Kızlar, Doktor, hekim bir abiniz olarak bilgilendirme sorusu sorayım mı?

Aşağıdaki kişilerden hangisinde een fazla vajen zevk verir, darlığı veya tüm yönleriyle? Bilen ve nedenini doğru ilk yazana kullanmadığım istanbul-Antalya uçakla gidiş dönüş biletimin şifresini hediye edeceğim, şifreyi verip biletinizi kendi adınıza çevirebileceksiniz.
1-Bir ayağı aksayan (topal) bir bayanın vajinası mı,
2-ilk ergenlik yaşı, 13-14 yaşından itibaren kegel egzersizini hergün yapan 20 yaşlardaki bayanın vajinasımı,
3-Minyon tipli hiç ilişki yaşamamış bakire bayanın vajinasımı,
Bu geçekten Anatomik bir gerçek ve realite ilk bilen bileti alır, böylelikle sitede ki üyelerde bilgi sahibi olur, toplumsal bir eksikliğimiz öğrenilmiş olur. Doğru değil mi?

Güncellemeler:
haydi kızlar ilk bilen kazanacak
yok mu bir bilen

1|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Hurmanın hamı topalın a. m. ı derler :)

2|2
    0|0
    • nedenini de yazmalısın

• gzli olmasan bunun nedenini anatomik yazıcaktım. doğru cevap ama nedeni çok ilginçti

• Benmi kazandim?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• 2 dir abi en mantıklısı o

2|1
    0|0
  • 2 numara

2|1
    0|0
    • sadece puan veriyorum, yorum yapmıycam enaz 5 cevap gelene kadar

• ayağı aksayan diye biliom. hurmanın hamı topalın a*mı yani galiba şeyide yamuluyo çok zevkli oluyo

0|1
    0|0
    • doğru cevap ama nedeninide tam yazmaklısın bana

• Tabiki 2

0|1
    0|0
    • yanlış ;)

• Beğenme o zaman, topal olmaya mı çalışalım şimdi napalım

• tatlım cvbı beğenmemek değil amaç. anatomik bir gerçeği toplumsal bilinçlenmek, kegel egzersizinin önemini hekim olarak hatrlatmak, topallardaki bu gerçeğin kaynağını bilinmesini sağlamak ve her annenin kızlarının ilk büluğ-regliyle kegel egzersizine başlaması-kızlarına öğretmesi gerekliliğini vurgulamak.

• 3 hem kücük hem bakire

2|2
    0|0
Yükleniyor...