Vajinal Kaşıntı?

Arkadaşlar 3 gündür vajinal bir kaşıntı yaşıyorum ( dudakların üst bölümünde) fakat hiç cinsel deneyimim olmadı. Denize falanda girmedim yani mantar ve ya benzeri bir şey kapmam imkansız. Nasıl geçer b

Güncellemeler:
Ciddi cevaplar verseniz keşke

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelik ile akıntı var mı yokmu? Sentetik iç çamaşırlar fazla nemlenmeye neden olduğu için mantar riski var.. Antiseptik sabunla güzelce yıka ve iyice kurula.. Mutlaka rahat pamuklu iç çamaşır giy.. Kaşıntı yinede bitmez ise bir hekime baş vur.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• günlük ped kullanıyor musun? Ped alerjisi olmuş olabilir. Bunu normal ped de yapar.

Ya da yıkama sonrasında deterjanı tam akıtılmamıs iç çamaşırlarından da kaynaklanabilir. bir kadın dogumcuya git istersen..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Mantar için ilka cinsel ilişki gerekmşyor.. "SevaMed" in bir hijyen ürünü var ( eczanelere sorarsan bilirker.) ondan alabilirsin..!

0|0
    0|0
  • oturduğun bir klozetten bile kapmış olabilirsin. cinsel birleşme yapmana gerek yok yani mantar kapmak için. mantar olmayabilir belki tabi. ama o bölgede olan kaşınma çok yüksek ihtimal mantardan dolayıdır.

0|0
    0|0
  • mantar sadece denizden kapılacak diye bişey yok, kalitesiz iç çamaşırından olabilir, sabunlu kalmıştır olur, olur da olur.

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Doktor amcaya göster bir.

0|0
    0|0
  • pruzon krem kullan.

0|0
    0|0
  • Mantar için bir yerden kapmanada gerek yok bağışıklık sistemin zayıfsa veya birşeyler alerji yaptıysa antibiyotik gibi öylede çıkabilir veya herhengi bir eşyaya temaslada bulaşır bence doktora git.

0|0
    0|0
  • İmkansiz deme neticede mikrobik seyler bunlar sana gore sen temizsindir ama bazi organlar hassastir doktora gorunmende fayda vsr sana kasinti ilaci verecektir

0|0
    0|0
  • Sulanma terleme vb. Şeyler oldugunda hemen yikannayinca normaldir... bende terlemeden solayi çok oluyor. Eczaneden apış arasi kasiniyor siyorum hemen bir krem aliyorum iki surmeye geciyor...

0|0
    0|0
  • mantar kapman için cinsel birliktelik yaşamana gerek yok bence doktora gitmelisin ya da iç çamaşırını pamuklu giy

0|0
    0|0
  • Off leş gibidir simdi

0|0
    0|0
  • Deterjan ya da yumuşatıcı dan veya giydiğiniz iç çamaşırından kaynaklı bir durum söz konusu olabilir

0|0
    0|0
  • Kiyamam ben sana :( cok cok gecmis olsun kuzum

0|0
    0|0
  • mantar kendiliğndende oluşur.

0|0
    0|0
  • Flukan tb kullan tek tb
    ya da kına sür
    elma sirkesi kullan antiseptik özelliği var

0|0
    0|0
  • Terlemistir ondan havalandir biraz banyo yapta

0|0
    0|0
  • öptür geçer

0|0
    0|0
  • Bir an önce git doktora ya kaşıntı ya da kanser riski var

0|0
    0|0
  • özele gel anlatayım :-)

0|0
    0|0
  • bir doktora göster güzelimm

0|0
    0|0
  • kıllardan dolayı olabilir

0|0
    0|0
  • En iyi sonuc doktora git

0|0
    0|0
  • mantar olmuşsun

0|0
    0|0
  • mantar farklı bişe enfeksiyon olabilr sağlık okuyorum detaylı anlatırsn yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Bir uzmana görünün burdaki insanların verdiği bilgilere güvenmeyin

0|0
    0|0
  • iç çamaşırını günlük değiştir saf sabun kullan

0|0
    0|0
  • Anladimmmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Enfeksiyon kapmışsındır doktora git

0|1
    0|0
  • Doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Mantar kapmana gerek yok bir yerden vajinanin pH dengesini bozduysan da kasinti olur gecikmeden bir doktora gorun ilac kullan ben de yasadim ayni seyi 2 3 gune dayanilmaz hal alacak o kasinti yasamak istemezsin

0|0
    0|0
  • Imkansz diye bir sey yok :) lavbodayken veya iç çamaşırından kaynaklı olabilir doktora git bir kullanimlik toz veriyorlar bişeyın kalmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...