Penis boyunun küçük olması neden bu kadar sorun oluyor?

Türkiye çoğu erkeğin penisi penistomatik penistir. Yani, küçük penistir. Ürologlar bunun daha iyi olduğunu söylüyor. Çünkü büyük penisi olan erkeklerle ilk evlenen kızların vajina ağzının ve vajina içinin yeri dar olmasından dolayı vajinal yırtılma gibi sorunlara sebep oluyormuş. Üroloji bölümleri bunun gibi hep yeni evlenen ve penis boyunun büyük olmasından dolayı sorun yaşayan hastalarla doluymuş. Büyük penis tercih edip, ilk gecede vajinası yırtılan birçok yeni evlenen kadın varmış.

Bunun için doktorlar küçük penisi öneriyor. Kadınlara bunu dert etmeyin ve sorun haline getirmeyin diyorlar. Küçük penisi olanların ilk gecesi ve sonraki cinsel yaşamları çok iyi oluyormuş. Sağlık sorunları olmuyormuş. Ama büyük penislerde ilk gecede vajinal yırtılma olduğu ve cinselliği bitirdiği için küçük penisi olanlar sorun etmesin, diyorlar. Büyük penisi olanlar sorun etmeliymiş. Çünkü en büyük sorun bu oluyormuş.

Umarım, kadınlara faydalı bir bilgi olmuştur.

Güncellemeler:
Ekleme yapıyorum.

Sevişme esnasında Penisin büyük olması önemlidir. Sevişme yokken büyük olması saçmalıktır. Normal değildir. ya da doktorluk bir durumu vardır.

Sadece cinsel birleşmede büyük olması önemlidir.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• muhtemelen bunu küçük penisli erkek doktorlar önermiştir :) dediğin çok büyük penisler için geçerli olabilir belki. ben daha büyük diye ilk geceden cinsel hayatı biten duymadım. tersi oluyor ama :)

0|1
    0|0
    • Doktorun penisini nasıl göreceksin? X Işını felan lazım. ya da süpermen olman lazım. Ben sadece tavsiye ediyorum. Açıpta evleneceğin çocuğun pipisini görecek halin yok. Zaten böyle bişi yapsan, çocuk şüphelenir ve önlemini alır. Evlendikten ve cinsel birleşmeden sonra ancak küçük mü büyük mü olduğunu görürsün.

Zaten önemli olan sevişme sırasında büyük olması, sevişme yokken büyük olması saçma olur. Küçük olması normaldir. Diğer türlü sorun vardır.

• Aksine evli olan normal kişiler büyük küçük problemi yapmıyor. Önemsemiyor bile, diyor ben mutluyum bitti.
      Ama yeni evlenenler ve sevgili olanlar büyükte büyük büyükte büyük, diline dolamışlar. Erkekleri evlilikten soğutuyorlar. Evlendi, çocuğun penisi cinsel birleşmede büyük, normalde işeme modunda 3 cm küçük ne olacak, çocuktan mı boşanacak. Hakime ne diyecek :D Kocamın penisi 3 cm küçük :D hakim kıçıyla güler.

• çok haklısın boy değil geç boşalması önemli... anlayışlı erkek olmamsı önemli

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar istiyor ki, erkeğin pipisi ne dahim dik olsun. Dik gezsin. Hiç küçülmesin. Büyük olsun. Büyük takılsın. Sonrada pis, hayvan, sapık gibi kelimeler kullanırlar.

Kızları anlamak zordur. Anlatamazsın. Kafaları almıyor. Sen en güzeli nabza göre şerbet vereceksin. Büyük diyorsa, büyüt gitsin. Boşver ya. Kız kafası bunlar. İçi boş bunların..

0|1
    0|0
    • Aynen ya.. Kızlar kafayı yemiş. Büyüklük takıntısı oluşmuş. Cinsel birleşmede büyük olsun yeter. Sabahtan akşama kadar büyük olarak mı gezecek. İşe gittiğinde parton ona soracak. O niye büyük diye. O da eşim hep böyle büyük görmek istiyor.

Manyaklık artık. Takıntı haline gelmiş. Ben böyle bir takıntısı olan kadını sevmem. İnternete benim kocamın penisi 30 cm küçüldüğünde ise 50 cm felan diye hava mı basacak nedir arkadaş?

Bunların kafasını niye anlayamıyorum?

• Anlayamazsın çünkü benim kafada almıyor. Büyük olmuş. Küçük olmuş. Derdimiz büyük, evin kirası, su parası, sağlık parası, benzin parası bunu düşünen yok. Tek bildikleri aşk meşk, yok büyük olsun, yok poposu seksi olsun, makyaj kozmetik, para para para başka yok. Boş kafalar boş... Erkek eve ekmek nasıl getiriyor düşünen yok.

Varsın yoksun dedikodu, aşk meşk, aylığının 1000 lirası benim haa ona göre, olay bu!

• Aynen geçim sıkıntısı derdi yok kızların, nasılsa eşek çalışıyor. Değirmen misali para üretiyor. Sen mağazalara gidip vitrin vitrin ayakkabı elbise al diye. Sonra eve gelince yorgunum laga luga. Sonra erkekler niye aldatır, sevişmez, boşanır.

ÇÜNKÜ BÜTÜN GÜN İŞTE ÇALIŞ ÇALIŞ YORULUYOR, YORULUYOR.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• hep bu vosvosa kac fıl sığar soruları yüzünden oldu bu ısler.. adam gıbı sursunde ısterse karınca sursun dımı:)))

0|0
    0|0
  • diş macunu mu bu doktorlar önersin

0|0
    0|0
  • çok iyi bir tespit olmuş eline sağlık, küçük penisini büyütmek isteyene yardımcı olmaya çalışırım. bana mesaj atsınlar yeter.

0|0
    0|0
  • bence önemli olan süresi. büyük olup tatmin edememek dense. küçük olsun uzun süre çalışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...