Lan şu kızlara bak kime güveneceğiz hacı!

Ya cinsellik bölümündeki sorulara bakıyorum şu kızların haline üzülüyorum ulan evlenince kime nasıl güvenecez.. Hadi erkekler bir şekilde anlatıyor şunla yattım bunla kalktım diye ama kızlar anlatmaz da ben eşimin ne yaptığını nerden bilecem anasını satam..

Güncellemeler:
DÜşünsenize sizle yatıyor ama ilk aşkı aklına geliyor ne kadar kötü bir durum ?

1|0
16|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen buradaki kızlarla dışarıdakileri karıştırma 40% Fake geri kalanın bir kısmı bildiğin kezban olmak istedikleri gibi yazıyorlar,kısmı kafa buluyor çok küçük bir kısmı öyledir ancak

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Yaaa ne demişler "keser döner sap döner gün olur devran döner " ...

5|0
    0|1
  • sen kimseyle yatmadıysan öyle birini bulursun.. ha yaptıysan hiç bekleme eşitlik!

1|0
    0|1
  • O zaman sende hiç halt yemiceksin ki karsına temiz biri cıkacak bir söz vardır ne ekersen onu biçersin;)

4|0
    0|0
    • Tamam diyelim yedim peki ben söylerim ona acıkca böyle böyle ya o ne olacak ondan nasıl öğrencem :) yattıktan sonra tecrübesindenmi anlayacam :)

• Eger senin geçmişin lekeliyse gelen kişininde geçmişi lekeli olabilir.O saatten sonra herkez önüne bakıcak ama sende güven problemi var

• Bizim isteklerimiz, arzularımız, duygularımız yok zaten.Biz insan mıyız ki ya?

4|1
    0|1
    • Neden ilk aşkımız gelsin gözümüzün önüne yaa.püf ne saçmalıyosun sen?

• İlk aşk dedim ilk heves demedim. Hele o ilk aşkın ilk dokundugun ve birşeyler yaşadığın olmuşsa vay kızların haline

• Saçmalıyosun.

• Hadı bıze bır turku cıgır.

1|0
    0|3
  • Sen temiz olursan oda temiz olur öyle yaşa mutlu ol

3|0
    0|0
    • Etrafımda bazı insanlar var ve bu söylediğine tam zıt insanlar ;) onu bilmessin işte

• Karşı cıkmıyom işde kaderime razıyım

• Sıkıntı yok o zaman

• Senin başkalarıyla yaptıklarına ne demeli?

1|0
    0|1
  • penguenler cok yanliz panpa

0|0
    1|2
  • malesef onu bilemiyeceksin

kiz anlatmaz

1|1
    0|3
  • haklısında ilerde böyle şeyler daha da yaygınlaşacak kızlar erkeklerden beter olacak doğal olarakta doğru kız bulamayacaksın,köyde falan bulabilirsin ama.

0|0
    0|0
  • İste onu hic bilemeyeceksin

2|0
    0|1
  • sizin organınızı eski sevgilisyle kıyaslayadabilir...yada eski sevgilim daha iyi öpüşüyordu filan diye...iyiki erkek değilim ya..bide dikdirip bana kızım diye yutturursa...vay be yukarı tükür bıyık aşağı tükür sakal...allah yardımcınız olsun.

1|0
    2|2
    • Ama anladığım vakit ortada bırakıp çekip giderim ne uğraşacam banane :)

• anlayamazsınki...o kötü

• sen baskasıylayken ilk askını mı düsünüyosun?

1|0
    0|0
  • En iyi cevaplar verilmiş ben gidiyorum.

0|0
    0|0
  • ooohh sefam olsun erkekler çapkınlık havalrında ona buna çakarken iyi. hiç düşünüyolar mı mü o çaktıkları kız da evlenecek bi gün

2|0
    0|1
    • saçmalık ötesi git elin adamıyla beraber ol sonra ohhh de :D adam yatarsa sana derse bir şekilde kabullenirsin ama sen dersen tekmeyi basar

• işin salaklığı burda. ben yapmadm o yaptım derse ona basarım tekmeyi kısasa kısas bu. erkek kız fark etmez azıcık düşünsen anlarsın

• takmna klafana , erkekkle daha büyük halt yiyor .. her kız öyle değil haal kızlar azınlıkta yinee

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadınları birer zardan ibaret olarak görmekten vazgeçip onların kişilikleriyle ve beyinleriyle ilgilenmeye başladığında senden önceki hayatı senin için bir şey ifade etmeyecek ve tüm bunların bir önemi kalmayacak. Tıpkı senin hayatının ondan önceki kısmının onu ilgilendirmemesi gibi.

2|0
    1|3
  • tabiri caizse suç olarak bunu görüyorsanız , bu suç hiçbir zaman tek taraflı değildir. hiçbir kadın sadece kendi için yapmamıştır bunu. sevgilisini mutlu edebilmek. arzularına azda olsa cevap verebilmek için yapmıştır. sevdiğinin Başka kadınlara gözü kaymaması için yapmıştır.. biz erkekler olarak daha çok kirliyiz.. daha büyük günahlarımız var. bence soruyu erkek olarak , nasıl kendimizi bir eşe tertemiz sunacağız olarak da değiştirebiliriz.. sonumuz hayrolsun... saygılar..

3|0
    0|2
    • Salsadance dok dogru söylüyor erkekler kızlarla yatıyor sonra evlenecegi kız temiz olsun istiyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yaw

• bende yapıyorum yalan değil.. yaptığım içinde kaderime razıyım.. bekaret değil insalık peşindeyim

• köy de beter olmuş hacılar köylerde ne entrikalar dönüyor inek damlarında samanlıklarda köyün eski ağası hasn efendinin metruh yıkık evinin arkasında ne işler çeviriyor köylü kızlar bile azıtmış artık bakirelik ve bakirlik kavramı kalmadı zaten kızlarda bunu anlamak çok zor diktirdimi hayatta bilemezsin erkekte anlatmaz saklamak isterse hep saklar yeterki istesin..

birde düşünüyorum evliyim eş evde sen iştesin sabah 8 akşam 6 saatlerce evde hanım tek başına ne yapıyor acaba . düşün düşün kafayı yersin o yüzden allah ıslah etsin.

0|0
    1|1
  • o kıza temiz olacak diyorsan sende temiz olacaksin sen birşeyler yapıyorsan ona yapmamış olacak eğmeyeceksin.

3|0
    0|0
  • aynı durum bizler için de geçerli değil mi? kim bilir hayatımızdan kaç tane kız geçti evlenecek kızı buluncaya kadar?!

0|0
    0|0
  • bilemiyeceksin hiç bir zaman. eşit şanslar eşit fırsatlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...