Aids olmusmudurum acaba?

Kafam cok güzeldi arkdasi almaya gidiyorduk durduk arabada 3 erkegiz kadinin biri yaklasti sonra ben indim acik giyinmisti biraz daha ictik assada sonra kadinla ormanda biseyler yasadik temiz kokuyordy ama koruyucu kullanmadım okdr yaptk bosalamadmda kadin icime bosal dedi tiksindim kactim kadina dedim enson ben kanserim uzulmeye basladi sonra takmadi acaba ondada hastalk varmiydi off yasamak istemuyorm herseyn * ya kendimi kotu hizseduyorm. s ta hastalk kaptiysam nasil anlicam ta tedavisi yoksa?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hemen beli olmaz kan testleri beli olur hiv poztif tedavisi yok ilaçlar hastalık kontrol altına alnır ömrü uzatılır yaşam kalitesi artılır hiv 5-yıl - 10 yıl sonra aids döner lik başta bertil vermez 5 yıl 8 yıl 10 yılı sonra beliti veri aids- hiv poztif ilerlemişi hali aids son safası
    bağışılık yemezliden ölür

aids hiv testi yaptıracan
    1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
    2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
    3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
    en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin
    elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Malsin sen mal. Allah senin gibilerden korusun kadinlari

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Test yaptır bir an önce bulaşabilir dikkat rt

0|1
    0|1
  • Bir şey olmaz bende çok yaşadım dostum bu tedirginleri hep korumasız yaptım iki gün önce baya yaptım hatta kadından kan geldi..

0|2
    0|1
  • Eliza testi yaptır tam teşekküllü hastaneden.

0|2
    0|0
    • Eliza en kapsam galiba

• Nekadara yaparlar hic ssk bagkurum flnda yok devlet hast3nesimj ozelemi gtcm

• Hangi şehirdesin

Yükleniyor...