Eşimle cinsel sorunlarımızı aşamıyoruz, ne yapmalıyım?

arkadaşlar eşimle evleneli 2 sene oluyor ama evlendiğimizden beri belki 4 belki 5 kez orgazm olmuşumdur.ön sevişme yok oral yapmak yok yani direk ilişkiye başlıyor ve erken boşalma sorunu var üstelik haftada bir kez yapsa tamam yani bi daha yapmıyor.kendisiyle konuştum erken boşalma için tedavi olarak hap kullandı ama yok başlar başlamaz boşalmaya yöneliyor.ben ise 400 tane erkekle çalışan bir bayanım şuana kadar başımı kaldırıp bakmadım ama inanın beni geri çevirebilecek erkek tanımıyorum yani fiziğimde iyi her türlü beni istememesi gibi bişey söz konusu bıle olamaz ben bu adama istek arttırıcı mı kullanayım ne yapayım bi söyleyin artık dayanamıyorum çünkü sırf bu yüzden ayrılmayı düşünüyorum ama cok da seviyorum :(


0|1
5|33

En İyi Erkek Görüşü

  • anladığım kadarı ile eşinizde ya bilgisizlik yada bencillik var. oral yapmayı bazıları iğrenç bulabilir. o da bilgisizlikten kaynaklanıyor. kendisi ile konuşun. sağlıklı temiz bir kadının en temiz yerinin vajeni olduğunu bilmeli. kendi kendini fiziksel akıntısı ile koruyan bir sistemi olduğunu bilmeli. yani klojen sıvısı asit içeriği ile vajeni miroplardan korur. ister oral olarak yada beceremiyorsa el ile okşayıp öpüşüp yalaşarak sizi önce orgazma yaklaştırıp daha sonra içinize girmesi konusunda kendisini bilgilendirin. bu hem insan olarak hem de dinen haktır. kendisine peygamberimizin şu sözlerini hatırlatın. " kadınınıza direk dalmayın, öpün sevin koklayın-kadınınızın tükmüğü ve teri temizdir-onun sizde sizin onda haklarınız var" sözlerini hatırlatın.

    cinsel mutluluk her iki cinsinde eşit haklarıdır. bir koca eşini sürekli mutluluktan mahrum bırakıyorsa kadının boşanma hakkı doğar. eğer karşılıklı konuşmalarla çözemezsseniz boşanın.

    3|1
    • Şikayet

      bir sürü abuk subuk yazan olmuş. sen sapıkça yazanları görmezden gel. dediğim gibi kendisi ile açık konuş. eğer sadece bilgisizlikten se mutlak çözüme kavuşur. ama bencillikten se yapacak çok şey yok. mutlu olmanın sadece kadınlara hak olduğunu sanıyorsa çözemezsiniz. belki sizin klojen sıvınızın vajeni nemlendirmesini sizi mutlu oldu sanıyordur. bazıları öyle zannediyor. yalayıp emmeyi öğretin mutlu olmak hakkınızı isteyin.