Özlüyorum, hoşlanıyorum ve kaybetmek istemiyorum dedi..

bunu nasıl anlatsam bilmiyorum ama 1 yıllık bi ilişkim var devam edip etmemesi bana bağlı. duygularımdan eminim seviyorum ben onu. cinsel anlamdada beraber olduk ilkte bakire olmadığımı düşünüyordu ama sonradan anladı tabi. gereksiz bi konu yüzünden ayrıldım ben bundan görüşmek istemediğimi söledim bi kaç gün geçtikten sonra sen benimsin dedi neyse tekrar konuşmaya görüşmeye başladık geçenlerde bana biriyle beraber olduğunu söyledi tek gecelikmiş. tabi ben bunu kabul edemedim bitirdim istemiyorm seni dedim bir ton laf saydım bi daha bana sakın mesaj atma hiç bişekilde senden bişey istemiyorum dedim ama 2 gün önce yine mesaj attı kandilimi kutladı. görüşmek istediğini söledi hayır dedim ısrar etti ben seni kaybetmek istemiyorum dedi lütfen görüşmemizi kesme dışarda görüşelim yemek yeriz konuşuruz dedi. hoşlanıyor özlüyor ama sevmiyor sevseydi beraber olmazdı başka kişiyle görüşsemmi görüşmesemmi karar veremedim mantıklı olanı ne olur sizce? beni kandırmasını istemiyorum.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir ilişkide sevgi salt olarak yetmez. saygı mutlaka olmalıdır. saygı çizgisi aşıldığında (bu bireylerin birbirlerine ve ilişkilerine duyduğu saygı olarak 2 ye ayrılır) o ilişki için son vakti gelmiştir. sevgi saygının olmadığı yerde barınamaz. bu saatten sonra sen desen ki düzelicez bir daha asla bunlar olmayacak. bunu diyerek ancak kendini kandırırsın. ayrılık burkuk bilek gibidir. bir kez ayrılındığında geri dönüş olsa bile bu ayrılık nöbetleri şiddetlenerek artar ve daha çirkin bir hal alır. yer eder sen farkında bile olmazsın burkulu burkulu verir. saygıda bir daha asla geri gelmez herşey daha bile çirkinleşir. erkek arkadaşın senden başkasına değmiş bir kere. seven erkek ölse elini başka kadına değmez bak benim 6 yllık ilişkim biteli 8 ay oldu bittiğinide biliyorum ama hala kimseye el değemedim içim almadı. erkek arkadaşın o saygısızlığı yapmış sana kendine ve ilişkinize. midesi almış bunu o iş bitmiş. sen kapıdan kovsan o bacadan girerdi eğer cidden sevseydi gidip başkasının koynuna girmezdi. zorlama bu ilişkiyi çok daha çirkin haller alır. zorlarsanda bu sözlerimi unutma haklılığımı bir gün sende kabul edersin kendin yaşayıp deneyimleyerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aldatan biriyle devam edecek kadar miden olmalı

0|1
    0|0
  • İnsanlar hata yaparlar, önemli olan hatasını anlayıp yinelememek ve af dilemesini bilmektir.

Bunca güzel şeyi paylaşmışsınız, bu kadar seviyor ve özlüyorsunuz birbirinizi, biraz daha olgunlukla yaklaş olaya ve tekrarında kesinlikle affedemeyeceğini söyle. Her aşk ikinci bir şansı hak eder. Büyük aşklar daha fazlasını.

İlişkilerin en büyük desteği güven olgusudur, yitirmeyin bunu. Sevginize, saygınıza, birbirinize sahip çıkın.

0|0
    0|0
  • ıste bu olayı bıtırdı tek gecelık ılıskısı oluyor ama senı sevıyor hassıktırsın oradan kımı kandırıo kı

0|2
    0|0
  • evet orada yanlış yapmış o çocuk. ama seni kandırmıyor doğruları söylüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• En azından başka biriyle beraber oldugunu senden saklamamış açıkca söylemiş işte. Şans ver

0|0
    0|0
    • böle birşey olamaz aşk sevgi bunu taşımaz. taşıyamaz. seven erkek başka bir kadına el süremez. içi almaz. midesi kalkar ya. öyle sevgimi olur.

Yükleniyor...