Klozete tuvalet yaparken sıçrayan sudan zarar gelirmi?

vajinama su sıçrıyor acaba zararlımı sifonu çekip giriyorum tuvalete ama hep kaka yapınca b*k düşünce sıçrıyor

Güncellemeler:
ya evde tuvalet var ama kırık yani giremiyorum

0|0
11|58

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim kızlık zarı o görevi görüyor Allah herşeyi mükemmel yaratmış tabiki suyun içinde bir sürü mikrop var eğer her tuvaletten sonra sifonu çekersek minimuma düşürürüz

0|1
    0|0
    • kızlık zarı onu yapıyor evet ama hep ben enfeksiyon kaptım çocukkende hep olurdu şimdide bünyem mi zayıf bilemiyorum

• inş ama yakın zamanda çıkmak istiyoruz neyse teşekkür yorumların için

• Rica ederim hayırlı günler

Erkekler Ne Diyor 57

• Namaz kılıyorsan? su sıçrayan yeri sulu peçete ile, veya ıslak mendille sil.

Namaz kılmıyor, veya müslaüman değilsen? yinede sağlık açısından ıslam kendille sil, veya ıslat peçeteyi suyla orayı sil ve sonrası peçete ile kurula.

1|0
    0|0
  • Düzenli temizleniyorsa , sorun çıkarmaz.. Bakımsız bir klozet ise zararlı bakteriler biriktirir ve enfeksiyon ihtimali de ortaya çıkabilir. şöyle dusun.. diski giren bir yer.. kızlar taharet esnasında arkadan öne doğru temizlik yaptıklarında bile enf. Riski vardır. diski bakteriler barındırır.. aynı hesap.. o yüzden zaten kızlar, önden arkaya doğru siler o bölgeyi, tuvaletten çıkarken.

0|0
    0|0
  • kafanı bir sok çıkar yüzünden pürüzlenme olmuyorsa temiz sudur sıkıntı yok...

0|1
    0|0
  • Ahaha güzel yazmışsın. bir bayana yakışmıyor b*k kaka gibi sözler. Sıçrıyabiliyor malesef o Yüzden hızlı yapmamaya çalış tuvaletini ayrıca sifonu çekmen en başta çok doğru hastalıklara davet çıkarmasanda sonuçta sıçrayan suda mikrop olması olağandır

0|0
    0|0
  • Cok zararli

0|0
    0|0
  • bir zararı olmaz :D

0|0
    0|0
  • Namaz kılıyorsan namazında olmaz. Sıçrayan su necistir. Gerçi namaz kılmıyorsanda rahatsız olursun en azından ben rahatsız olurdum :/

1|0
    0|0
  • iletildi mesajı o panpa

2|1
    0|0
  • vıcdanım rahat etmez benım , manevi bir pislikle dolaşmazdım , bu arada anlatış şekline hayran kaldım !!!

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz banyo yapıyorsan :D

0|0
    0|0
  • Tuvalette düşünecek bir şey ariyordun ve sana bu mesaj indi gökten galiba yoksa böyle bir soru kırk yıl dusunsen gelmez aklına 😂

0|0
    0|0
    • yooo aylardı bu sorun var tuvaletimiz kırık değişmiyo bide tuvalet çok pis kokuyor girilmiyo hep birden klozete yüklendik

• Bu nasıl soru ya :/

0|1
    0|0
  • bir şey olmaz ama sen yinede duşa kabinde güzelce arkanı önünü yıka... zarar gelmez.. temizlik iyidir...

0|0
    0|0
  • Herkes alaya almış.
    Evet kardesim tuvaletten sıçrayan su klozet kapağının pis olmasından daha tehlikelidir.

0|0
    0|0
  • Sicarken vajinama su sicriyor asasasasadadasa

0|0
    0|0
  • Trol

0|0
    0|0
    • sende sıç bakalım götüne neler olacak

• benim doğru konuş bayan olucaksın bir de yazık.

• Necis olur

0|0
    0|0
  • İletildi raporu o su😂😂 totonu yıkarsan bişi olmaz😂😂😂

0|0
    0|0
  • o sıcrayan su iletildi mesajı :))

0|0
    0|0
  • Beynine zararı olabilir

0|0
    0|0
  • Sıcıp kac refleksle alakalı ılk sıcmaya basladıgımda banada su sıcrıyordu sonradan tecrube kazandım artık hızlıyım sıcramıyor

0|0
    0|0
  • üşenmedin onumu düşündün

0|0
    0|0
  • Evet zararlı

0|0
    0|0
  • tuvaletten çıkarken her yerini yıkarsan sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Sicramasin be kuzum dikkat et allah korusun mikrop falan kapar sonra :(

0|0
    0|0
  • ne bilelim sende falsolu sıç gari :D

0|0
    0|0
  • Aman diyim hamile falan kalırsın.

0|0
    0|0
  • aman bişi olmaz yaa nolcak

0|0
    0|0
  • adam sidikten iş atmış tebrik ederim :D evet var zararı. Bu yüzden sistit olanlar da var.

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 ula soruya bak ya

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 11

• Midem bulandı ya :(

0|2
    1|0
  • Zararlı değildir sen kafanaa takma böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • Ölünce sana sorulacak ilk sorulardan bitanesi... kıyafetine bulasan idrar damlası olacakmışş. ya da öyle bişeydi...( senin sorunun ise en son nasılsa temizleniyosun yani. nasıl oluyor o anlamadım. )

0|0
    0|0
  • Taret musluğunu kullan o zaman temizlemek için.. Bu da soru mu?

0|0
    0|0
    • ya tuvalet kapalı çok iğrenç kaç kez keme çıktı

• Ya az kalsın bakireyim ama sifonu çekince su sıçrıyor bakireliğim gidermi gibi bir soru bekliyodum * :Dd

0|1
    0|0
    • sağlığım önemli zaten belkide yıllardır bununiçin enfeksiyon kapıyor bile olabilir

• Başak burcumusun knk sdfsdg

• hayır da ne alaka

• Midem b*k oldu ne diyon ya sen 😑😐

0|0
    0|0
  • Kizim demirmi siciyorsun da su kicina kadar sicriyor.
    Inek gibi işer sicarsan tabi sicrar bayansin sen azcik edepli yap sicramasin.

0|0
    0|0
  • Ben bunu yapmadan önce, klozete iki yaprak kagıt havlu atıyorum, sıcramıyorum su filan hiç.

0|0
    0|0
  • evet gelir dinen ve hijyen olarakda

0|0
    0|0
  • Yavaş sıç o zaman onu da mı bir söyleyelim

0|2
    0|0
  • Yapmadan önce wc ye biraz tuvalet kağıdı kopar at sicramaz: )

0|2
    0|0
Yükleniyor...