D. kontrol hapı kullanmak istemiyor; ben de içine boşalmayınca tam haz alamıyorum.

merhaba. arkadaşlar. Ben 35 yaşındayım. Eşimle güzel bir cinsel yaşantımız vardı. Hala var sayılır aslında ama 8-9 aydır doğum kontrol hapı kullanmayı bıraktı. Kullanmak istemediğini söyledi. Ben de bikaç ay vücudu kimyasaldan kurtulsun diye tamam dedim.

Sonra tekrar başlamasını istememe rağmen içmeye başlamadı. İğneler falan varmış dedim, onu da istemiyor. Sevişirken, ya prezervatif kullanıyorum ya da geri çekilip dışarı boşalıyorum. Ama ben prezervatifsiz olarak içine fışkırtmayınca tam haz alamıyorum. Yani fiziksel olarak rahatlasam da, cinsel olarak tam doyum sağlayamıyorum. Seksin en sevdiğim yanı bu. Bunu kendisine söyledim; o da aslında öyle daha çok zevk aldığını ama yinede içmek istemediğini söylüyor...

9 aydır sanki sadece masturbasyon yapıyor gibiyim. Doymamış hissedince, habire istek geliyor. Dışarda gördüğüm kızlara bakmaya başladım. Rahatça sevişebileceğim birini bulmayı düşünür oldum...

Onu ilaç kullanmaya nasıl ikna edebilirim ? Ya da bu tatminsizliğimi nasıl ortadan kaldırabilirim ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• vazektomi yaptırın.. bu ilişkiden alacağınız zevki azaltmaz sadece doğurganlığınızı alır.. ayrıca geri dönüşümsüz değil yeniden çocuk sahibi olmak istediğinizde kanallarınızı açtırabiliyorsunuz..

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
    • Teşekkürler... izledim. O arada şu videoya da baktım: link Spiralde, % 1 ile % 3 gibi bir gebe kalma riski olduğunu söylüyor.

(Bir de onu kullananlarda sürekli kötü koku oluyormuş diye duymuştum daha önce.)

Erkekler Ne Diyor 5

• kadınların 35 yaş sonrası hap kullanması sakıncalıdır. bu nedenle doktorlar o ilacı vermez. yapacağınız şu. eşiniz adet dönemi gidecek spiral taktıracak. en doğru çözüm bu. prezervatiften eşinizde çok zevk almaz açıkçası. parlak bir yüzey olduğundan sürtünme azalıyor zevk oranı düşüyor. en makul çözüm spiral taktırması

0|0
    0|0
    • spiralmi hiç güzel degil ,tren bekler gibi bekle çok uzuyor adet

• Ya bi de arkadaşlar, spiral kullananlarda sürekli kötü koku oluyormuş düye duymuştum. O yüzden de pek içime sinmiyor hani...

• kadının temizliğine çok dikkat etmesi gerek. çok çabuk enfeksiyon kapma riski vardır. ilişki sonrası temizliğini iyi yapmalı. ve günlük temizliğine dikkat etmeli. kimyasal korunmalar 35 yaş sonrası riskli olduğundan en uygunu bu yada prezervatif ama prezervatif her iki kişiyede zevk sınırlaması yapıyor. berbat bir şey. ben kullanamıyorum. eşimde hoşlanmıyor zevk alınmıyor. mastürbasyon yapsan prezervatiften daha iyi

• eger çocuk düşünmüyorsanız yumurtalıkları baglattırın olsun bitsin ilaç derdinde kurtulup para tasaraffu

0|0
    0|0
  • belli bir yaştan sonra bu tip haplar kadın için iyi degil ,ben tam 20 yıldır prezarvatif kullanıyorum,

bir yolunu bulursan banada haber ver

0|0
    0|0
  • artık iğnesivar ayda birkez vurdurcak bakcan işine

0|0
    0|0
    • Öneri için teşekkürler ama mesajımın tamamını okumamışsın anlaşılan. Onu da söyledim arkadaşım; olmaz diyor. Derdi ne ben de tam anlayamadım.

• kordonunu bağlat kendinin devamet

0|0
    0|0
    • Yoo.. asla. Onu da ben istemem :)

• Şimdilik istemiyorum. İlerde istiyorum elbet. Hem o dediğin bağlatınca, tekrar çözülebiliyor mu ? Çözülebilse bile o sperm kanalları zarar görmüyor mu ?

• geridünüş yok biliyorum

Yükleniyor...