Evleneceğim adam bana geçmişin önemli değil dedi

Evet bakire olmam Önemli değilmiş yanlız içime bir korku düştü. Bu kadar rahat bir adam evlendiğimizde grup yapalım felan derse :/ ayrılsammı?

Güncellemeler:
Hepinize Cok Tesekurederim yorumlarinizdan dolayı kararım belli zaten ayrilcam demmekki zamanında eskortluk yapsam bu adam bunu bile sorun etmeyecek dogru düzgün bir adam çıkar karsima ins namuslu ve ahlaklakli

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir beyin yapısına sahipsiniz anlamış değilim. Gerçi tarih boyunca hangi erkek kadınları çözebilmiş ki.

Lafım sadece değil bu kafada olan her keze

Önce kusura bakma ama her naneyi yiyeceksin, sonra kuyruğu sıkışmış ... gibi yana tutuşa seni o şekilde kabul edecek erkek arayacaksın. Bulunca da didik edip neden böyle dedi, niçin böyle dedi, amacı ne, ne yapmak istiyor.

Bayanlar, kadınlar; Erkekler sizler gibi bu kadar detaya girmez. Aklından geçeni ona direk olarak söyle, deki bak bende seni seviyorum, bakirede değilim ama bakire olmayışım grup gibi fantezileri yapacağım anlamına gelmez de, Bakalım nasıl bir yanıt alacaksın.

Bir şeyinizi de olması gerektiği gibi yapın, Yaşarken özentiyle yaşıyorsunuz, hayal dünyalarında geziniyorsunuz, her haltı yiyorsunuz. Sonrada saat de 200km hızla duvara çarpmışcasına sersem sersem ortada gezinip, önünüze çıkana garip garip sorular soruyorsunuz.

Hele birde şu pişmanım diyenler yok mu, bu kelimeyi kullandılar mı deliresim geliyor. Ulan o haltı yerken, yaparken dünyanın en mutlu insanı oluyorsun da sonra neden pişman oluyorsun. Bu çelişkili hayat yaşayanların, neyin ne olduğunu anlamayanların kişiliği oturmayan kişilerdir bana göre.

Diyeceksiniz ki hiç mi pişman olmadın sen. Hayır olmadım, yaptığım her ne ise mutlu olacağım şeyleri yaptım. Başkalarına ve hatta her keze göre yanlış olan bir şeyimi yapıyorum, onu yaparken mutlu muyum, mutluyum. İnan geçmişime dönüp baktığımda ve her keze göre yanlış olan şeylerde bile pişman değilim çünkü onu yaparken mutluydum, Şimdi neden fikrim değişsin?

Yok sen bunla evlenme bu adamdan sana koca olmaz, kim bilir ne fantezileri vardır. Dediğin durumda olan kızlar siz kendinize bakire olduğunuzu inanacak kocalardan bulun, sonra onunla evlenin. Sonrası malum zatende yaşayın görün.

0|0
    0|2
    • Bakireyim ben

• Senin bakire olduğunu yazından anlıyorum zaten, benim kast ettiğim genel şahsi değil yani. Tabiki her türlü düşünmek senin en doğru hakkın ama bunları evlenmeyi düşündüğün kişinin yüzüne direk söylesen, neleri sevdiğini, cinsellikte ne beklediğini veya onun senden neler beklediğini direk sorsan veya soralar. Emin ol bir çok kadın daha mutlu olacak.

Erkekler Ne Diyor 26

• Oha spor gazetesi AMK ya! Hakikatten oha ya...

Adam sana "benim de senin de geçmişte iyi kötü yaşanmışlıklarımız var, bunları sorun edersek mutlu olamayız" demiş, sen grup yapmaktan ayrılmaktan bahsediyorsun...

Bir kez daha oha be...

1|1
    0|0
  • Seni gerçekten seven dürüst doğal biri hiçbirzaman öyle birşey düşünmez. Onu düşünenler bence parmakla sayılacak kadar azdır ülkede diye düşünüyorum. Bu tiplerin zaten uyuşturucu bağımlılıkları vardır. Öyle biriyse zaten uzak durmalısın diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • evet neden kızları anlamıyoruzun bi ispatı daha bakire istersin geri kafalı olursun istemesen... çık çık...

0|1
    0|0
  • biraz endişe verici. bir erkek bu kadar rahat olamaz. ya hakikaten ahlaki değerleri çok zayıf. ya da seni o şekilde yönlendirip ilişkiye girmek derdi. dikkat et. eş dediğin birbirini kıskanmalı. paylaşmamalı

0|0
    0|1
  • Peki senin geçmişin nasıl?

0|0
    0|0
  • Hic durma hemen ayril. Oburunu anlarim gecmisin onemli degil demesi anlarim ama grup yapalim derse hemen terk et onu.

0|0
    0|0
  • zarf atmıştır belki bakireliğin hakkında

0|0
    0|0
  • Yuhhh ya bu laftan bunu çikardin ya yani :)) ayrica sirf bu laftan mi bu anlami cikariosun

0|1
    0|0
  • bu kadar paranoyak olma..

0|1
    0|0
  • Tahminlerle yola çıkma o zaman bende şunu diyebilirim. Kocan grup yaptırırsa belki de gruptan hoşlancaksın paronayak olma. Seni çok seviyorsa seni kabullenmiş her şeyinle seni seviyor mutlu ol.

0|1
    0|0
    • Yanlış düşünme bazen öyle büyük bir aşkla severiz ki sevdiğimiiizi hataları günahlarını örter sevgimiz. Senin ki böyle bir şeyse ömür boyu insanlar bu sevgiyi arıyor.

• Sakın ha seni sevmiyor o zaman oda seni kullanıp atacaktır

0|0
    0|0
  • bence iyi tanııyorsun henüz biraz zaman kazanırsan ve herşeye tepki vermez dikkatlı şekilde takip edersen niyetini anlarsın erkekler meyillidir grup yapmaya genelde

0|0
    0|1
    • Iste birde rahat bir adam gibi geldi korktum

• Ok dogru daha mantıklı

• birde şunu düşün ortada böyle bir teklif yok ,zaten bu tür ilişkiler iki kişinin istek ve arzu suyla olur,sen istemessen asla olmaz bilmelisin

• bu seninle kafa buluyor

bir insanın geçmişi ne ise

geleceyide odur

ne kadar geniş bir adam

hayret

0|0
    0|0
  • önemli dese yobaz değilse p**evenk oluyor karar verin hem sen yaşadınmı yane hani özel olucak ama zaten özel soruyorsun?

0|0
    0|0
  • nikah defterine imza atana kadar inanma...

0|0
    0|0
  • böle insanları nerden buluyosunuz dostum :)

0|0
    0|0
  • grupmu sendede ışık var yani hani neleri düşünüyosun

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce grubun tadına bi bak begenmezsen evlendikden sonra teklif ederse boşarsın ok

0|0
    0|0
  • sen nsl isen emin ol senin gb cıkar karsına ister düşünce ister yasam olarak sen rahat ol

0|0
    0|0
  • acıkca gelecegi konus o zmn

0|0
    0|0
  • yok artık daha neler adam sorun etse dert sorun etmese dert

0|0
    0|0
  • ohaaaa sende sacmala

0|0
    0|0
    • Ne bilim ben:(

• Ne bilim boyle rahat olması korkuttu Beni

• senı bilirsin bence korkcak bişey yok

• niyetini kişiliğini önceden lans edersen belki bu iki taraf içinde iyi olur

0|0
    0|0
  • Acik acik soyluyorum Türk kizlari Dunyada'ki en dengesiz kiz cinsidir.

Ulan kezbanlar bakirelik onemli deriz geri kafali yobaz zar kafali oluruz.

Bakirelik onemli degil deriz ayrilmayi dusunursunuz, grup yapar dersiniz.

Bir de guncellemis ayrilcam demissin. Sen bu kafayla evde kalirsin ki kal zaten. Senin gibi hicbir kezbanin bir erkegin basini yakmasini istemem.

Bu ne lan boyle saka misiniz siz ?

0|0
    0|0
  • daha iyi sexin tadına doyarsın düşünsene ne istersen eşin emrinde farklılık istemezmisin

0|0
    0|0
  • Geçmişin önemli değil sözü erkekler için hedefe ulaşma amacıyla söylenen en etkili sözlerdendir.Sen bakma önemli değil demesine,maksat şuan seni verecek kıvamda tutmak.Ama emin ol son kertede eften püften bir bahaneyle arayı açar evlenmez senle.Demedi deme

2|4
    0|0
    • Yatmadim onla bakireyim çünkü

Kızlar Ne Diyor 7

• Arkadaş size de yaranılmıyor , sorsa bir dert sormasa bir dert .Şahsım adına konuşayım ben evleneceğim kişinin geçmişte neler yapmış ne numaralar çevirmiş duymak istemem , beni ilgilendirmez ...

1|3
    0|2
  • Önemli olan sensin işte.Geçmişin değil.Yine de anlamıyorsun bu durumu bir de ayrılsam mı diyorsun...

0|0
    0|1
  • mantığına hayran

1|1
    0|1
  • nasıl bir düşünce bu?zar beyinli bir adam olsa daha mı iyiydi yok böyle bir saçmalık.

0|1
    0|0
  • yorumsuz yani , demek kendisi çok şeyler yaşamış ki ..

0|0
    0|2
    • Evet yasamis

• kararını ver , öyle erkek istermisin anlıyorsun bazı şeyleri umarım , endişelerin de haklısın , kafa dengi birini bul , kişilikle alakalı bir durum..

• Evet haklısın kafa dengi birini bulmaliyim. Ben

• önemli değilmiymiş,ilginç böyle düşünen erkek yok pek he ama korkuna gelincede yorumsuzum

0|0
    0|2
    • Banada cok tuhaf geldi aklıma böyle şeyler geldi bu yüzden

• neden yokmuş evlenene kadar bir sürü kızla takıl sonra bakire kız iste nerde bu yoğurdun bolugu arkadaşım :D

• bende onu diyorum ya,erkekler kendilerine gelince her haltı yerler sexi doruklarda yaşamak isterler hee ama iş nikaha gelince kadınım demeye gelince,erkek eli değmemiş koklanmamış isterler ee hani bizim hakkımız nerde o zman :))soran sana gelince çok erken bence evlilik için 7 ay demedi deme

• bacım , ölye adam dininde imanında biri değil ? ben evlenmezdim tercih senin..

0|1
    1|4
    • Soğudum zaten yani bu korkuyla nasil evlenirim

• bakir bulamassa evlenmesin değilmi?bakir erkek yoktur bunu unutmayın,ben konuya yorum yapmadım sadece,bakir bulamassanız naparsınız onu merak ettim

• kendi adına konuş ! var hemde çok çevrende belki yoktur ama genelde bak görürsün , zinaanın haram olduğunu bilen her erkek bundan uzak dururrr...

Yükleniyor...