Bir erkeği sevgili olmadan evliliğe ikna etme yolları, yöntemleri, taktikleri nelerdir?

görücü usulü evlilik tek yol die bir cevap duymak istemiyorum cünkü bakire diilim adama sürpriz yasatmak istemem.. şu an sevglim yok ve artık kimsenn sevgilisi olmakta istemıorm.. hayatıma girmeye calısan insanlar var bunların içinde arkadaslrım da var hiçbirine karsı karsı cinsmiş gibi bir heyecan duymuorm ..

Güncellemeler:
bakire olmadıgım için görücü usulü bir yaklasım şu an kendime diil diye düşünüyorum.. illaki eşim olucak insana bunu dürüstlükle anlatıcam ancak söylemek istedigim şu, ben artık sevgili olmak istemıyorm kimseyle ve evlilik istiyorum .. ama bu sevgili olmadan nasıl olur, insanlar nasıl yaklasır vs genel bir yorum bekliyorum.. hiç bi zaman evlenemem mi yoksa .
dısardakilerin farklı oldugunumu düşünüosun

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• hadi ya oldu keyfine göre takıl ver millete adamın sucu ne bilmek haklı eşinin kimin altında yattığı ne halt yediği ama sorun değil zaten bekaretinin olmadığını görünce direk bosayacağı için dul olarak takılırsın türk erkeklerinn pek senin gibi sevdiğini sanmıyorm:d

0|0
    0|0
    • bööle konus konus , kınadıgın sey basına gelmeden özlemzmişsin, inş bi sabıkası eksk olan bi tiple evlenrsin, evliysende inş aldatılırsın hemde defalarca

• haklısın da işte bianda hersey degişmio, ortam aynı , sehir aynı, hersey şu an aynı . neyse sneide cok tuttum :D tskkrler dualarını beklıorm , ii dileklerini

• yok ben sitedeyim zaten inan sitede tek dertli değilsin sen cevap yazarken bakıyorumda sorulara hepsinin ayrı bir derdi var :d sen aslında iyi birisin iyi aksamlar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...