Nedir bu beylerin çektiği?

Selam arkadaşlar geçen marketteydim bir baktım adamın biri prezervatif almış ama alarmli kutusunda:D adam belli utanıyor kasada kadın açamadı yarım saat sıra var kalabalık kadın diyor bunda sorun var başka alırmısınız felan adamı görmeniz lazımdı arkadan millet gülüyor görmemiş gibi adamcağız kızardı üzüldüm adama:D sızın varmı böyle anılarınız?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• birgün prezervatif almak için markete gittim.aldım kasada çok uzun kuyruk vardı.sıranın en arkasındaydım.almaktan vazgeçtim ve prezervatifi oraya kenara biyere atıp çıktım hızlıca marketten.sonra dışarda biri beni yakaladı ensemden çekiyo marketin içine doğru.bi baktım kasiyer herifmiş.orada kutuyu atıp çıktığımı anlamamış salak herif çaldığımı sanmış.ne yapıosun be ben bişey almadım bak oraya attım işte falan marketin içinde açıklama yaptım herife.tüm millet bize baktı.hayatım boyunca böyle rezil olmamıştım.bidaha hiç girmedim o markete.hayatımın en kötü anlarından biriydi hiç unutamıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bazı ürünler marketten değil eczane denen yerlerden alınır .

1|0
    0|0
  • hahahahaha koptumm üzülme komikk bu marketten değilde eczaneden alsaymış oda yaa:D 5*yıldız soruya affetmişindir inş

1|0
    0|0
  • sorma ya dalgasına alalım dedik yapıcak kızda yok ama gördüm ki çok zor birşey ya :D bi kız olarak almayı denesene bi ya :D

1|0
    0|0
  • ne utanacam yaa gider paşa paşa alırım olmadı değiştiririm ne olacak sanki pehh =))

1|0
    0|0
  • Çüküşen adam hiçmi görmemişler alla allaa nasıl bir akıl sağlı vardır bizim millette yaa

1|1
    1|0
  • dünya ilk yaratıldığında cinsellik sadece çocuk yapmak için vardı...

1|1
    0|0
  • Eczane diye bişey duymamışmı öküz

1|0
    0|0
  • Kilitli kutuda satan marketten almakla hata etmiş :)

0|0
    0|0
  • ilk alışlarımda çok çekinirdim sepet almazdım genelde markete bir tek onun için gittiğimden dolayı.Baktım kasalarda sıra var abur*cubur reyonuna girerdim elimdekiyle:D Kasiyerin boş anını kollardım.

0|0
    0|0
  • Utanıcak ne var :) ama tabi arkadan o kadar kişi gülerse utanmamak elde değil :D

0|0
    0|0
  • hahahahaha ne utancamyaa onlar utansın ben ne olur ne olmaz diye 3 paketle gittiğimi bilirim :D:D

0|0
    0|0
  • Benim hiç öyle anım yok.bi tane almıştım bundan 30 yıl önce hala kullanmayı bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • nişanlımla prezervatif alıyorum neyse sıraya geçtik sırada ben varım oda yanımda önümüzde 55-60 yaşlarında baya bakımlı bi bayan vardı ben ikide bir şunu götürüp yerine koyalım tezgahtar kız, utanıcam falan diyodum önümdeki teyze de konuştuklarımızı dinliyomuş,neyse sonra nişanlım onu almazsan olmaz yapmayız falan demeye başladı sonra teyze bize dönüp önce masumca gülümsedi daha sonra nişanlıma dönüp bu kadar sık boğaz etme kocanı prezervatif şartı koymayanlara gider dedi bende ne söylediğini duydum nişanlım bana bakıp güldü çünkü benim duymadığımı sanıyolardı, daha sonra bende abla haklı bak çok sıkıyosun dedim abla elindekileri bırakıp, sen bizimi dinliyosun dedi ewet dedim saygısız terbiyesiz dedi bende biz evli değiliz hem dedim nişanlıma dönüp ne istiyosan yaptır kızım bunların hepsi aynı mal erkek değilmi hepsi uçkuruna düşkün ahlaksız herifler dedi ve gitti.

hiç bişey anlamamıştım.

1|0
    0|0
  • o adam yine iyiymiş benim sevgilim bana ped aldırıyor

1|0
    0|1
  • İnternet dir bisi var ya hem urunlerin adini yazmayan yerler var al birkac kutu uzun sure idare etsin seni be sıkıyosunuz kendinizi

1|0
    0|0
  • evet kız arkadaşım odasında ilişkide bulunduktan sonra pzervatifi bağlayıp bulunmasın diye pencereden atdım ne bileyim alt katın teras olduğunu direk kızın annesinin okuduğu gazetenin ortasına pat diye düşmüş annesi hidetle odaya daldı elinde süt torbası sallanıyordu ben yandan sıvışdım kaçtım

1|0
    0|0
  • Kızlar da ne güzel ya. istiyorlar o kutuyu sonra bakireyim diye geziyorlar. ne garip .

cirkeflik bu ya

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• yazıkkkkk ... :D hatırladıgım anı ped alan kızın utanmayıp yanındakı erkek arkadasın kızın cantasına pedı koyarken ellerının bellı olacak sekılde tıtremesı :D

0|0
    0|0
  • ne olmuş , millet ped alıyor sorun ne ya :D :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...