O dayandı ben dayanamadım. Kendimden utanıyorum...

sevgilimle her zamanki gibi sevişiyorduk. hiç cinsel ilişkiye girmedik ve ikimiz de bakir ve bakire bi çiftiz. bu yüzden sevişmek bize yetiyor. yani yetiyor-du. benim hormonlarımın tavan yaptığı günlerden biriydi. ona evine gitmeden önce eğer ben ileri gitmek için yalvarsam bile sen dayan yapma dedim. tamam dayanırım dedi. evine gittim ve o beni yaladıkça kendimi kaybettim. lütfen yapalım dayanamıyorum dedim. o da aşkım dur nolur zorlama beni pisman olacaksın dedi. olmam hayır seni istiyorum s* beni falan dedim. sus lütfen canını yakarım ben de bir erkeğim dayanamıyorum sus artık dedi. ama bunu derken öpüşüyorduk. onu ağzımla boşalttım o da beni. kendime gelince hemen eve gittim o kadar utandım ki.

bi erkek beni düşünmüştü ama ben resmen sınırları zorlamıştım. ben şimdi yüzüne nasıl bakarım bi şey deyin çok seviyoruz birbirimizi..

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• aşk böyle işte. önce karşısındakini düşünüyor...

9|6
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• erkek arkadaşına helal olsun

6|2
    0|0
  • O an çatır çatır işlemi yapsaydınız ne olacaktı peki ? Bu çocuktan ayrılayım filan deme...

5|0
    0|0
  • ulan siz yokmusunuz sözde hiç cinselliğe önem vermezsiniz ama bilmezsiniz ki içinizden bir canavar çıkıyor. her neyse bi şey olmaz. doldur boşalta devam et.

(bknz: namlu bidona)

2|1
    1|0
  • aman ne düşünmüş başkasıyla evlenirken kızlık sorunu cıkmasın yada başına kalma die yapmamış ne var bunda bide göklere cıkardın adamı

4|1
    3|1
  • Ağzına biber sürmek lazım.

1|1
    2|0
  • sen şimdi bakiremisin yani .. yada bu elemandan ayrıldığında bir gün evlendiğin adama ben bakireyimmi diyeceksin sadece o kan akmadı diye.. bence utanman gereken nokta çok başka..

3|0
    3|1
  • Şimdi tam olarak neyi korumuş olduğunu düşünüyorsun? Çok merak ettim.

2|3
    3|2
  • bunda utanılacak bir şey yok...seni kaşar olarak görmüyor..(eğer seni seviyorsa...)

2|0
    0|0
  • bişey olmaaz devam et ilişkiye evlen sıkıntı var mı ? yok :)

1|0
    1|0
  • Kurt açsa ne kuzuyu dinler ne çobanı..Seninki civcive benziyor..

0|2
    2|0
    • Tam sınırdan döndük. Yaparsam pişman olursun lütfen sus dedi Ama ben üstüne gittim istemiyor musun beni dedim tam çıkardı penisini.. Sonra kalktı birden "sen bana dayan demiştin dayanıcam kapat çeneni konuşma yoksa kendimi kaybederim" dedi.

• Senin ona dediğin dayanmayı yanlış anladı o sana dayanması lazımdı..(=

• Erotik hikaye gibi olmuş başarılı

1|1
    2|0
  • bak harbi güzel bir fantazi en kısa zamanda pratiğe dök bunu ::())))

1|1
    2|0
  • utanılacak birşey yok sadece zamanlaması yanlış.

1|0
    1|0
  • Seni anan kadir gecesi doğurmuş herhalde :)

2|1
    0|1
  • yaramaz çılgın seni

0|0
    2|0
  • zaman herşeyin ilacı bu olay onun aklının uzağından bile geçmemiştir geçdiysede mutlu olmalı bence..

0|0
    1|0
  • ya Türkiyede cinseliği kötü bir şey olarak niye görüyorsunuz,Sanki eskort veya Jigoloyla birlikte oluyorsun ..hayır canım Sevgilinle birlikte olmaktan, birlikte yaşamaktan zevk aldığın biriyle niçin cinsellik yaşamıyorsunuz. cinsellik iki sevgili arasında sevgi alış verişinin en güzel akış hali bence... birde yorum yapmışlar sana ''Kendinden utanmalısın diye'' ne için utanıcakmışsın ki ...

Sevdiğin kişiyle aşk(cinsellik, Sevgi,Duygusalık )yaşamıyacaksında Babanla mı yaşayacaksın..

2|0
    0|0
    • Buradakiler öyle aşağılayıcı yorumlar yaptılar ki ağlamaya başladım. Ona aşığım. O da bana çok aşık. Bugüne dek beni üzdüğü her zaman affetmem için yalvardı. 2 senedir beraberiz. Ama buradaki yorumları gördükçe.. Kendimi şey gibi hissettim..

• Diyorlar ki seni düşündüğü için değil başına kalma diye yapmadı. Doğru olabilir mi bu? Bana resmen yalvardı lütfen sus dayanamıyorum sana bunu yapamam ama kendime engel olamıyorum sus dedi. Çok gerçekçi geldi bana. Aşkla söyledi sanki bunları..

• ilşkinizi ,aranızdaki muhabeti, sevgilini tanımadığım için bir şey diyemem , 2 yıldır birliktemişsiniz buna sen karar ver. ciddi olmasa bu kadardır birlikte olmazdınız. Burdakilerin yorumlarını okuyup fikirlerini değiştirme kendini üzme...

• benım sevgilimi hatırladım :) ben durdurmuştum :D

0|0
    0|0
  • ne diyem sana sen hak etmişsin ama

1|1
    1|0
  • Sana yorum yazdım sende cevap verdin tekrar yazıyorum engellemişsin beni neden :D

0|0
    1|0
  • Ne var ki bunda yüzüne bakmayacak :S

0|0
    1|0
    • Kendimi kaybettim bi kız olarak. Oysa dayandı. Son anda döndük bu hatadan. O iradeli oldu ama ben olamadım.

• Simdi sorsan bakireyim der... pehhhhh

4|4
    4|1
  • hepinizin ortak özelliği bu sanırım erkekler yapmamaya çalışıyor kadınlar neden yapmıyorsun diye soruyor lanet olsun hepinize sonrada utanmadan erkekler şöyle böyle demeye başlıyorsunuz

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şükürler olsun bi an zarından olsun sandım :(

7|4
    1|5
  • Kendini bakire olarak görme gafletinde bulunmuyorsun değilmi?

1|2
    3|1
  • sutla gitsin.

2|3
    4|4
  • sakın bırakma o çocuğu o senin kaderin bence

1|2
    0|0
  • utanmalısın kendinden.

0|1
    4|0
  • yani birlikte olmadınız yani öylemi?