Bosalma sonrasi genen zevk sivisi?

seks veya mast. 10 dk sonra zevk sivisi geliyor. İc camasirlarim kirlenmesin diye peçete koyuyorum. Yillardir var ama zararini görmediğim icin doktora da gitmedim. İnternette bununla ilgili de bisey bulamadim. Sordugum arkadaslarim da yarim yamalak cevaplar veriyolar. Yok gelmiyor , o baska biseydir ( ben ilk defa goruyorumya bu siviyi bilmiyorum sanki ne oldugunu) tuvaletini yapman lazim gibi seyler. Bunu yasayan ya da cozumunu bilen varmi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İyi açıkla ne olduğunu yazayım sana arkadaşım. Özelde yazabilirsin

0|1
    0|0
    • Fark etmez dostum burdan da sorabilirsim; iliski sirasinda kayganlasmasi icin gelen bir sivi varya ( halk dilinde zevk sivisi diyoruz) normal. Normal iliski sonunda gelen sprem de degil bu. bosaldiktan sonra geliyor bu 10 falan suruyor gelmesi. Seffaf kaygan zevk sivisi gibi. bir hastalikla alakasi olabilirmi ya da bunun bir cozumu varmidir?

• önemli değil kardeşim amacımız milletin kafasındaki soru işaretine nokta koymak.

• Evet doğru, çişle birlikte kalmış sperm öz sıvısı da gelir. Normal bişi, korkma.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• zevk sıvısı dediğin şeyin adı prostat sıvısıdır. seks yaptıktan değil,, yapmadan önce akar. Asıl işlevi meninin sıvı kısmını oluşturmaktır.
    Meninin seminal kese sıvısı ile birlikte %95 ini prostatik salgı oluşturur. Böylece meninin miktarını
    çoğaltarak spermin dölleme kapasitesini artırır.

0|1
    0|0
    • Tamam öncesinde var sikinti yok. sonradan neden akar?

• meninin devamıdır o dostum. işemek gibi değildir boşalmak bir süre silmen gerekir. akıntı devam eder.

• Euvallah cok sağol

• korkulacak bir durum yok herkes de boşaldıktan sonra olur. bazıları önem semedikleri için bilmiyorlar.

0|0
    0|0
  • Zevk sıvısı değil, ilk boşalma anında gelen meninin son damlalarıdır onlar. Ki bu normal zira boşalma anında, boşalmanın tazyikini sağlayan kaslar, çoğu zaman tüm meninin dışarı çıkmasına yeterli gelmez. Boşalmadan sonra penise dolan kanın çekilmesi sonucu gevşeyen kaslar, meninin geldiği kanaldaki kalan sıvının hareketini kolaylaştırır ve o 5-10 dakikalık aradan sonra da bahsettiğin o sıvı penisin ucundan çıkar. Şayet peçete koymaktan rahatsız oluyorsan, boşalmadan 1-2 dakika sonra yumuşayan penise dipten hafif hafif sıkarak ucuna kadar getirip bu işlemi erkene alabilirsin. Biraz kötübir benzetme olacak ama bitmeye yakın diş macununu dipten sıkmak gibi :)))

0|0
    0|0
    • Eyvallah cok sagol, evet bazen yapıyorum dedigini. Anormal bisey yoksa tamamdir. Tesekkurler.

• Rica ederim ne demek :)

• Herkeste olur o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...