Ya çok üzülüyorum?

Zaten balik etli bir kiz oldugum icin bu durum ozguvenimi yerle bir etti. Bir de ustune gebital bolgemdeki siyahlik canimi s*kiyor. Bu sadece bana ozel bir sey mi? Daha cok gencim ama burus burus. Gercekten herkesinki mi boyle merak ediyorum. İstedigim kadar tuyleri alsamda oradaki karartiyi goturemiyorum. Bunun bir çozumu varsa varsa lutfe. Soylesin.

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yanında bu var demek ki.
    Öncelikle balıketli hatun daima daha iyi sevişir. Hemen her pozisyona girebilir.
    Cinselliği geçtim dışardan göze daha hoş görünür. İnan erkekler kemik saymak istemiyor ;)
    Karartı da pek önemli değil. Pis bir koku olmadığı sürece hiçbirşey ifade etmez rengi güven bana ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Kararma için çözüm var. Çok mu belirgin?

0|0
    0|0
  • o bölge normaltenden koyu olur. bu çok doğal. kafanı takma soru yok

0|0
    0|0
  • ozguvenini yerle bir etmesine izin verme, tam sevgili olacak kizsin, tam motive tam enerji tam sinerji ne ararsan ;)

0|0
    0|0
  • var sana söyleyim anladıgım kadarıyla deide karartıyı dıyorsun dımı arkadaşım. deidekarartıya en iyi çozüm güneş ışığıdır.

0|0
    0|0
  • Karisma seftali gibidir ama onerim var tabi guzellik merkezinde calistim mesaj atarsan yardimci olauim

0|0
    0|0
  • Biz balık etli kızlarla da iliskiye giriyorz. Dert etme yani

0|0
    0|0
  • Kafani takma... Bunlar çeşit çeşit bunlar. Seninki bu anlattidin turden... Penislerde boyledir... Uzunu var kisasi var.. Incesi var kalini var. Herkesi. bir derdi var kafana takma...

0|0
    0|0
  • bukadar niye takıoysunuz anlamıorum kremler var beyazlatmak için hem öyle kalsın beğenen böle beğensın ya

0|0
    0|0
  • Esmersindir

0|0
    0|0
  • merak lanma cogu insanda oluyor bu olay ve strese girme degişiklik her zaman fark yaratır

0|0
    0|0
  • Cok merak ettim valla :)

0|0
    0|0
  • Bence senin gibi tatli biri boyle seyleri dert etmemeli. Yaniliyor muyum?

0|0
    0|0
  • fotograf at bakayım

0|0
    0|0
  • hayır öyle değil herkesin ki ama çözümü var sen çok mu oynadın

0|0
    0|0
  • yok değil

0|0
    0|1
  • kilon fazladır ondan olmasın?

0|0
    0|0
  • Takılma böle şeylere

0|0
    0|0
  • Agda kullanıyorsun galiba.. birde pamuklu iç çamaşırları giyin

0|0
    0|0
  • Sahip oldugumuz hersey birileri tarafindan mutlaka sevilecektir.. herseye ozguveninizi kaybetmeyin. Mesela balik etli kizlar daha guzeldir bana gore gibi.. anladin mi;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Limon sur ustune sonra limon kabugunun ic tarafini masaj yaparak uygula ve 1 gun boyunca orda kalsin suyu yikama ama dikkat et limon asidi vajinana degmesin yapisini bozanilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...