Doğum kontrol hapımı almayı unuttum, birşey olur mu?

doğum kontrol hapima dun başlayacaktım. İcmedim bu günde unuttum birşeyler olur mu ne yapmaliyim?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• hemen almadığın hapı iç. diğerlerini normal seyrinde içmeye devam et.

unuttuğunuzda ilk aklınıza geldiği an hapı için. aynı gün iki hap içmek sorun yaşatmaz. önemli olan hormonu yüklemek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üzerinde yazar zaten ne yapman gerektiği ama hemen dünkü hap ile bugün kü unuttuğun hapı al. Sonrakileri normal olarak almaya devam et.

Ardından 1 hafta boyunca başka ek korunma yöntemleri kullan. 1 hafta sonrasında sıkıntı ortadan Kalkıyor normal düzene girmiş oluyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha once kullanmiyordun degil mi yani 2 gunluk bir atlama degil? Dogum kontrol hapi kullanmak illa ki ilk gun kullanilacak anlamina gelmez istedigin zaman baslayabilirsin ama gunlerini karistirmamak icin simdi o icmedigin 2gunun ilacini cope at ve 3. gunden basla canim

0|0
    0|0
  • Unuttuğun anda aklına gelince hemen içmelisin canım. Mesela dün içmeyi unuttun ya bugün sabah aklına geldi hemen içeceksin dünün hapını. Bu günün hapını da akşama doğru içeceksin yani 1 günde 2 kez içebiliyosun ama 3 4 ü bilmem zararlı olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...