Bu kanamada ne böyle?

Bir hafta once evlendim daha oncede esimle cinsel. birlikteligimiz olmustu ama evlendigimiz gecenin ertesi sabahi ki ogun vajinal iliski yasamadik buna yuzde yuz eminim benim vajinamdan kan gelmeye basladi ama nasil desem aşırı bir kan yok ortada. Boyle gunluk pedi gecmeyecek sekilde geliyor. Ve bir haftadir sadece bir buçuk gun kesildi. Sonra gene az azda olsa kan gelmeye devam.. Cesaretim olsa bir dr. goruncem ama daha once hic ziyaret etmedim korkuyorum. bende once burdan fikir almak istedim ne olabilir bu?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• benim tek anlamadığım şey şu doktor krkunuz. yahu doktor canavar mı. neden korkuyorsunuz.

bakın esas korkacağınız kim biliyor musunuz? söyleyim. bizim gibi cahillere soru sormanız esas korkulacak şey. neden? çünkü yarım aklımız ve bilgimizle seni yanlış uygulamalara sevk ederiz.

şu ata szünü unutmayın
    YARIM DOKTOR CANDAN, YARIM HOCA DİNDEN EDER ADAMI

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk ilişki ne zaman olmustu?

0|0
    0|0
    • Cok oldu biz 5 senedir. beraberiz. bir haftalikta evliyiz

• Yok bekaretle. ilgili. oldugunu bende aanmiorum. bir haftadir surmez. cunku ama merakta ediorum. acikcasi neyin. nesi bu diye herhangi bir hap kullanmadim. Ama bugun bile var hala hafif hafif anlayamiorum. nedir bu , s

• bakteri mikrop mu kaptınız başka açıklaması yok sanırım üçüncül l kişilerle ilişki yaşamadığınıza göre eşinizde bir sorun mu vardı hatta regl ken ilişki mi yaşadınız

Erkekler Ne Diyor 4

• Değişik bir ilaç içtin mi?

0|0
    0|0
    • Yok aspirin bile icmedim evlendigimden beri

• bir doktora görün

0|0
    0|0
  • ablacım şu soruma bir cevap yazabilirmisin gizliden de olur?
    www.kizlarsoruyor.com/.../q3891658-kizlar-gelin-buraya-cok-onemli-cevaplariniz

0|0
    0|0
  • Kocan zorladiysa vajinal yirtik gibi sebebi tam baglayamiyorum

0|0
    0|0
    • Hic zorlama olmadi aslinda. Sadece ilk. giria esnasinda kucuk bir aci hissettim kocamda durdu hemen zaten ama dayanilmicak gibi değildi bilmiorum niye oluyo böyle

• Ciddimisin sen? Dalga falan gecmiosun. dimi

• Hayir ne dalga gecicem oyle bir halim mi var kadin doktoruna gozukmeniz lazim utanilacak birsey yok evlisiniz sonucta evli olmasaniz hadi bir nebze anlarimda

Kızlar Ne Diyor 2

• Olabilir bence tabunu yıkıp doktora görün

0|0
    0|0
  • Hamile olabilirsin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...