Ülkemizde kızlık zarının dikilmesi yasaklansa ağar cezalar getirilse...

Ülkemizde kızlık zarının dikilmesi yasaklansa ağar cezalar getirilse dikene ve diktirene

acaba protestolar olur mu olursa ne gibi pankartlar açılır ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önüne gelen aşkı, sevgiyi bahane ediyor işimize geldiği gibi yapıyoruz ve ya altına yatıyoruz yada üstüne çıkıyoruz. Sonrada ya çok sarhoştum yada çok pişmanım gençlik hatası diyoruz.

Yav nee ala dünya, ama yaparken o anda aklın başın yerinde, dünyanın en mutlu insanısın, aklın her şeye eriyor. Hatta seni uyaranları bile görmemizlikten geliyorsun. Sonrada pişmanım! yok beyler bayanlar bu işin pişmanlıkla bir alakası yok o anda zevk aldığın bir şeyden pişmanlık duyulmaz.

Haa kızlık zarını diktirip ben kızım diye istediğin kadar ortada gezin sen. İnanın daha önce başkasıyla olmuş kızların %90 ı evlendikten bir süre sonra o pişmanım dediği kişiyle ya bir kez daha birlikte oluyor, yada o erkek o kızı nede olsa artık evlendi, bir daha olsam ne çıkar diyerek kızı arıyor. Sonrada bir çoğunun foyası ortaya çıkıyor.

Tabi bunu fark eden kocada oldukça az. Yapıyorsan adam gibi yap bilinçli yap, sonra kırk yalan atmak zorunda kalma, dürüstce de ben bakire değilim gençliğimde yaşadım, o günden pişman değilim, benim için o gün o günde kaldı. Beni bu şekilde kabul ediyorsan et yoksa sen yoluna ben yoluma dee.

2|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• İllegal.

0|1
    0|0
  • tecavüz + yanlışlıl + kaza = dikilebilir , karşı değilim olmalı

kandırma + istek + zevk + pişmanlık = yasaklansın evet ,

öz olarak , aklınız var geçici hevssler uğruna akıllı adımlar atılmalı zevk aşk bahane değil...

1|2
    0|1
    • mantıklı :)

• Erkek arkadaşımın şeyi kazayla şeyime girdimi.. bırakın herkes özgürdür ne isterse onu yapsın. Dürüst olmak isyteyen dürüstür. Kızlık zarını namusa bağlayan erkekler düşünsün öyle bir derdim hiç olmadı olmazda sevdiğim insanın geçmişi beni ilgilendirmez...

• tecavüze ne kadar ağır ceza gelicekse onada aynı gelmeli !

erkeklerin şeyiyle o zar gittiği için önce

o pipileri kesmek gerek.

4|2
    0|4
    • ne etin sen yaaa faturayı ereklere kesiyorsun :)

kendi vermişse ne olacak peki :)

• başkası yapçak ama sonra kısmet kaçıcak :(

• Parmakla olursa da parmaklarınızı kesmeleri gerekecek olur mu ?

Erkekler Ne Diyor 5

• ne zarmış arkadaş, bundan daha önemli zarlar var insan vücudunda... ama kızlık zarının görevini de atayım buraya istedim: link

o kadar çok problemse, kimse zarıyla oyun oynamasın ... erkekler yapınca sorun yok kızlar yapınca mı sorun oluyor... o zaman kimse evlenmeden yapmayacak bu işi... bakir olmayan bir adam bakire bir kız istemeye hakkı yok ...

kızlık zarına kafaya takarlar ama komşuya yan gözle bakarlar, sokaktaki kızlara laf atarlar, mini etek giyenlere başka gözle bakaarlar, dekoltesi olanı damgalarlar...

kızlık zarından önce yırtılan o kadar çok zar var ki önce onları diktirelim ...

4|0
    0|2
  • bence bu ülkede kadın olmayı komple yasaklasınlar. kız çocukları doğar doğmaz yurdışında bi temsilciliğimiz olsun oraya göndersinler. bütün yeni doğan kızlar o ülke topraklarında toplansın. masraflarını devlet karşılasın. burda kalanları zaten zamanla biz öldürürüz. gazeteler her sabah kadın cinayetiyle dolup taştığına göre, çok uzun sürmez. sonra evleneceği zaman bi delikanlı, devletimiz o kadınlar ülkesinden bi kadını bulup getirir buraya onunla evlenirler. çocukları kız olursa tabiiki yine o ülkeye gönderilir. böylece diktirme bekaret zar mar bozdu coştu derdi de kalmaz.

0|0
    2|2
    • lezbiyenlik patlaması yaşanır o zaman o ülkede olmaz bence çözüm değil :)

• anlamadın galiba ne demek istediğimi elmasekeri. bu ülkede kadınlarla ilgili her türlü özgürlüğün gitgide azaltıldığına dikkat çekmek isteyerek yasakçı zihniyeti eleştirmiştim ben bu yorumumda. kadın lomayı komple yasaklasınlar diye başalyan bu yazım, yasakçı zihniyeti ti ye alan bir yorumdur. sen mecazi anlamlı bu metni direkt algılamışsın. gördüğün gibi iğrenç bir düşünce. bunun olmasını isteyen insanlarla dolu bir coğrafyada yaşıyorsun. onun için haklarına her zaman sahip çık.

• yasaklar insanların özgürlüğüyle ilgili olmalı. yani benim özgürlüğüm senin özgürlüğüne müdahale edememeli. o yüzden eğer bir insan başka bir insana zarar vermiyorsa kendisine de zarar vermiyorsa yasak söz konusu olabilir.

kızlık zarını dikemezsin veya dövme yapamazsın veya piercing takamazsın vb kişinin kendi insiyatifinde olan eylemleri ile ilgili yasak koymak abestir üstüne çok ağır ceza getirmek ise faşizmden başka bişey değildir.

halböyleyken senin faşist yasağına karşı kahrolsun faşizm diye slogan atılabilir.

hem böyle bir yasağa gerek yok çünkü eğer erkek ben onu bakire sanıyordum halbuki diktirmiş derse evliliği iptal olur beş kuruş da tazminat vermez üstüne tazminat bile alabilir.

1|0
    0|0
    • bak bunları bilmiyordum :)

• evet ya lanet birşey. insanlar amma takıntılı insan vücüduna illa bir kulp bulacaklar :)

• afrka için bir çok belgesel seyretim oldukça karışık kültürleri :)

• şu pankart olabilir;

gerdek gecesi akan kanların hesabı sorulacaK

imza;DEV-KUKU

0|0
    1|0
  • kürtaj için ne bagırdılar. buna da kesin bagırırlar. karışma bizim şeyimize diye.

0|1
    0|1
Yükleniyor...