Kızlar, bayanlara ilgi duyuyorum fakat birde onlara pasif olmayı seviyorum?

straponla aktif olan bayanlardan hoşlanıyorum bu zafımdan bir türlü vaz gecemedim arayışım hep aktif olabilecek bayanlar oluyor gerci bulamasamda hala aramaya devam ediyorum bazen bundan kurtulmak istiyorum bayana pasif olmamak için dirensemde bu fazla sürmüyor ne yapmalıyım bir çözümü varmıdır yoksa cinsel açıdan zevklerim için seçtigim bu yolda devammı etmeliyim görüşlerinizi yazarsanız memnun olurum bir bayan gözüyle ve düşünceniz ne olurdu?

Güncellemeler:
straponla aktif olan bayanlardan hoşlanıyorum bu zafımdan bir türlü vaz gecemedim arayışım hep aktif olabilecek bayanlar oluyor gerci bulamasamda hala aramaya devam ediyorum bazen bundan kurtulmak istiyorum bayana pasif olmamak için dirensemde bu fazla sürmüyor ne yapmalıyım bir çözümü varmıdır yoksa cinsel açıdan zevklerim için seçtigim bu yolda devammı etmeliyim görüşlerinizi yazarsanız memnun olurum bir bayan gözüyle ve düşünceniz ne olurdu?
Kızlar, bayanlara ilgi duyuyorum fakat birde onlara pasif olmayı seviyorum?
straponla aktif olan bayanlardan hoşlanıyorum bu zafımdan bir türlü vaz gecemedim arayışım hep aktif olabilecek bayanlar oluyor gerci bulamasamda hala aramaya devam ediyorum bazen bundan kurtulmak istiyorum bayana pasif olmamak için dirensemde bu fazla sürmüyor ne yapmalıyım bir çözümü varmıdır yoksa cinsel açıdan zev

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence sende az biseksuellik var gibi.

0|0
    0|0
    • yok erkeklere ilgi duymuyorum sadece bayanlara aktifde oluyorum fakat bayana pasif olmakta hoşuma gidiyor

Yükleniyor...