Eşcinsel erkeklerin yakışıklı olması?

Ya bizim okulda bir çocuk var manken gibi maşallah görseniz içiniz erir o derece ama çocuk eşcinsel sevgilisi falan var, eşcinsel erkeklerin cogu yakışıklı acaba benim karşıma mi boyle çıkıyor yoksa tesadüf mü ne yani bu siz ne düşünüyorsunuz

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• eşcinsel ise erkek değildir en başta :D sonrasında eşcinsel arkadaşlar erkeklere nazaran daha bakımlı kişilerdir diyebilirim fakat bakımlı erkeklerde var sen tabi tip mizaç olarak eşcinsel arkadaşları beğeniyor olabilirsin diyeceğimiz birşey yok belki kafası karışık birine denk gelip onu erkek olduğuna ikna etmeyi denemelisin ;)

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir pucca atasozu der ki uc bes tane yakisikli var onlarin da priz deligi arkada :(

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Alakası yok. Reklam edilen göz önünde olanlar öyle. Kaç lezbiyen kaç gay var çevrende? Sık rastladığımız durumlar değil.

Lgbt yürüyüşüne bakarsan tezinin geçersiz olduğunu görürsün. Evet bazıları için doğru ama genelde geçersiz.

0|0
    0|0
  • lezbiyenlerin güzel olması gibi bişi

0|0
    0|0
  • Sana öyleleri denk geliyodur.

0|0
    0|0
  • bir sevgilim var belkide burdaki kızların sevgilsinden dahada yakışıklı ama tövbe ettik bu işleri bırakıcaz:D

0|0
    0|0
  • Lezbiyenler de güzel yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • sıkıntı sende olabilir

0|0
    0|0
  • Eşcinseller hakında edindiğin bilgilerden kaynaklanıyor. Sonuçta sana bakmıcağını bilmende sana zarar getirmiceğini sezen bedenin ilgisi oluyor.

0|0
    0|0
  • Reklam sadece. Size özendirmek için.

0|0
    0|1
  • Yani bize verin diye ilk biz mi verek?

0|0
    0|0
  • Biseksüelim :D

0|0
    0|0
  • Ben o genellemeye tepki olarak gelmisim dunyaya. Yani diyor ki "su tioe bir bak sonra genelleme yap" :)

0|0
    0|0
  • Sacma bir hipotez escinsel arkadaslarım var cevremde yakısıklı olanda var olmayan da

0|0
    0|0
  • senin karşına çıkıyordur etrafına daha dikkatli bak :D

0|0
    0|0
  • bakımlı oldukları ıcın olabılır.

0|0
    0|0
  • Ayiptir

0|0
    0|0
  • bizler yakışıklıyız

0|0
    0|0
  • bize kontejyan açıolar :D

0|0
    0|0
  • yok artık daha memeler

0|0
    0|0
  • yani hepsi değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tesadüf değil o bir gerçek :D

0|0
    0|0
  • Oyuculardan gördüğüm kadarıyla haklısın ama gerçek hayatta eşcinsel biriyle karşılamadım ya da oldu ama benim haberim olmadı :)

0|0
    0|0
  • sana öyle denk geliyo demekki. bizim ünide var bitane bildiğin hanzo :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...