Sizce normal mi yoksa bir anormallik var mı?

Benim penisim ereksiyon halinde değilken 2-3 cm ama ereksiyon halinde 17-18 cm oluyor sizce bunda bir anormallik var mı yoksa bana mı öyle geliyor

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun değil. Büyük penis tehlikelidir. Seninkisi normal, kızlar evlenince büyük penis sorunundan dolayı hep hastanelik oluyor. Çünkü vajinal yırtılma oluyor. Ama senin penisinle bu olmaz. Yani mutlu bir cinsel hayatın olur. Büyük penisi olanlar dert etmeli bence.

0|0
    0|0
    • Zaten boyda bir sıkıntı görmüyorum. Ama ereksiyon halinde olmadığı zaman 2-3 en fazla 4 cm oluyor bu durumda anormallik var mı sizce?

• Yok be babam ya.. Normal bişi. Her zaman dik gezecek halin yok ya. Bu kızlar manyak, biz erkeklerin ruh halini bozuyorlar. Büyükte büyük, büyükte büyük.. Boook var sanki büyükte. Büyüklükte keramet olsaydı, eşeğinki popüler olurdu. :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Oha sallamasyonun dibi.

0|1
    0|0
    • Hayır sallamıyorum normal mi değilmibir anormallik mi var diye soruyorum, sadece bende mi böyle yoksa bazı insanlarda böyle oluyor mu

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok kardeşim seninki kan penisi yani ereksiyon da büyüyen penis sıkıntı yok rahat ok

0|0
    0|0
  • sana oyle geliyor

0|0
    0|0
  • genellikle bu seviyelerdedir sıkıntı etmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...