Sorumu cevaplayana EİG benden hediye❓❓❓❓❓❓❓❓❓?

Bir insanın seksi olması demek illa cinselik mi çağrıştırıyor? Yoksa bir insan güzel veyahut yakışıklı olsa bile seksi olabilir mi?
Kimlere seksi dersiniz? Ne tür özellikleri olmalı mesela? Sadece merakımdan soruyorum yani yanlış falan anlamayın

0|1
8|42

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi kabul edelimki ne çok kilolu insanlar ne de cok kisa insanlar genel olarak seksi değildir. Oncelikle fiziginin guzel olmasi gerekir. Fizigi guzel olmayan birinin seksi olabilme ihtimali çok çok düşük. Seksi olmak demek tabi ki cinselligi cagristirir. Seks kelimesinin türevi olan seksi kelimesinde cinsellik olmamasi anormal olurdu. Neyse fizik guzel ise yuzde 50 zaten seksi olur. Sonrasinda gülüşü bakışı gözleri dudaklari bu yuzde 50 lik orani artirir. Hatta konusma yapisi ve ses tonu da eklenirse bu kisi yüzde 90 seksi olabilir. Kalan yüzde 10 luk kisim ise beraber olma esnasinda cikar ortaya. Yuzde 90 seksi olan birisi seks esnasinda odun gibi biri ve yatmis uzanmis sekilde her seyi karsi taraftan bekliyorsa biter o an seksi olmasi. Iste bir cok detaydan olusur aslinda :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Guzel olmak seksi olmak karizmatik olmak ayri kavramlar.
    Guzel olmayan hatta cirkin sayilabilecek bir kadin olan I. Elizabeth gelmis gecmis en cekici kadınlardan biriymis. Ayni zamanda cok guzel kizlar seksi olmayabiliyor. Cok yakisikli erkekler de seksi olmayabilir. Tamamen farkli kavramlar

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 41

• fiziksel olarak
    dişleri beyaz olacak...
    burun yapısı düzgün olacak...
    minyon olacak
    zayıf olacak
    esmer olacak :)

işte bu benim gözümde en seksi en güzel en en enlerle dolu biridir :)

2|2
    0|0
  • seksilik biyerlerini açmakla olmaz illa. Giyimi kuşamı hal hareketleri bakışları ile gayet seksi olur bir bağyan..

1|0
    0|0
  • seksi olmak, güzel olmak ya da yakışıklı olmakla ölçülmez. çirkin bir kadın ya da erkekte seksi olabilir. seksi olmak tavır ve davranışlarla, giyimle kuşamla karşıya uyandıracağınız şehvet sonucu verilen karardır. Güzel ya da yakışıklı olmak ise doğuştan gelen genetik sonuclarla olabilecek fiziksel olumluluktur.

1|0
    0|0
  • Cinsellik değil tabiki. Mesela bir kız açık saçık giyinmedende seksi olabilir. Duruşuyla, yürüyüşüyle, sesiyle vesaire.

1|0
    1|0
    • Ne güzel yorum yaptın be kardeş

• Seksi demek aslında o kişiyle cinsellik istedigin anlamına gelir. Bundan sonra bence öyle bir insana alımlı de :)

1|0
    0|0
    • Ay ben bir daha bu kelimeyi etmem o zaman öğrendiğim iyi olmuş saolasın

• hahah bencede bende ögrendigimde sasrımıstım ama türkler pek bilmez

• Söyle söyleyim herkes çay demleye bilir ama herkes o mükemmel tadı veremez cazibe hayata + katmaktır

1|0
    0|0
  • esas anlamı cinsel istek uyandıran anlamındadır. ama şu an çoğu güzel anlamında da kullanıyor

0|0
    0|0
  • o yanlışı bir kere anladık zaten geç onu :D :D şaka bir yana; bence çekici olmak mesele. yani mesela kitap okuyan biri sana o anda Seksi gelebilir, gözlük takan biri, yağmurda ıslanan biri ya da . ya da sana vücut ölçüleri Seksi gelebilir. bence kişiye göre değişen bir şeydir bu. sende neyin çağrışım yaptığıyla ilgili.

0|0
    0|0
  • Evet illa cinsellik. Bakışı duruşu giyinisi dokunuşu veyahut başka birşeyiyle birine cinselliği çağrıştırıyorsa bir insan, biz bu insana genelde seksi insan diyoruz. Istemsiz seksi olamaz bence bir insan. Isteksiz de seks olmaz zaten. Istek şart yani aabdnfg

0|0
    0|0
  • Bence s harfi bile iyi şeyler cagristirmiyo

0|0
    0|0
  • seksi lik cok. ayri olay guzellik ayri seksi lik durus bakis fizik hatlari hareketleri herseyi ile bir butundir giyim secimleri vs

0|0
    0|0
  • Onu gördüğümde icimde bir yakınlık hissediyorsam seksidir benim icin :)

0|0
    0|0
  • Güzel veya yakışıklı başka, Seksi olmak başka.
    Her güzel Seksi değildir, her Seksi güzeldir.

0|0
    0|0
  • Seksi denilince benim aklıma gelen mankenler çünkü vücutları doğru ölçülere sahip. buda bir nevi iltifat gibi söyleniyor.

0|0
    0|0
  • güzellik biraz daha bireysel tatlı bir yüzü vardır güzel dersin seksi demek biraz daha cinsel duyguları kabartan anlamında seksi bakışları vardır mesela ya da kıyafetinden dolayı göze seksi gelir gibi gibi güzellik genetik biraz daha seksilik suni :D

0|0
    0|0
  • Benim icin zeka kadinda bir sexyliktir

0|0
    0|0
  • Sexsy lik görecelidir ama fizik, yüz, bakışlar, gözler de insana sexylik katar bunlar artıdır herzaman için

0|0
    0|0
  • Çok da güzel, şahane, harika, muhteşem, fantastic, bombastic, mükemmel olana Seksi diyoruz :)

0|0
    0|0
  • bılıyorum ama cevaplamıyorum yıldızın senın olsun

0|0
    0|0
  • Seksilik çekiciliktir.

0|0
    0|0
  • belirgin güzel vücut hatları ve yüzünün güzelliğiyle bütünleşmesini seksi olarak bulurum.

0|0
    0|0
  • evet gene lolarak cınsellıktır

0|0
    0|0
  • Bacagi guzel olana sexsi derim

0|1
    0|0
  • güzellik + vücutla seksilik olur
    çirkin vücut iyiyde çirkin ama vücut seksi derler
    güzel ama bıngıl bıngıl da ayrı bir konu :D haha

0|0
    0|0
  • Seksiligin guzellikle alakasi yok yaa.. dişilik o cok ayri bisey o yaa... tavirlar bakislarla olur disilik.. kiyafette tamamlayici olabilir yani

0|0
    0|0
  • Uzun boylu (benden kısa) esmer renkli gözlü poposu boyle twerke uygun olacak tamam

0|0
    0|0
  • Seksi kelimesi zaten cinsel çekicilik anlamı taşır guzel ile arasında fark var.

0|0
    0|0
  • Bakımlı kendine dikkat eden bakan kişiye seksi derim yani sadece cinsellik çağrıştırmıyor

0|0
    0|0
  • Seksi olmak vucutla alakali bir durumdur genelde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 7

• canım Seksi cinselliği çağrıştırır seks ve Seksi anladın karizmatik olmaz ayrı

0|0
    0|0
  • Seksi=Seks-i dostum.

0|0
    0|0
  • Seksi diye kivrimlari belli Seksi cagristiran insanlara deniyo sanirim istek olusturan kisiler galiba 😅

1|0
    0|0
  • Seksilik ayri bisey. Bir insan güzel olabilir ama seksi olacagi anlamına gelmez bu.
    Duruşu vücudu oturusu kalkisi hareketleri bir butundur. Kimi insan pijamayla bile seksidir. Yapı meselesi bu.

0|0
    0|0
  • İllaki açılmak saçılmak gerekmez

1|0
    1|0
  • p. pisi olan benım ıcın sexsıdır :D

1|1
    0|0
  • Guzel yakisikli olsa bile seksi olabilir

1|1
    0|0
Yükleniyor...