Bakir erkek bakire bir kız ile evlenmeli bakire olmayan bir kız bakir bir erkekle evlenmemeli mi?

bakir erkeklerin bakire bir kız ile evlenenebileceğini ama bakire olmayan bir kızın bakir erkek ile evlenemeyeceğini düşünüyorum siz bu konu için neler düşünüyorsunuz?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dediğin hiç de böyle olmuyor :)) Keşke olsa çok güzel olurdu açıkçası.

Açıkçası çoğunun neyi ne için istediğini bildiğine inanmıyorum. Şu çelişkiye bir bakın isterseniz:

Erkek özellikle de ergen dönemlerde, kız arkadaşını yatağa atmak istemesinin başlıca sebebi, cinsel ihtiyacını gidermek içindir. O dönemlerde erkeğin evlilik gibi bir düşünce yoktur. Maksat, amaç ve hedef bellidir ve bu yolda olabildiğince çok kişiyle değişik şeyler yaşayarak tecrübe kazanmaktır. Sonrası basit ve anlaşılır bir hal: Bende seni çok seviyorum ama ne yapayım aile baskısı ailem falanca kişiyle evlenmemi şart koşuyor onlara karşı gelemem. Yada rahat ol ailem böyle istiyor evleneyim, sonra boşanır seni alırım. Defalarca filmlerde ve etrafımızda izlememize rağmen bu numarayı yutan kızlar çok.

Ya peki kızlar çok mu masum? Hayır asla bence her ikisi de eşit derecede suçlu bu tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurtamı tavuktan çıkmıştır dan bir farkı yok gibidir.

Kızlara baktığımızda ise; Genelde ergen dönemlerinde aşık olurlar ve aşık olduğu kişiyle evleneceğini düşünürler. Daha hayatın hiç bir zorluğuyla karşılaşmamış ana baba sırtından geçinirken hayatın o kadar kolay olduğunu düşünürler ki, kendilerini aşkı dediği kişinin kollarına atı verirler. Ya sonra sonrası belli o an dakikalar öyle güzeldir ki hiç kimse yaptığından pişman değildir ve bu defalarca tekrarlanır. Taaki biri diyerinden bıkana veya araya biri girene kadar.

Bir şekilde yolları ayrılır ve kız artık kadın olmuş haliyle kara kara düşünür "beni kim alır" diye. Sonrası basit türlü türlü oyunlarla saf birini bulur ve evlenir. Genelde adet gününe deg getiren kızlar erkeğe "al boku yedik kızlığımı bozdun evlen yoksa aileme söylerim" yada diktirme yoluna gider veya biraz cesareti olan "ben kız değilim, ama inan isteyerek olmadı ve pişmanım" Yav arkadaş neyin pişmanlığı neyin oyunu bu. O anda keyfin yerindeydi şimdi ne oldu?

Keşke dediğin gibi olsa ve bakire bakireyle, bakire olmayan bakire olmayanla evlense. Ama merak etme ister erkek olsun ister kadın olsun, mutlaka yaptığı yanlışın bedelini kesinlikle bir şekilde ödüyor. Ya aldatılıyor, ya aşırı baskı altında yaşıyor, yad eşine muhtaç bir halde.

0|7
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayıp varsa örtülmeli.Severse kabul ederlerse birbirlerini neden olmasın.

0|3
    0|0
  • Çok sacma evlılık zardan mı ıbaret yanı

2|2
    1|3
  • Evlilik cinsellikten ibaret birşey değil ilk önce bunu anlamanız gerekiyor. Bakire değildir ama çok iyi bir eş olur. Nasıl düşünce yapımız var Türkler olarak of ya

1|1
    0|3
  • Off çok uzadı bu konular. nerde kaldı iki insan arasındaki aşk ? Tek düşündüğünüz şey zar mı ? Bıktırdınız ama..

2|0
    1|5
    • tabi canım adam bakir dursun eline kız eli değmesin kız hoplanıp dursun sonra kapağa o salak erkete alsın oh ne güzel

• Çok saçma neden evlenemesinler?

1|1
    0|3
  • önemli degil bence, evlenmekle alakasi yok

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• çok saçma diyenler hep delik :D

1|4
    2|0
  • banada o koyuyor zaten ziyoruz ailede sap gibi yetiştiriyor bizi sonrada 40 yıllık kaşarı bizim gibi bişi görmemiş elemanlar alıyor adaletine dünya :O

1|2
    1|0
  • her şey kişinin kendi tercihine kalıyor.

1|0
    0|0
  • çok saçma arkadaşım cok nedir bu bekaret takıntısı anlamaıdm gitti

1|0
    0|1
  • valla sadece zarı koruyup binlerce kez titfuck, anal falan yapmış olabilir.

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyosun bu tür konular baydı,hangi kadın yada erkek yattığı kişileri evleneceği kişiye söyler?bakir erkek evlilikte mutlu olamaz çünkü kadının dilinden anlamaz

0|1
    1|1
  • davul bile dengi dengine

0|2
    2|0
  • öyle yada böyle.

evlilik saçmalıktır zaten.

evlilik: sabit kalması için dibine dökülen beton kurumadan üzerine çıkılıp oturulan ucu sivri kazıktır

0|0
    2|0
  • kusurlar örtülmeli bence herkes hata yapabilir Sonuçta

0|0
    0|0
  • benim yattığım kızların hiçbiri bakire değildi ve bende sex esnasında yapmadığım fantazi kalmazdı ama hepsi evlendi hatta çocukları oldu ben yatmadan öncede bakire değillerdi yani bunu önemseyen erkek olduğunu düşünmüyorum burada herkes hikaye anlatıyor ama kızlık zarını kimse bilmiyor ve kızlar bi şekilde yutturuyor bakire kız pek az,hepsinin bi aşkları olmuş ve aşıkken erkek kızı hem se..r hem si...r hemde dövüyor ve aşıklar arasında sexin sınırı yok hele bide erkek evlenmeyi düşünmüyorsa kızın pestilini çıkarıyor arkadaşlarına peşkeş çeken şerefsizleri görmedinmi nette ama kız aşıkya gözü bişey görmüyor ondan ayrılıncada önüne gelene veriyor ve biri evlenmeyi kabul ediyor geçmişi önemli değil die,bakir bakire olaylarını bi geçin..

1|2
    0|2
  • her erkeğin bakire bir kızla evlenmesi gerektiğini düşünüyorum erkek yaklaşımları daha genel kadın düşünceleri ise daha bireysel daha bencilce dolayısıyla herşeye bir bahane bulabilirler ama erkekler daha çok çocuğuma anne olacak aileme girecek peşinde pisliğide gelebilir gibi kaygılarıda gözetiyor ahlaktan yoksun namusunu yitirmiş kadınlarında bu konuda erkeklere ders vermeye kalkmasından nefret ediyorum

0|3
    1|1
    • neden açıklarını mı doldurdum ? miğden varmı ki ben fark etmedim miğdesiz yada sorunlu bir miğdeye sahipsin dua et burdaki muhabbetten bulandı farklı sebeplerden bulantıya düşme potansiyelin olduğunu düşünüyorum geçmiş olsun

• Potansiyel ile gerçeği karıştırma. Bende bir açık yokki doldurasın

Yükleniyor...