Evlilik programlarının geldiği son nokta!

Nette gezinirken denk geldiğim bir video ahan da link baltayı taşa vurmak deyiminin canlı kanıtı. Ulan köftehor! ama işi de biliyor, dini kullanıp genç ve hiç evlenmemiş (bakire) bir kız istiyor.

Sana iki çift lafım var Necati bey Din İman diyorsun ama avratların yanından da ayrılmıyorsun bu nasıl bir çelişkidir?

Tavsiyem birisi acilen bu amcayı geneleve götürsün sonu hiçte iyi değil.

Neyse soruya gelelim, bizim kültürümüze ters olan bu programların, Aile yapısını bozduğuna inanıyor musunuz?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Aile yapisini bozuyor mu bilmiyorum ama akil yapimizi bozdugu kesin bişey. Oturmuş milletin birbiriyle evlenmesini, flörtleşmesini izliyoruz. Bize ne başkalarinin evlenmesinden, hayatindan yahu. Adami tanimam etmem, onun derdi beni niye gersin.. Tamam sakinim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• El kol hareketleride süper yalnız.

0|0
    0|0
  • Adam azgın teke işte

0|0
    0|0
  • bunların bazıları da cennette hurilerle seks yapmak için dindar oluyor.te allam ya

0|0
    0|0
  • Amaaan adama bak yahu

0|0
    0|0
  • ağır abaza grubundan

0|0
    0|0
  • Beyinmizi de etkiliyor. Okuldan gelen çocuk ders yerine ya da en azından Cayu izlemek yerine onları izliyorsa çocuğun beyninin nasıl yıkandığını anlatmama gerek yok herhalde

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin

1|0
    0|0
  • ben onun dinini sevim.

0|0
    0|0
  • tipe bak hareketlere bak hele

0|0
    0|0
  • iyide evlenme programlarında evlenip mutlu olanlarda var . çaresi olmayan için bence büyük fırsat . ama şöyle birşey var bu program zaten bi tuhaf . çok kalitesiz ve bayağı . esra erol bi parça daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yine flash tv :D

0|1
    0|0
  • Sırf trollemek için katılmak istiyorum o programlardan birine.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey beni şu insanlarla aynı ülkede yaşamak kadar utandırmıyor.

1|0
    0|0
  • psy dede stayla O_o

0|0
    0|0
  • bu arada demin izledim ihtiyarın bakire kız istediği videoyu. Karnım ağrıdı gülmekten.9

0|0
    0|0
  • izlemem ama bazıları komedi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...