Cinselliğe Cevap Yazmak

Cinsellik Katagorisinde Aktif olabilmek için Xper puanını arttırmak adına gördüğü her soruya anlamlı anlamsız cevap yazan arkadaşlar dürüstçe evet ben bunu yapıyorum diyen varmı. "Ben Xper puanımı arttırmak için cevaplar veriyorum lakin hepsine değil sorularda seçiciyim.:D"

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Aferin sana.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cinsellik kategorisiyle alakası yok insanlar sayıları sever yükseldiğini görmek büyük mutluluk verecektir. ben başlarda level 1 i görmemek için herşeye cevap veriordum ama artık canım isterse cevaplıorum

0|0
    0|0
  • ömrün çok uzun olmıcak gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • xper artınca ne oluyor? neden önemli ki bu kadar anlamadım

0|0
    0|0
  • amacın bumu yanii..noluyor yazınca...bilende yazıyor bilmeyende..insanları yanlış yönlendirmeyin..

1|0
    0|0
  • Kısa zamanda üyelikten atılacak üye tipi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben sporda yapıyordum ilk 10 kapağı atınca bıraktım:D

0|0
    0|0
  • o kategoride soru sormam sorarsamda cevap yazan kızlara inanmam... geneli bilgisayar başında a.ını karıştırıp zaman geçiren tipler çünkü.

0|0
    0|0
  • Cinsellik bölümünde 21 konuya cevap vermişim.

oda normal konulara açık bir şekilde

işim olmaz o bölümle beynim bel altında değil şükür.

0|0
    0|0
  • ağır abazaaa =))

0|0
    0|0
  • O kategoriden bir soru bile yanıtlamadım. Gerçi yanıtladığım sorulardan daha sonra o kategoriye taşınmış olanlar olabilir belki ama o kategoride işimiz olmaz evet mi ?

0|0
    0|1
    • Senin yanıtladıklarından o katagoriye atılan varsa Senin yanıtladıkların O katagorininde üstünde sanırım :D:D

• ben mevcut hesabı deaktive edicem.. öyle bi şansımız olsa hepsini seve seve verirdim sana :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...