Cinsellik sizin için ne kadar önemli?

cinsellik sizin için ne kadar önemli ?sevdiğiniz biri eğer cinseliğini kaybetmişse onunla evlenmeye razı olurmusunuz?cinselliği kaybetmekten kastım kadınlara kısırlık,erkeklerde iktidarsızlık kısırlık.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Cinsellik benim için çok önemli bişe değil beynimle cinsel bölgem henüz yer değiştirmedi :)

2-Cinsellikten çok kendimi nasıl geliştirebilirim konusunda ilerliyorum.Kitaplar, dergiler makaleler, sempozyumlar, seminerler, fuarlar vs :) :)

3-Sabahtan akşama kadar cinsellik düşünenler ya da her bayana karşı cinsel açlık çekenlere tavsiyem tedavi olun :)

4-Kız arkadaşım ile düzeyli bi birlikteliğimiz var her konuda ama bunlar bana engel değil :)

5-Cinsellikte herşeyi bilip farklı konular da bilim ve ya kültür vs hakkında bişe sorunca "Haa" diye cevap vermektense yaşamayayım daha iyi :)

6-Eşim kısır olsa bile seviyosam kısırlık vs sadece bahanedir en iyi örnek belden altı olmayan bir bayanla 35 sene evli kalan bi adam vardı ve eşini çok sevdiğini söylüyodu çok mutlulardı.Eğer farklı şeyler düşünen varsa bu konuda kendi zekasına kalmış bişe :)

7-Türk erkekleri bu kadar cinselliğe aç olmasaydı ne kaşarlık ne de fahişelik ortaya çıkardı ne kadar kadın pazarlığı varsa hep bazı hayvanların uçkur meraklısı olması yüzünden yani bu zaman da kız oğlan kız bulamıyorum diye hiç boşuna anırmayın ne varsa ne olduysa hep biz erkeklerin suçu :)

8-Kızlarımız bu kadar cahil ve düzeysiz olmasaydı şuan erkek arkadaşım sırtıma boşaldı aşağıya aktı hamile kalırmıyım gibisinden saçmalıklar saçması sorular sormazdı :)

9-Saygılar KS :)

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onu çok çok sevmem lazım. Doğru adam olduğundan emin olmam lazım ki böyle birşeyi kabul ediyim. Öteki türlü evlendiğin zaman pişmanlık duyarsın

0|0
    0|0
  • "Pasif ise" mi demek istedin?

0|1
    0|2
    • diyelim sevdiğin adam iktidarsız ve kısır .sana evlenme teklif ediyo kabul edermisin?çocuğun olmayacak seks yapamayacaksın.

• Seks yapmıcaksam, niye evleneyim la :DD Bekar gezerim daha iyi :))

• Evet doğru anlamışım.Evlenmem.

Erkekler Ne Diyor 2

• kısır olan sevişebilir ki, cinselliği gitmez.

0|0
    0|0
  • az önemlidir ben için

0|0
    0|0
Yükleniyor...