Herkesin sorunu bekaret, ben bir erkek olarak pişmanım...

evet herkes gibi bende bakireliği sorun olarak görürdüm bende bakırdım ki taki bugüne kadar. çok merak etmiştim o kadar istiyordum ki anlatamam ve bugün yaptım inanırmısınız cidden milletin delisi olduğu bu şey beklediğim gibi çıkmadı ve bunu yaparken asıl bekaretin beyinde olduğuna karar verdim...zarının sağlam olması önemli değil insanın ruhu delik olmasın. bir erkek olarak yaptım ve pişmanım!

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• hııı peki buradan konuyu nasıl bekaretin önemsiz olduğuna getirdin artık bakir değilim diye bakire olmayan kadınlamı evlenmeyi düşünüyorsun :) burda bol miktarda var onlar da ne bok yiyecem diye düşünüyorlardı anlaş birini al o zaman :D

0|1
    1|0
    • hayır anlatmak istediğim o değildi kardeşim :) bekaret zarda değil kafada bence hani zarı durupta yiyişen öpüşen sevişen sürtünen ve ben bakireyim diye dolaşanlar var ya onlarda bakire olmayan arasında hiçbir fark yok bunu farkettim :)

• bulaşanda senin gibi umduğunu bulamaz pişmanlık yaşar emin ol birisi bana vurdu çok pişmanım keşke o güne tekrar dönsek :D ama sonra duramazlar kucaktan kucağa yataktan yatağa oda ayrı konu en son fasıl diktirsem mi*sem mi :)

• :D:D:D

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi bak ruhun o*ospu değil demek=)

0|0
    0|0
    • evet değil ve olmasınıda istemiyorum ! :)

• iyi.

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• nolcaktıııııııı nolcaktıııııııııııııı :D

0|0
    0|0
  • Genelevde mi ?

0|0
    0|1
    • hayır :) özel bir bayandı para için değil seks içindi ama yinede beklediğim gibi değildi

• benzeri bir durumdu her neyse karıştırma o kısmı :) şimdi kardeşim normalde p.rnolarda öyle gösteriliyorki acayip istiyorsun haz alıyorsun ama burda gerçekte tam öyle olmuyor... içine giriyorsun ama tam o hazzı alamıyorsun belkide hep yıllardır izlediğimiz p.rnolar yüzünden beklentilerimiz yüksek bilemiyorum yaşım 24 bu arada ergen filan değilim ;)

• gerçek hayatla izledigimiz po.rno filimleri arasında çok fark var po.rno filimlerinin tamamı şov

Yükleniyor...