Lütfen Samimi Bir Cevap Verin

2 Yıldır mahallede dikkatimi çeken bir kız var öyle çok muhteşem bir kız değil ama bana göre dünya güzeli neyse konumuza dönelim ben bu kıza çok acıyorum ya aldığım duyumlara göre kızın bakire olmadını biliyorum o beni en yakın arkadaşı görüyo ama bense aşığım bunu biliyo hani kızın çevresinde o kadar çok aç erkek var ki kız bunlar beni seviyo diye bitiriyo kendini bense onun bu durumuna çok üzülüyorum ya nebiyim aşık olduğum kızın harcanmasını istemiyorum 3 5 sene sonra onunla taksimde bi genelevde karşılaşmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım onu kendime nasıl çekerim lütfen samimi cevap verin...

Saygılar KaLeJenJeLo

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• su testisi su yolunda kırılır kardeşim.testi kırılmadan önce dersi verilecekti o kızın ,artık geçmiş iş işten sende bağlanmazsın heralde körü körüne. benim sana vereceğim en samimi cevap kızı düşürürsen alacağını al bırakma gerisini de kafana takma.ama kızın hakkında denilenler dedikoduysa çok günahına girmiş oluyoruz bunu da unutma.

0|0
    1|0
    • Çok Üzülüyorum Be Paşam Gerçekten Hani Ne Biliyim Ya Ya 3 5 Sene Sonra Kötü Bi Ortamda Denk Düşersek

• sende sağol. Allah'a emanetsin kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• açık net sevginden söz et evlenme teklif et olsun bitsin ancak bu son bahsettiklerinden ona söz etme.

1|0
    0|0
  • Önce yakınlaş onunla sosyal aktivite yapmaya çalış sorunlarını çözmek için uğraş bir psikolog gibi davran bu kadar yeterli olacaktır.

1|0
    0|0
  • oturup konusmanı ondan hoslandıgını anlat kendine dikkat etmesini söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...