Vajina kenarında on bir ay önce siğil çıktışindi üç tane olmuş ne yapılır?

Ne yapmam gerek? Neden olur ağda kullanıyorum ben?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bu çok sorunlu bir şey. Tüm vajina na Yayilirsa yandın. Geçene kadar evlenenezsin benden demesi
    Hemen doktora git ve göster. Sana krem falan verir. bu bağışıklık sistemi ile ilgili. Bağışıklık sistemini acil güçlendirmen lazım.
    Bak bu Saka değil
    ÇOk ciddi birsey

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunun bir tedavisi yok. Koterle yakılır eğer artıyorsa. HPV virüsü olduğu için ilaçlar da fayda etmez. Sadece aldara diye bir krem var o bölgedeki bağışıklığı artırıyor diye biliyorum. Sen bol bol c vitamini tüket, bağışıklığını güçlendir, vücudun o virüsle savaşsın, kendiliğinden de atabilir. Yinede bir jinekoloğa görünmende fayda var ama. Bakire değilsen smear alır test yapar. HPV tehlike yaratabilen bir virüs

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • Lazerle yakıyorlar onu doktora.

0|0
    0|0
  • siğile bir virüs neden olur. onun tedavisi de siğili yakmak, ya da dondurmaktır. seçim senin allah sabır versin :D

0|0
    0|0
  • HERPES, doktora git

0|1
    0|0
    • Korkuyorum

• Teşekkürler

• rica ederim, sen bulaştırıcısın biriyle ilişkiye girerken karşındakini koru. doktora git aksatma

• görmek lazım :)

0|0
    0|0
  • doktara koş

0|0
    0|0
  • hıv vurusu o bıranb once bır hekıne gorun yaktır onları daha cok olur urer onlar

0|0
    0|0
    • Çok küçük sivilce gibi yeni oldu

• Ayikabiliyorum bir hekime gorun onlar kotu huylu daha cogalir

• oku üfle geçer

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle viral siğildir. Verrutol kullan

0|0
    0|0
  • Direk doktora git. Korkacak bisey yok... Gitmrzsen daha da ilerler cogalirlar zamanla...

0|0
    0|0
  • Benimde penis ucunda var. Pis bir sivilce, sevişmeden sonra bazen sürtündüğü için kızarıyor ve acır ama bepanten krem var. Sür geçer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doktora git canım.

0|0
    0|0
  • Rahatsız ediyor mu

0|0
    0|0
  • Agda degirme sakin agda yayar sigili!!! Hemen doktora gorunmelisin acil

0|1
    0|0
    • Daha önce elimde vardı babam okudu geçti annemde bir saha okusun ben konuşurum dedi dua sı var

• Biliyorum duasi oldugunu umarim iyi gelir gecmis olsun tatlim..

• Agda bir bayan icin cok zararli en hasas bolgeniz orasi agda pompala isi yaptigindan rahim sarkmasi idrar kesesinin rarkmasina neden olur.
    Ve belli zaman sonra disi sarkar ve boyle kil donmesine sivilcelenip kitle olusur.
    Kendinize eziyet ve zarar yapiyorsunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...