Genel Evde ki Kadınlar Hakkın da?

Genel evinde ki kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz
para karşılıgında cinsel ilişki yaşayan kadın hakkında?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• En azından meslekleri belli para kazanmak için yapıyorlar; bazıları gibi zevki için çuval olmuyorlar.

0|2
    0|0
    • hak vericek değilim bir nevi doğru gibi ama keşke para insaları bu duruma getirmese keşke kadınların gözü hep yüksekte olmasa

• Arkadaşım damacana, ördek ve çocuklara tecavüz eden erkekler normal cinsel hormonlarından dolayı değil akıl hastalığından dolayıdır, bu kafa kesme adam öldürme, ya da bıçaklamak gibi bir şey. Sen adam bıçaklayabilir misin hayır, ama o yapıyor neden? Çünkü akıl hastası.. ben damacana tecavüz edermiyim hayır peki ördeğe ona da hayır, neden çünkü akıl hastası değilim, ama edenler akıl hastası karıştırmayalım konuları. Türk erkekleri Dünya'da seks' konusunda en ağır sınavdan geçen kişilerdir 28 yaşına gelmeden ilişki zor yaşıyor.. Yabancı ülkede bu yaş 15..

• İşin komik tarafı damacana ördek tecavüzlerini erkeklerin normal yaptığı ve potansiyeli olduğu davranışlar arasına sokmanızdır bu çok yanlış

En İyi Erkek Görüşü

• allah kurtarsın.. ama cok adı bır yasam olduğu gerçek.. gelen hırlımı hırsızmı kokuyomu tıpsızmı sapıkmı hayvanmı bılemezsın.. erkek ıcınde ıgrenc bır hal.. senden yarım saat bı saat once bırı boşalmış oraya ve sen oraya en değer verdıgın uzvu sokuyorsun.. bu nasıl mıdesızlık ben anlamıyorum.. ınsanın penısınınde bır serefı olmalı!!

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne düşünelim ki. İçi dışına çıkmıştır pis tipleri görmekten.

0|1
    0|1
    • dünyanın % 75 i gitmiştir :) öyle deme hep kel adamlar gitmiyor

• Kimbilir nasil düştü oraya bilmiyoruz ki. Allah kurtarsin ne diyelim

0|3
    0|0
  • Talep olmadan arz olmaz. ?

0|1
    0|0
  • İçimde öyle bir kadın var

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim Allah ıslah etsin ve kimseyi o hale düşünmesin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• namusuyla çalışıp para kazanıyor garipler.

0|0
    0|0
  • Kendi isteğiyle oralarda çalışanların derdi ne hala anlamış değilim para kazansa ne olacak günde 50 belki 70 adamın pisliğini çekiyor bedenini satıyor bunun akla ve mantığa yatan bir yanı yok ama oralara zorla çekilmiş olanlara Allah yardım etsin ne diyelim

0|1
    0|0
  • Asla gidilmemesi gereken yerdir

0|1
    0|0
  • Seks yapmaktan hoşnut oldukları söylenemez.

0|0
    0|0
  • onlarda öyle hayatlarını devam ettiriyorlar. biz onları anlayamayız. ne yaşadılar hangi yaşantıdan çıktılar, uzaktan bakıp fahişe demek kolay. ama ne yaşdığını bilmiyoruz. ne kadar kolay dğeil fahişe diyip damga vurmak?

0|0
    0|1
  • Bayramda harçlığı topladım diyorsun yani :)

0|1
    0|0
  • İşimi görsün beni ilgilenrmez kendi kararı sonuçta

0|0
    1|1
  • Alın teri.

0|0
    0|1
  • Saygı duyarım
    Yalnız sevgili olup 8-9 kişiyle yatanları anlamıyorum hayat kadınları hiç olmazsa ekmek parası için yapıyorlar ben bir kaç kadın tanıyorum çoluk çocuk okutuyorlar
    onlara saygım sonsuz da şu ayda bir sevgili yapıpda seks yaşayanlara anlamıyorum bir seks söylenirler erkeklere

0|0
    0|0
  • Kapatılması gereken bir evdir. Başbakan olsam ilk işim bütün genelevleri gece barlarını kapatırım. Reziliktir. Kadınları aşağılamaktır.

Kadınlar kutsaldır. Ama bazı azgın ve maganda erkekler bunu idrak edemiyor. Acaba kendisi seks işçisi olsa ne hissederdi. Hergün 200-300 adam seninle yatıyor. Düşünün, nasıl hissedersiniz?

0|0
    0|0
  • Tabikide saygim var. Ama duygusuz, ruhsuz, tutkusuz bir seks yapiyorlar artik. Binevi para kazanalimda taklit olarak bile olsa orgazm olalim dedindeler

0|0
    0|0
  • Yorumlari okudum. bir kere oyle pis kiliksiz falan adamlar gelmiyor herkes tertemiz tirasli giyinip gidiyor. cogu musteriyi kadin kendi seciyor. Zaten opusme yok kiza bir oral erkek sertlesene kadar ve bosalmanin ardindan cikarsin zaten. Hayatlarindan memnunlar mi dersen ben icerde kitap okuyani gazete okuyani gulumseyeni mutlu kadinlara denk geldim. onu bir is olarak goruyor ve sartlar cercevesinde temizler. inanin tecrubeleri bir cok kinekolok ya da urologta yok

0|0
    0|0
    • Bu arada devle bir cok yeri kademeli kapatiyor Ankara bent deresi , yozgat bu konuda ilk örnekler

• pislik yerler vesikalı kadınlar fahişeler seks işçisi 1000 tane adamla ilşki ye giri nekdar devet konrolü olsun cinsel yolla bulaşan hastalıklar riski var dır hayatımda gitmdedim kapısından girmedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...