Kalıcı Kızlık Zarı dikimi hakkında?

Arkadaşlara kızlık zarı dikimi yaptıran var mı memnun kaldınız mı? Ve İstanbul da önerebileceğiniz bir doktor var mı?
-Olucaksa dikim sebebi kendi isteği ile olmuş bişey değil.

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Ya kiz kararini vermis kimseden bir yorum isteniyo bir konuda yardim istemis salakca yorumlar yapiyosunuz kimsenin kimseyi yargilamaya hakki yok su sitede ozellikle de cinsellik kategorisine giriyosa herkes kimse sutten cikmis ak kasik degil alakasiz sacmasapan seyler yazmissiniz komik oldugunuzu zannederek. İstanbul'da olsam bilsem yardimci olmak isterdim canim ama bilmiyorum malesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• karsındakı kısının bunu anlamasıda muhtemel bunu aklından çıkarma.. ebediyen ayanaya bakmazsın ayrıca.. ılerıde emzırecegın cocugada o masumıyetle bakamazsın.. senın zarın ıcın degıl ınsanlık vasıfların ıcın tercıh edecek bırını bekle.. gönlün rahat olsun.. bır ınsan evladına düşersen sorun etmeyecektır.. o tecavuzcudende sıkayetcı olmanı onerırım.. cezasını almaz ve tekrar başka bırıne yaparsa sende suçlusun..

2|0
    0|0
  • Sen bunu ufak birşey sandın galiba :) bunu her önüne gelene kızlık zarı dikimi yapmıyorlar ufaklık ve ayrıca bu uygulama ameliyat uygulamasıyla yapılıyor ailenin olması şart gerektirebilir tek yalnız gidipte tek işlemlerini kendin yapamazsın.

Şunu da söylemek gerekirse bu tip işlemler kimlik kayıt işlemleriyle yapılıyor bir gün işin ailenle birlikte doktora düşerse burada işlemlerini kayıt yapan kişiye bağlı tek bir kelime ile işin içine neyse.

1|0
    0|0
  • Kalyon'da Var.

0|0
    0|0
  • ne oldu arkadaşım önemsemiyordunuz bakireliği neden diktiriyorsunuz. dürüst olun açıklayın sevdiğinize kabul etmezler diyemi kokuyorsunuz? ciddi olan erkeği kandırmak olmazmı bu?

0|1
    0|0
    • eğer zorla bir şey ise lafım sana değil kusura bakma. çok ciddiye almıyanlar varda.

• oldu erkek bu defa açtırmak için hastaneye götürür :D

0|0
    0|0
  • Ucuz et var koşun

0|0
    1|0
  • İstanbul'da doktor önerirm

0|0
    0|0
  • İyi bir terzi biliyorum yönlendireyim.

0|0
    1|0
  • madem yasamıssın neden dıktırme geregı duyuyorsun kı

0|0
    0|0
    • Ben istemedim

• çevreme bakıyorum da böyle bir olayı anlayışla karşılayacak biri yok diktirip kafam rahat olsun istiyorum inanır mı inanmaz mı stresi yaşamak istemiyorum bide

• eger oyleyse tekrar gecmıs olsun o zmn dıktır bı cagresını bulup cevrem dedıgıne gore kucuk sehırdesın galıba

• kızlık zarı dikiminden sonra dikkat etmen gereken şeyleri yerine getirirsen bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Kalicimi oha odami ckti

0|0
    0|0
  • Verin verin diktirin yakinda yamalikli yorgana dönersiniz

0|0
    0|0
  • Var tabi kral doktorlar var İstanbul'da yaz bana ozelden

0|0
    0|0
  • verdin pişman mı oldun

0|0
    0|0
  • semt neresi. Beylikdüzüne gel ben hallederim.

0|0
    0|0
  • Önce ruhundaki patlak zari diktir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kalıcı kızlık zarı diye birşey yok, gerdek gecesinden 1-2 gün önce gidip diktirirsin. gerdek gecesinde kanayan etine tutturulan dikişlerdir.

0|0
    0|0
    • Ama var deniyo internette falan bir bakarsan yapımı gayet mümkün ve yıllarca dayanabilir yazıyo bizzat doktorla da konuştum

• o yeni gelmişse bilemem.

• İlk ilişkimi eşimle yaşamiştim ve bu yüzden hiç bir bilgimde yok bu konuda. Araştirmadim gerekmedi..
    Üzücü bir durumla karşi karşiyasiniz.. gecmis olsun. İnşallah olay istediğiniz şekilde çozümlenir.

1|0
    0|0
  • YAPMASAYDIN

0|0
    0|0
  • kendin mi bozdun?

0|1
    0|1
    • Hayır ben istemedim zorla sahip oldu bana sonra da terketti.

• Kalıcı diktirmek en iyisi yani geçici olarak diktirmem için düğünden 1 hafta önce dikilmiş olması gerek zaten o stresle ben onu yapamam kalıcı olsun kafam da rahat olsun bir an önce dikim olunca istenildiği zaman ilişkiye girilince kanama oluyo

• haa tamam o zaman hayırlısı, geçmiş olsun

Yükleniyor...