Kapat

14 yaşımda bir kızım var göğüslerinin hızlı, düzgün, büyümesi ve sarkmaması için önerileriniz nedir?

benim 14 yaşımda bir kızım var göğüslerinin hızlı büyümesi ve sarkmaması için önerileriniz nedir?

0|0
9|40

En İyi Erkek Görüşü

• anlıyamadığım gerçekten annemisin? annenin burada bu saçma şeyi yazması ne kadar doğru? sen annesin öğret kızına nasıl büyüteceğini. ya yapmayın allahaşkına ya. peki souyorum size anne hanım sizce çokmu önemli kızınız gögüslerinin büyümesi ben denizci birisiyim dünyayı dolaşım. avrupaya bakın bayanların hiç birinde göğüs yok ya. sen kızana çok güzelpskolojik destek vereceksin büyücek diye aşılama. ve kızında lütfen bu pskolojiye giriyorsa bir piskatriye göster ama sende gir derim amacım kırmak değil fikir vermek.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 39

• kim ne derse desin istediği şeyleri önersin şunu unutmayın. doğaya ve doğal yapıya dur diyemezsiniz. gerisi hep yalan

1|0
    0|0
  • Şimdi bir bakalım;

14 yaşındaki kızının göğüslerinin küçüklüğünü problem yaptığını söylüyorsun. olabilir, bu o yaştaki tüm kız çocukları için genel bir durum. buna ergenlik deniyor ve alışmış olmanı gerekti şimdiye kadar.

bunu ilk başta pedagoglar ile çözebileceğini söyleyecektim. ancak aşağıda mesajlarından birinde bizzat psikiyatr olduğundan bahsetmişsin. bu durumda sana söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum. eğer gerçekten psikiyatr isen sana değil de 14 yaşındaki o kızcağıza acırım.
    değil isen de ahkam kesmeyi bırak, vücudun gelişimini de doğal akışına bırak ve çocuğunu bir pedagog a götür. sana da gerekli tavsiyeleri verecektir zaten.

üniversite hastanesinde pedagog olan bir hocamız bize, bir seans çocukla yapıyorsak 3 seans veli ile yapmak zorunda kalıyoruz demişti. sınıfça gülmüştük. ama doğru söylüyormuş demek ki.

0|0
    0|0
  • tamam da arkadaş o yollardan sende geçtin. Ayrıca 14 yaşındaki kızının gögüslerini konu yapman da ayrı bir iğrençlik

4|0
    0|2
    • Harbiden Gerizekalı ya. ne iğrenç insanlar var

• Bunu başka birinede yazmıştım ve tekrar sizede yazıyorum.
      'Ne?
      Kızım göğüslerinin küçük olmasını kafaya çok fazla takıyor, sürekli arkadaşlarının göğüsleri daha büyük diye düşünüyor. Ve psikolojikmen rahatsız oluyor. Ve farkındaysanız 38 yaşındayım, orada yazıyor. Siz nasıl olursa 14 yaşımda bir çocuk olduğumu düşünürsünüz? Bu ne münasebet?'

• Ya arkadaş senin 14 yaşındaki kızını gögüslerinin küçüklüğünden bize ne? sapıklığın alemi yok çok takıntı yapıyorsa götürürsün psikologa. burada bir sürü erkekten fikir almanın anlamı yok

• Neden hızlı büyüsün istiyorsun anlamadım

0|1
    0|0
    • Çünkü 14 yaşında olan kendisi

• Ne?
      Kızım göğüslerinin küçük olmasını kafaya çok fazla takıyor, sürekli arkadaşlarının göğüsleri daha büyük diye düşünüyor. Ve psikolojikmen rahatsız oluyor. Ve farkındaysanız 38 yaşındayım, orada yazıyor. Siz nasıl olursa 14 yaşımda bir çocuk olduğumu düşünürsünüz? Bu ne münasebet?

• Bir insan neden kizinin göğüslerinin hızlı büyümesini ister. ?

1|0
    0|1
    • Kızım göğüslerinin küçük olmasını kafaya çok fazla takıyor, sürekli arkadaşlarının göğüsleri daha büyük diye düşünüyor. Ve psikolojikmen rahatsız oluyor.

• Güldürdün!
      İyi bir anne ol derken, ben gayet iyi bir anne olduğumu düşünüyorum.

• Bu kadar kisi tarafından topa tutulmuş olman senin ne kadar iyi bir anne oldugunun ispatı evet. :)

• Ben inanmıyorum. Bu kız sensin. Anası napsın kızının memesini. Bebekken emdiğini sen ondanmı emecen :) ? Doğal olsun bozmayın. Sabah bir bakarsın memelerin kurumuş !!!

0|0
    0|0
  • sütyen kulanması ve cok fazla sıcak suyla dus ya da banyo yapmamalı ılık veya sooguk vucudu diri tutar sarkıtmaz

0|0
    0|0
  • çocuğu serbest bıraksana zaten doğal olarak büyüyecektir. sadece erkeklerden uzak durdur ve ellemelerine izin verme

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme

0|0
    0|0
  • Hı hı yedik bizde bunu evet.

0|0
    0|0
  • dünyanın çivisi çıkmış gerçekten..
    sorman gereken soru kızımın göğüsleri nasıl büyür degilde kızımı bu düşünceden nası vazgeçirebilirim ona nası yaklaşırsam mantıklı davranmış olurum diye bir soru olmalıydı ama allah akıl fikir versin..

0|0
    0|0
  • spor yapması kilosunu koruması erken yaşta spor yaparsa cok iyi bir fizige sahip olabilir ama aile yapısı önemli göğüs annede yoksa kızda olmasını bekleyemezsiniz

0|0
    0|0
  • Yapacagın birşey yok onu vücudu karar verecek ya da zayıf bir kız olabilir mi kilo ile orantılı olabilir

0|0
    0|0
  • buraya kadar geldik mi:)))

0|0
    0|0
  • Onu senden iyi kim bilecek :)

0|0
    0|0
  • Iyide bunu senden daha iyi kimse bilemez ki...

0|0
    0|0
  • Doğallığa bırak. Sarkmamasi için bence kilosunu normalin üstüne cikarmasin

0|0
    0|0
  • spor yapacak
    sıfır sarkma

0|0
    0|0
  • krem ve bakım yap arada soklama yap sert kalsın diye

0|0
    0|0
  • rahat bırak çoçuğu

0|0
    0|0
  • spor yapsın , şınav çekmeli

0|0
    0|0
  • Yaşı küçükmüş, küçük olmasaydı tavsiye verirdim 🙈

0|0
    0|0
  • Yer ve ortam musait degil yoksa sana guzel bir cevap verirdim

0|0
    0|0
  • Peki ben size birsey sorabilir miyim?

0|0
    0|0
  • onla oyna okşa ki büyüsün dik durmasıiçin sütyen tak spor da şart sert dursun

0|0
    0|0
  • Önüne gelene elletsin tez zamanda senjnkilerden bile büyük olur annebozmasi seni

0|0
    0|0
  • Kaç yıllıl evlisin

0|0
    0|0
  • manyakmısın ya

0|0
    0|0
  • Haftada iki gün ellet. Okşat :)

0|0
    0|0
  • Bu kız senmisin yoksa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• Hizli buyumesini istemek sacma neden hizli olsun ki. Ayrica sarkmalar da asiri kilo olmadigi surece sadece yaslanmada oluyor. Dert edicek bisey bulamadim ilginc

0|0
    0|0
  • o sen olmayasın

0|0
    0|0
  • yaş ilerledikçe büyür zaten

0|0
    0|0
  • 14 yaşımdayım demiyoda kızım var diyo sjdjddjd

0|0
    0|0
  • kızın değil de sen olmayasın o ufaklık?

0|0
    0|0
  • Midemi bulandirdin

0|0
    0|0
  • Aman izinden gelmesin?

0|0
    0|0
  • Yahu bari 14yaşındaki kızı rahat bırakın ya. Daha şimdiden kıza göğüs büyütsün diye mi empoze ediyorsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...