Anlatabildim mi? Onun yerine ezcaneden ilaç kullansın. Gidip mahhalleden alma. Git farklı bir semtten alın. Kimse bilmez. Eğer böyle bir sorunda varsa, yani frenleme yapma.

0|1
    0|0
    • eiy tamamda o ilaçlarda düzenli kullanılmamalı onlarda kısırlığa neden oluyor.

• Dozunu kafasına göre almayacak. Doktora başvuracaksınız, o dozunu ayarlayacak. Başka türlü kendi kafanıza göre almayın. Ancak doktor o ilaçları ayarlayabilir.

Yükleniyor...