Eşimle cinsel sorunlarımızı aşamıyoruz, ne yapmalıyım?

arkadaşlar eşimle evleneli 2 sene oluyor ama evlendiğimizden beri belki 4 belki 5 kez orgazm olmuşumdur.ön sevişme yok oral yapmak yok yani direk ilişkiye başlıyor ve erken boşalma sorunu var üstelik haftada bir kez yapsa tamam yani bi daha yapmıyor.kendisiyle konuştum erken boşalma için tedavi... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

  • anladığım kadarı ile eşinizde ya bilgisizlik yada bencillik var. oral yapmayı bazıları iğrenç bulabilir. o da bilgisizlikten kaynaklanıyor. kendisi ile konuşun. sağlıklı temiz bir kadının en temiz yerinin vajeni olduğunu bilmeli. kendi kendini fiziksel akıntısı ile koruyan bir sistemi olduğunu bilmeli. yani klojen sıvısı asit içeriği ile vajeni miroplardan korur. ister oral olarak yada beceremiyorsa el ile okşayıp öpüşüp yalaşarak sizi önce orgazma yaklaştırıp daha sonra içinize girmesi konusunda kendisini bilgilendirin. bu hem insan olarak hem de dinen haktır. kendisine peygamberimizin şu sözlerini hatırlatın. " kadınınıza direk dalmayın, öpün sevin koklayın-kadınınızın tükmüğü ve teri temizdir-onun sizde sizin onda haklarınız var" sözlerini hatırlatın.

    cinsel mutluluk her iki cinsinde eşit haklarıdır. bir koca eşini sürekli mutluluktan mahrum bırakıyorsa kadının boşanma hakkı doğar. eğer karşılıklı konuşmalarla çözemezsseniz boşanın.

    • bir sürü abuk subuk yazan olmuş. sen sapıkça yazanları görmezden gel. dediğim gibi kendisi ile açık konuş. eğer sadece bilgisizlikten se mutlak çözüme kavuşur. ama bencillikten se yapacak çok şey yok. mutlu olmanın sadece kadınlara hak olduğunu sanıyorsa çözemezsiniz. belki sizin klojen sıvınızın vajeni nemlendirmesini sizi mutlu oldu sanıyordur. bazıları öyle zannediyor. yalayıp emmeyi öğretin mutlu olmak hakkınızı isteyin.