Penis boyunun küçük olması neden bu kadar sorun oluyor?

Türkiye çoğu erkeğin penisi penistomatik penistir. Yani, küçük penistir. Ürologlar bunun daha iyi olduğunu söylüyor. Çünkü büyük penisi olan erkeklerle ilk evlenen kızların vajina ağzının ve vajina içinin yeri dar olmasından dolayı vajinal yırtılma gibi sorunlara sebep oluyormuş. Üroloji bölümleri bunun gibi hep yeni evlenen ve penis boyunun büyük olmasından dolayı sorun yaşayan hastalarla doluymuş. Büyük penis tercih edip, ilk gecede vajinası yırtılan birçok yeni evlenen kadın varmış.

Bunun için doktorlar küçük penisi öneriyor. Kadınlara bunu dert etmeyin ve sorun haline getirmeyin diyorlar. Küçük penisi olanların ilk gecesi ve sonraki cinsel yaşamları çok iyi oluyormuş. Sağlık sorunları olmuyormuş. Ama büyük penislerde ilk gecede vajinal yırtılma olduğu ve cinselliği bitirdiği için küçük penisi olanlar sorun etmesin, diyorlar. Büyük penisi olanlar sorun etmeliymiş. Çünkü en büyük sorun bu oluyormuş.

Umarım, kadınlara faydalı bir bilgi olmuştur.

Güncellemeler:
Ekleme yapıyorum.

Sevişme esnasında Penisin büyük olması önemlidir. Sevişme yokken büyük olması saçmalıktır. Normal değildir. ya da doktorluk bir durumu vardır.

Sadece cinsel birleşmede büyük olması önemlidir.

0|0
15

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...