Bazı kızları anlamıyorum, ne düşünüyorsunuz?

sorum özellikle kızlara:

1- 'BAZI KIZLAR' evlenmeden önce neden bekaretini sevgilisiyle kaybetmeye bu kadar meraklıdır?

2- hadi diyelim sevgilisiyle birlikte oldu bekaretini kaybetti ve ilerde de o sevgilisyle evlenmedi e bunu ilerde kocasına ne diye açıklıyor veya ne yapıyor bu durumda?

(lütfen bekaret sadece iki bacak arasında mıdır falan demeyin, düzgün açıklayıcı ve gerçekçi cevaplar rica ediyorum.)

0|0
23|9

En İyi Kız Görüşü

• tıp okadar geliştiki herşeyin çaresini düşünür kızlarımız kocasına bişey açıklmıyor ki zaten evlenmeden 1hafta önce diktiriyor. bitti bukadar işte hımm kimi kandırıyorlar dersen kendilerini 5 dk zevk için hayatlarını maf ediyorlar allah yardım etsin ama sadece kızları suçlarsak mantıklı olmaz bazı kızları bilerek düşürüyorlar bu duruma zorla yani isteyerek yaoanda var ismeyerek yapanda güzel kardeşim

0|3
    1|1
    • işte kızlar okadar igrenç diktiriyor oluyor bitiryor !

• sadece kızlar degil igrenç olan çok erkete var sadece kızlar dersen olmaz işte bazılarıda ozrla sahip kızların hayatını karartıyorlar o yüzden kızlarda yolu tıpta arıyor yada başka şeyler ama bilerek yapan varsa onlarıda allah ıslah etsin

Kızlar Ne Diyor 22

• bekaret takıntısı yoktur, olanları da anlayamıyordur.

1|2
    0|1
    • benle aynı fikirde olmamana bir şey diyemem ama haddini bil, edebinle konuş ferhattt insanı.

• 1-bazı erkekler (%90) evlenmeden önce olabildiğince fazla kızla birlikte olmaya meraklıdır? Neden biriyle yatmak bu kadar önemlidir?

2-hadi diyelim amacına ulaştı ve kızları yatağa attı ilerde başka bir kızla evlenirse ona ne diycek. karısına kadın vücudunu seninle tanıdım diye yalan mı söyleyecek.

(lütfen kadın erkek ayrıdır. bizde zar yok sizde var gibi şeyler söylemeyin. mantıklı ve düzgün cevaplar istiyorum)

2|1
    0|0
    • ben buna cevap istiyorum @rumuz

• bu zar konusu değil tamamen kişinin,kız-erkek farketmez, karakterine bağlıdır yaptıkları doğrudur veya yanlıstır o kişinn kendi vicdanyla ilgili fakat su kadarını sölym şu an universitede okuyorum ve ole guzel akıllı kızlar kendilerini uçkuru uğruna çok kötü şeyler yapıo ki yazıkk.. ben buna karşıyım erkek veya kız her ikisi içinde dışardan çok iyi kendini gösterip ruhunun aslnda kötü olduğunu görememek veye görünmesini engellelmk karşı tarafı kandırmak..

• Ya bende soruna soruyla cevap vermek istiyorum.. Madem siz erkekler için bekaret bukadar önemli ( benim içinde önemli bi konu) Neden siz bakir kalmıyorsunuz.. Neden kızların kanına girip onları ortada bırakıyorsunuz?

3|1
    1|3
    • benim sevgili var hala bakirim doğru haklısın genele vurursan erkeklerin coğu bakir kalamıo ergenlik dönemniden dolayı ozellkikle ama çok az da olsa var hala

• işte bence kızdan temiz ahlak isteyen bir erkeğinde temiz özgeçmişi olmalı...

• gerçekten seviosa ciddilerse yaşıyorlar bu tek taraflı bişey değil iki kişi yaşıyo bu olayı. kız bekaretini vermiş okadar sevmiş güvenmiş adam olan adamda sözünde durup evlensn

4|2
    0|2
    • süper yorum =)

• teşekkürler canm. kendilerinde suç aramıolar hep suçlu kızlar. sanki tek başına yapıo bekaret bukadar önemliyse adam için bozduğu kızıda almaya mecbur..!

• Toplumumuzda bekaret onemlı ama bu herkesı kapsamıyor herkes evlendıgınde bakıre olmak zorunda da degıl .

Erkekler sevgilileri ile ilişkiye giriyor ama evlenmeye geldi mi ilişkiye girdiği sevgilisini değil de bakire kız arıyor burada asıl mesela bu işte .

Olaya kadın acısından bakalım sevgilisi ile ilişkiye giripte bundan pişman olan cok az kadın bulursun o pişman olanlarda ilişkiye girdiği için değil o kişi ile ilişkiye girdiği için pişman olur.

0|0
    0|0
  • Sıze ne kı bızene kı ona kı..

Açıklama yapmayacagı medeni kocalarda vardır elbet..

Herşey kendi at gözlüklerimizle bakmaktan ne zaman vazgeçeceğiz acaba..

1|0
    0|3
  • ben bakire değilim.ister inanın ister inanmayın daha 5 yaşındayken kuzenim tarafından tecavüze uğradım.taaa ki üniversiteyi kazanana kadar yani 18 yaşıma kadar devam etti bu durum ancak farklı bi şehre giderek kurtuldum.acayip güven sorunu yaşaım yıllarca.herkesten sakladım.ama gün gelip mantıklı bişi yaşamak istediğimde daha ilk gün oturup anlattım.sadece o olayı diil ondan sonraki saçmalıklarımı da.ama bu süreçte kimseyle cinsel ilişkiye girmedim.ilişkim 3 yıl sürdü.ama çok zor bi ilişki oldu.her tartışmamızda bana hakaretler yağdırdı.bunlar devam ettikçe ona olan güvenim de sevgim de her geçen gün azaldı.en sonunda ayrılmak istediğimi söyledim ve ayrıldım.aylardır neydeyse her gece beni arayıp bir sürü küfredip kapatıyo.ve herşeyi aileme anlatmakla tehdit ediyo.ben soruyorum şimdi.burda namussuz olan ben miyim?ya da kandıran ben miyim? ya da neyin bedelini ödüyorum? ya da bu saatten sonra bi erkeğe dürüst olur muyum? kızlara kızıyosunuz kandırıyolar diye buna mecbur eden kim?

1|0
    0|0
  • meraklı demiyelim de aşırı bir güven söz konusu oluyor...bu kadar güven nerden geliyor onu bende anlamış değilim...

bikere onun bir kocası olduğuna göre o olayı anlatmış ki adam onun kocası olmuş onu öyle kabul etmiş.tabi bazıları diktiriyor ama onunda pek bir önemi yok.gerdek gecesinde kızlığı bozmadan evvel küvete sıcak su doldurun ve kadını oturtun bir süre.daha sonra dikişler sentetik tarzda olduğundan açılmaya uğruyor ve böylece zarı tutan ipler falan kalmıyor.sizi kandırıp kandırmadığını anlayabilirsiniz...

0|1
    2|0
    • Kadin dedigin sey esya mi be sicak suya oturtuyosun bekliyosun dikisleri cozulsun diye. Bi kadin olarak nasil bu kadar asagilayici bisey soyleyebilirsin. Guvenmeyen herif guvenmesin kimsenin kimseye sen kesin bakire degilsindir otur bakalim sicak suya cozulucek mi bi yerlerin demeye hakki yok nasil bi mantelite bu ya

• bakir bi erkekse istemesi gayet doğal..eşyalıkla alakası yok bu zamandaki kadınları da görüyoruz erkekleri geçmiş durumdalar..

• o nasıl bi yorum yaa erkekleri gecmiş durumda falan degil bayanlar hem gecse bile size neki siz kendi bekaretinizi koruyup sıcak suyada oturrun bakalım...

• yaaa gercekten bu bekaret soruları beni ciddi ciddii gerdi ne dir bu türk erkeklerinin bekaret takınısı.. yok arkadas yok evliliği birlikteliği sadece orayla bagdastran bi adamla ne olabilirki yani kız iğrenc bi kişilik olsun farketmez ama kız olsun.. ha sunuda demiyorum önüne gelenle birlikte ol yat kalk bu sorun değil demiyorum fakat bunu takıntı halin getirrip gece rüyalarınıza sokup hayatı kendinize sevdiğinize zehr etmeyiniz yaa amaann sıkıldım been ...

0|0
    1|1
  • Herkesin özel hayatı bu bizi ırgalamaz şöyle bir deyim vardır her koyun kendi bacağından asılır o yüzden herkes kendinden sorumludur .

0|0
    0|0
  • Bakir oğlan bulmak ne kadar zorsa,bakire kız bulmakta zor.Devir eşitlik devri,erkekle kızlar arasında fark yok.Erkek bakirse bakire kız istemesi normal fakat,bundan çok etrafımız her haltı yiyip tanımadığı insanlarla zevk için beraber olucak kadar bile bu duruma normal bakan fakat evlenme yaşı geldiğinde bakire kız isteyen narşist hayvansal adamlarla dolu.

0|0
    0|1
  • Evlilik cinsellikten ibaret değildir de ondan kocasına illa deneyimsiz gidecek diye bir şeyde yok :) bir de ne kadar dürüst ve açıklayıcı olursa o kadar özgüven sahibi ve kültürlüdür o bayan bence.cinselliğin evlilik için olmadığını belli bir yaşta hayatına katılması gereken bir hadise olduğunun bilincindedir

0|0
    0|0
  • bazı erkekler neden bazı kızların bekaretinin derdine düşmüş

2|2
    0|2
  • tıp gelişdi..artık evleneceklerine ben bakire değilim diye günah çıkarmalarına gerek kalmadı..dikdiriyorlar...bu sorunun cevabını biliyorsun sen..maksatın ne onu çözemedim..sen neye karşısın sevgilileriyle yatmalarınamı..erkeklere bakireyim diye yutturmalarınamı...özellikle BAZI KIZLAR demen yerinde bir davranış..her kızı aynı şekilde değerlendirmek yanlış olurdu..dürüst kızlar çok var..

0|0
    0|0
  • önemli tabii ama diktirip diktirmediğinin nasıl anlaşılacağını küçükken tecavüz vakası günümüzde herkesin güven problemi var ama gerçekten tecavüze uğramış olabilir yada kızlığı ilerde olabilir kesip öldürmeye gerek yok tıbbi yöntemlerle açıklanır

0|1
    1|0
  • bekaret kaybedilen bir şey değildir . bu saçma ezbere cümleleri yazıp duran biri içn alıncak cevap hep , bekaret iki bacak arasında değildir kadar olacak..

0|0
    0|2
  • BAZI SİKİ OLANLAR neden bazı deliği olanların, deliğini bu kadar çok kurcalar?

1|0
    0|0
  • haklisin..katiliyorum..sana..akillari yokda ondan )

0|2
    3|0
  • benim görüs acim budur.. sen bu soruyu sormussun ama .. belki seninde basina gelcek birini cok seveceksn kizda sni cok sevicek bekareti bozulcak .. böyle seylere kaniyorlar hepside beraber yaslancaz felan farkindaysan bütün kizlar baya bisi yasadim onu kaybetmek istiyorum diyo madem siz ADAMSINIZ neden o kizla beraber kalmiyorsunuz ? .. ve esleri ADAM olupda bunlari kabulleniyorsa iste o ADAMA ADAM DERIM ..

1|0
    0|3
  • Genelde diktirmeyi tercih ediyorlar ama yalan söyleyenlerde oluyo küçükken başıma bi kaza geldi bana birşey battı kızlıgım bozuldu gibi şeyler

0|1
    1|0
  • Öyleleri genelde evlenmeden öncede evleneceği insanla birlikte olur.Adam bilir bu durumda.Bazıları diktirir.Bazıları adet döneminde birlikte olarak gümbürtüye getirir.

0|1
    1|1
    • öylede salak erkekler varki uçkuruna düşkün anlamazlar bile adet dönemine bile getirince işte malum insanlar çeşit çeşit

• Aynen ve evlenmeden 2 gün önce diktirende aynı.

• kesinlikle çok iğrenç kişiikler.bide ilerde anne olacaklar

• kızları kandırın evlenme vaadiyle sonrada çıkıp burdan sevgilisiyle niye yattı şimdi bu kızı kim alacak vah vah diye acıma modlarına girin..ilerde kocasına açıklayamıyor..sevgilisne lanetler yağdırıp ya töre kurbanı oluyor..yada hayatını mutsuz yalnız olarak geçiriyor..nasıl güzel eğlence değilmi size..bu kadar sapır saçma sorular sormayın.

1|0
    0|1
    • kızları evlenme vaadiyle kandırma oranı %20 bile degildir kızlar dünden razı bence kızlar erkeklerden daha abaza bu gerçek nasılsa diktirrim keyfimi yaşayayım degişik degişik tadlara varayım mantıgında %80

• işte bende az evel yukarıda onu söyledim okursan bilerek düşenlerde var bilmyerek düşen zorla yapan erkeklerde var işte okdar saçma sorular soruyorlar ki insan duramıyor cevap vermek istiyor

Erkekler Ne Diyor 9

• Evlenmeden önce her tanıştığı kızı yatağa atmaya çalışan birisi evleneceği kızda bakirelik aramamalı , bekaret arayan adam bu tür işlere hiç bulaşmayan adam olmalı .

Kızlar durup dururken bakireliğini kaybetmiyor , sevdiği erkeğin aşırı ısrarcılığı , ilişkiyi koz olarak kullanmaları sonucu gidiyor , erkek adam olacak sevdiği ile ilişkiye girmek için evlenmeyi bekleyecek !

0|0
    0|0
  • bekaretin yitirilmesi tamamen kizlarin erkeklere duydugu guvenden kaynaklanmaktadir

kizlar sever hayatinin erkekgi der ama erkekler o derece sevmez heveslerini alir ve giderler erkekte de bir zar olsaydi iste o zaman her kadin ile birlikte olma sanslari olmazdi

allah kadina zar vermis bekaret adini koymus erkege de zar vermemis capkin adini koymus

adaletli durum mu iztiyorsunuz kizlardaki zarin ortadan kalkmasi adaletli bir durum olurdu

o zaman kimse kimseye soramazdi boyle seyleri

0|0
    0|0
  • ya zar diktiriyor, ya da bi şekilde kanatıyo işte evlendiğinde gerdek gecesi. şahsen ben bekarete bakmıyorum. çünkü ben de ilişki yaşıyorum evlenmediğim halde. sevdiğim kız doğruyu söledikçe onunlayım.

0|0
    0|0
  • Cocuklasmayın hersey bı zardan ıbaret degıl ! bakıre olup da ne haltlar yıyenler var kadırmak ısteyınce hersey kolay once karsılıklı saygı sonra sevgı ask vs . bırakın bu ıslerı kendınıze bakın once onunuze gelenle yatıp kalkcaksınız anı yasayıp her zevkı tadacaksınız sonra ben bakıre kızla evlenecegım ... guluyorum :)))))

0|0
    0|0
  • ben kapalı namaz kılan kuran okuyan kızı bile gördüm :((( maalesef herşey insanın içinde biter görüntünün hiçbi anlamı yok, kadınlar erkekleri kandırmayı çok iyi biliyor.

0|0
    0|0
  • güzel soru

0|1
    1|0
  • Açıklamasına gerek yok ki herşeyi.. Bazıları en başta açıkca söylüyor durumu... Bekarete önem verir misin diye soranlar da var...

Ters yanıt aldıklarında iletişimi kesip atıyorlar... Önceden hazırlıklılar yani..

0|0
    0|0
  • çoğu küçükken tecavüze uğradım diyor ne diyecek yazık yha

0|0
    1|0
    • ekliyorum ;

eğer erkek çok seviyorsa kabul eder ama tecavüze uğradığı yalanına inanarak değil erkek çaktırmaz bu durumu çok sevdiğinden bir şey diyemez hayır tecavüz değil başka bir şey diyemez kadınsa inandırdım keki diye sevinir siz kendinizi kandırın hiç öyle kandırmış olduğunuz sevgiliniz yada kocanızın suratına bi bakın size nasıl bakıyor yazık size başka bir şey demiyorum hadi erkek yapıyor sizde erkekler yapıyor diye yapmak zorundamısınız bacak arasındaki sizin namusunuz her şeyde önce

• kim öyle bişey diyorsa kendini kandırır bu daha kötü bişey adam gibi ortaya çıkıp ailesiyle yok aile olmsa psikolok oda yok derse aile danışma hatları falan vardır sanırım yardım alabilirler

• sen karına başka birini nasıl becerdiğini nasıl açıklarsan o da öyle açıklar merak etme sen.

2|0
    0|1
Yükleniyor...