Hamileyim mümkün mu?

Üçüzlere hamile kaldım ilk çocuğum olacak acaba birini veya ikisini sonlandırma mümkün mu? 1 çocuğum olsun istiyorum

0|0
13|17

En İyi Kız Görüşü

• Bu hayati durumlar icin dusunulen riskli bir yontemdir. Psikologa gitsen yi olur.

0|0
    0|0
    • Öyle mi oluyor? gidiyorum zaten ama korkularım hala devam ediyor

• Evet düşündüm doğumdan sonra bağlamayı düşünüyorum

• Bu uygulama doğum esnasında oluyor. Yani çocuklar doğduktan sonra, hazır doğum yolların, kanalların açılmışken, sezaryense mesela, orda yapıveriyorlar. Nasıl doğum yapacaksın bilmiyorum ama bunu doktorunla bir an önce görüş.

Erkekler Ne Diyor 17

• Doktor gerek görürse olabilir ancak. Tüp bebek mi?

0|0
    0|0
  • sana ne diyebilirim inşallah 3 nüde dünyaya getirirsin ve bir mucize olur olmayacak dediğin anda bir mucize güzellik olur sıkıntılarını fazlasıyla giderir... elimden gelen bu

0|0
    0|0
  • Kısmeti ile doğar, herkesede kısmet olmaz.

0|0
    0|0
  • Cok sey istiyorsun.

0|0
    0|0
  • Yapma kardeşim ya ne kadar güzel bir taşta üç kuş keşke bizde olsa bu durum. allahın hediyesi ve emanetinden Kaçılmaz.

0|0
    0|0
    • Keske bütün şartlar uygun olsaydı da bende öyle söyleyebilseydim

• Maddiyat için diyorsun sanırım? allah yardımcınız olsun burdan ancak bunu temenni edebilirim. Birde kolay değil evet çok yorulacaksın uykuların harap olacak çocuk büyütmek kolay değil. ama güzellikleride var.

• Evet. Su an olumsuz taraflarını düşünmekten güzel yanlarını düşünemiyorum ne yazık ki

• Güzel mis gibi işte, bırak uğraşma.

0|0
    0|0
  • Suç degilmi insan öldürmek

0|1
    0|0
  • Sakin yapma eger inancli biriysen rizki veren ALLAH tir calismak gecim yanlizca vesiledir bak goreceksinki o cocuklar dogunca nasil oldugunu bile anlamadan rizkiniz genislicek

0|0
    0|0
  • Eşşeklere mi hamilesin?

0|0
    1|0
    • Ne diyorsun sen

• Valla seninki süper bir haber... Allahın sevdiği kulusun ki sana 3 tane bebek nasip ediyor. Sağlıklı olurlar inşallah :)

• :) inşallah

• katilllllllllllll

0|0
    0|0
  • Ne guzel ya :d enişte bey sağlam yapmış :D

0|0
    0|0
  • allahın verdiği cana kıyma vardır bir bildiği çocuk bereketiyle gelir

0|0
    0|0
  • üçüde doğsun ya niye sonladıracaksnı

0|0
    0|0
    • 3 çocuğa bakamayacağımi düşünüyorum onun için

• doktora danış buradakiler net cevap veremez

• Öyle yapacağım

• Benim hayalim sevdiğim kadından ikiz ya da üçüz çocuklarımızın olması :) sen çok şanslısın sakın kıyma onlara. İlerde çok pişman olursun. Sürekli acaba şimdi olsalardı nasıllardı diye aklına gelir.

0|0
    0|0
  • Üçüz gebelik oldu doktor biri alınmazsa hepsi büyük ihtimalle düşer dedi birini almak zorunda kaldık ikisi sağlıklı doğdu ama bu işlem basit değil her yerde yapılmaz riskli iyi bir prof. Olmalı

0|0
    0|0
  • kardeş çok şanslısın ne güzel keşke eşimde senin gibi üçüze hamile kalsa. altı aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz daha hamilelik falan olmadı. siz bulmuşsunuz üç tane fazla diyosunuz. hiç karışma doğal olan neyse o olsun

0|0
    0|0
  • Allah rızkını verir
    Cinayet işleme sağlığını tehdit etmiyorsa

0|0
    0|0
    • Benim de korkum o çocuğumu öldürmüş olmak ve bunun sonucunda bir şey ters gider hepsini kaybetmek

• Ama böyle de soylemeyin ya

• Fikir sordun söyledim kardeşlerin birbirinden ayrılması yanlış bence

Kızlar Ne Diyor 12

• burada herkes Allah'ın verdiği canı almak olur mu? Çocuk rızkıyla gelir edebiyatı yapmış ama Sorarım size doğuda 10 çocuk doğurup aç aç gezen ailelerin rızkı nerde? Bu olaya pek inanmıyorum. Şimdi beni ateistikle de suçlarlar ya mantıklı bir soru sordum diye.. Neyse

Ben seni anlıyorum. Annelik gibi kutsal bir duygu, rahminde can bulacak, büyüyecek bir yavru istemişsin ki plan yaparken ya ikiz, üçüz olursa Demeyi atlarız. O kısım Takdir-i İlahi oluyor. Üç çocuğa birden bakmak gerçekten çok zor. Eşinin de çalıştığını düşünürsek, bakıcı da yoksa aynı anda ağlayan üç bebeğe birden bakmaya çalışmak, üstelik ilk annelik tecrübeniz olacak. Olayın birde maddi boyutu var tabi. bir bir tane çocuğa bakmak var birde üç çoçuğa bakmak. Bezin fiyatı Hakkında fikri yoktur çoğu yorum yapanın veya bir kutu mamanın fiyatı Hakkında. Bu isteğinizi ben normal karşılıyorum. Tek çocuğa hamile olsaydınız bunu cinayete teşebbüs, canilik olarak görürdüm ama şu an Cidden göremiyorum. Empati yapmaya çalışınca sıkıntınız anlaşılıyor. Fakat eşinize anlatmadan asla karar vermeyin, belki bir yol bulursunuz. Annelerden birinin sizinle kalması gibi mesela? Bu operasyon içinde iyi bir doktor şart olur sanırım. Alanında en iyi olanları araştırmanızı öneririm. Sıradan bir operasyon olmadığı için. Allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • sonlandırma bence. hem ne güzel bundan bir 15 sene sonra mis gibi
    çocuk annesi olacaksın yakısıklı oğlanların ya da güzel kızların olacak. hepsi tek seferde aynı yaşta.. hepsi birbirini ile akran..
    bence aldırma.

0|0
    0|0
  • Öldürmek desene sen şuna.. sonlandırmak deyip de sevimli göstermeye çalışma

1|0
    0|0
  • ne güzel istedigini öldürebilir miyim diye soruyor.
    harikasınız.
    Yaparken iyi hoş ama demi.

0|0
    1|0
    • Emin ol bu benim içinde kolay değil içinde bulunduğum durumu bilmeden konuşma derim

• içinde bulundugun durum falan beni ilgilendirmez , 2 cocugu öldürmek senin hakkın degil hiç yapmasaydın o zaman.

• Ben çocuğum olsun istedim ama 3 tane olması benim elimde olan bir şey değildi

• Yapma çok pişman olursun

0|1
    0|0
    • Bende ondan korkuyorum

• Yarin doktorla görüştükten sonra kesin kararı vereceğim bakalım

• Bak bu gün annem anlatıyordu geçen ikiz doğmuşlar biri normal doğmuş diğeri çok küçük doğmuş doktorlar yaşamaz demiş küçük olan yaşamış büyük olan ölmüş bunu kimse bilemez

Benimde Kardeşimlerim ikizdi annem ailesinden uzakta tek yaşıyordı nasıl büyütecem 2 si beraber derken doğumdan sonra birini kaybettik hala der keşke olsaydı yanında diye 😢

• Kör istemis 1 göz Allah vermis 2 göz

0|0
    0|0
  • Ay ne guzel Masallah keske benimde ucuz olsa

0|0
    0|0
  • birini eline aldığında diğer ikisine canın yanmıcaksa mümkün yapılıyor ayrı yumurtalarsa

0|0
    0|0
  • Allahin verdigi cani almak kadar gunah bir sey olabilir mi? Cok pisman olursun soyleyim sana Allah bir yerden verir o aldigin canlarin acisini.. insan nasil kiyabilir evladina? Sakin yapma oyle bir sey Rabbimin izniyle dogur canim insallah saglikli dogar hepsi kismetiyle gelir hayirli ugurlu olsun simdiden

0|0
    0|0
  • Olumlu ve olumsuz yönleri çok bunları yazmaya kalksak sığmaz ama bundan da önemlisi doğru mu yanlış mı neden yanlış neden doğru bu tür soruları sormalıyız kendimize, vicdanımız elverecek mi pişman olmayacak mıyız vb...

0|0
    0|0
  • şaka yapıyorsun herhalde kendi çocuğunu mu öldüreceksin

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olur elbet boyle bisey yaparsan allah dogacak bebeginide elinden alir gorursun ozmn dunya kac boyutluymus

0|0
    0|0
    • Allah korusun öyle bir şeyi

• Bebeklerini dusun katil olma kurtaj katillik !!!

Yükleniyor...