Zarıma dokunma herşeyi yap ne demek? başkası mı var?

üniversitede okuyan sevgilim var sürekli sevişiriz yüzeysel,bikaç kez vajınadan zorladım ama altımdan resmen kaydı canı çok yanıyor alamıyor her defasında ben bozmaya çalışıyorum ama girmiyor anala alıştırmakta bayağı zor olmuştu ama şimdi analda sorun yok,en son sevişmemizde,vajınaya sadece sürtebilirsin sakın kızlığımı bozma dedi,aldatıldığımdan şüpheleniyordum zaten,sizce neden böyle dedi?

Güncellemeler:
zar sağlam olsun gerisi önemli değil diyen erkeklerede gülüyorum,kız dediğinin eline erkek eli değdimi gerisi gelir bunu kafanıza koyun hayatına erkek girmiş bir kızla evlenmek istemem iğrenç geliyor düşününce

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• kızlığıma dokunma ne yaparsan yap mantığı normaldir:)))

1|1
    0|0
    • zaten o mantığı duydum iğrendim zarına dokunma ama herşeyi yap kız dediğin hiç bi yerine dokundurmaz

Kızlar Ne Diyor 4

• boynuzlarini törpüle

1|0
    0|0
    • umrumda değil ayrıldık tiksindim

• önemli degil allah kolaylik versin

• amin hepimize

• Kaotik ilişkiler.

0|0
    0|0
  • aldatlıdıgındanmı? yazık. yazık sızın gbi dusunenlere.

1|0
    0|0
  • Evli misiniz hayır o zaman kıza hak ver

1|1
    1|5
    • bekarım bozabilsem evlenirdim ama şimdi buz gibi oldum ben evlilik düşünüyordum

• o değilde kız yolluymuş baya

• o anda bozsam ertesi gün evlenirdim ama artık evlenmem sen evlenebilirsin kızlığı sağlam tescilledim,daha öncekiler bakire değildi ama bunun zarı sağlam:))))invincible o kız artık umrumda değil

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım düşündüğün gibi de olabilir kızların en önem duyduğu kızlık zarıdır birazının ama hepsi öyle düşünmez

0|0
    0|0
  • Brazerse başvuru yapsana belki işe alırlar kel yerine türk görürüz:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...