Merhaba arkadaşlar acil bir durum görüşlerinizi paylasirsaniz sevinirim ?

Hayırlı geceler. Abilerim ablalarim sıkıntılı bir durum icersindeyim. Yaklaşık 2 ay önce penisimin alt kısmında 1 tane et beni ama üstü kabarık bir şey çıktı 1 ay orda durdu dağılmadi hastaneye gittim cildiyeci bakarak siğil olduğunu söyledi ve kriyoterapi yapıldı 1 seans ta siğil yok oldu neyse sonra baya bir araştırdım bazı insanlar tek yol cinsellik diyor bazıları ise ortak kullanım alanları vb şeyler diyor 1. incisi tek eşli yim aynı kız ile birlikteyim ilk sevgilim 2 incisi evimde ya da ortak kullanım alanlarını kullandığım yerleri kullanan insanlarda siğil yok haliyle aklınıza karşı taraftan b ulaşmıştır gibi düşünceler geliyor kız arkadaşımı koruma altına almak için hastaneye gittik ve ondada siğil yoktu peki bu bana nasıl geldi kız arkadaşımda yok evdeki insanlarda yok çıkmaza girdim ve siğil ile birlikte çıkan oluşumlar var 3 tane iğne ucu kdr et beni ten renginde 4 doktor baktı siğil değil dedi bu 3 et beni ne vücut yapabilirmış zararsız çoğu erkekte olan bir şeymiş şimdi asıl konu siğil ile karıştirilan oluşumlar in olduğu Hikayem budur sizce bendeki siğil miydi ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• hpv vürsünün yol açtıgı genital siğil cinsel temasla bulaşır

0|0
    0|0
    • Sağol ya çok yardımcı oldun

Yükleniyor...